Antradienio horoskopas – sausio 12 d.

2016-01-12, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Žvakės
„Fotolia“ nuotr. / Žvakės

„Esi atsakingas ne tik už tai, ką darai, bet ir už tai, ko nepadarai“ (Laodzi).

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų keisčiausi asmeniniai sprendimai ar netikėtos idėjos, susijusios su kelionėmis, studijomis, žinių pasidalinimu, reklama, leidyba ir pan., gali jums atverti daugiau perspektyvų ir suteikti malonių patirčių. Tiesa, ne tik patys inicijuokite šių sričių projektus, bet ir suteiktus pasiūlymus priimkite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandienos sprendimų motyvai bus neaiškūs net jums patiems. Regis, patarimus teiks ne akivaizdūs faktai ar logiški apmąstymai, o visokios nuojautos, patirtys, ženklai. Laimei, tai padės atnaujinti ryšius, pavyzdžiui, finansinius ar intymius, o gal tiesiog sustiprins jums svarbų ryšį ar jūsų ir kito žmogaus pasitikėjimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien bičiuliai jus kiek suerzinę savo poelgiais, vis dėlto pasitarnaus jūsų asmeniniams ar dalykiniams ryšiams, jei tik išvadų daryti neskubėsite. Jų dėka pūstelėję nauji vėjai kai kuriems suteiks naujų klientų, kitiems – patikimą verslo partnerį, tretiems – smagių patirčių su artimu žmogumi, o ketvirtiems – pažintį su galinčiu juo tapti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien darbe viskas taip smagiai slys, kad jums neliks nieko kito, kaip tik įsilieti į visus šiuos žaidimus ir net patiems keletą jų kitiems pasiūlyti. Tiesa, trokštančius, kad viskas liktų taip, kaip buvo, teks nuvilti. Laimei, permainos ne tik sustiprins jūsų meilę darbui, bet ir santykius su kolegomis pagerins.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien iš toli ar mokymo įstaigoje gauta informacija gali būti įkvėpimo šaltinius jums, auginantiems vaikus, įgyvendinantiems kūrybinius projektus, organizuojantiems pramogas ar pramogaujant. Jūsų pasitikėjimas savo žiniomis ir optimizmas bus tinkamiausias kuras jums, išpildant savo ar kitų žmonių svajones.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien turbūt nenuobodžiausite, daugiausiai dienos laiko skirdami tiesioginėms pareigoms ir originaliems sprendimams tiek darbo vietoje, tiek savo buityje. Tai, ką dėl kitų žmonių keistokų sprendimų bus įmanoma įvykdyti namuose, bus gera visiems. Ir ne tik gera, bet ir gražu, jauku ir visaip palanku jūsų šeimai.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei jums pastaruoju metu pabodo bendrauti vis su tais pačiais žmonėmis, šiandien būkite atviri visokiems pokyčiams jūsų bendravimo aplinkoje. Ką nors sužinoję, su kuo nors susipažinę ar išmokę, ne tik tapsite populiaresni, bet dar patirsite malonumą bendrauti, dalytis žiniomis ar jų dar daugiau surinkti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien darbo vietoje bus stebinančių pokyčių, kurie gali visai kitaip perdėlioti jūsų dienos planus ir ne tik juos. Dėl to, laimei, neverta nerimauti, nes visa tai – jūsų naudai. Taigi, susitelkite į savo pajamas, kurias atneš jūsų pastangos koreguoti tai, kas jau buvo numatyta, ir prisitaikyti prie to, kas neišvengiama.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jus stebins jūsų vaikai, jums pagaliau pavykęs projektas, tinkamai susidėliojęs pramogų tvarkaraštis ar kažkas, kas šildo ir džiugina jūsų širdį. Beje, ši diena gali būti svarbi norintiems pagaliau išreikšti savo jausmus, sulaukti dėmesio savo asmenybei ar išlaisvinti savo kūrybiškumą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nesibodėkite būtinų pokyčių jūsų namuose. Tiesa, jūsų reakcija į pakitusias aplinkybes asmeniniame gyvenime gali būti kiek keista – kils noras atsiriboti ar net pasislėpti, tačiau netrukus suprasite, kad baimintis nėra nei vienos priežasties. Tiesa, tai kas įvyks, turbūt neperlips jūsų privataus pasaulio ribų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien žinosite, kad esate ne tik svarbūs, bet ir kitiems reikalingi. Tam nereikės įrodymų – jūsų norai ir pageidavimai bus pildomi. Lengva bus ir netikėtas naujienas pritaikyti savo komandos darbe ar apie jas su savo bičiuliais padiskutuoti. Be to, su didžiausiu malonumu vyksite ten, kur būsite pakviesti. Ir, regis, ne vieni.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien galite kiek pakoreguoti ar net iš esmės pakeisti savo profesinį kelią dėl gautų pasiūlymų ar atsiradusių galimybių pritaikyti savo neįprastus gebėjimus. Tiesa, tai keis ne tik jūsų pajamas, jūsų santykius su vadovybe ir tai, kaip jus vertins darbo aplinkoje. Viena, kas svarbu – tai susitelkti, neleidžiant smulkmenoms jūsų išblaškyti.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?