Pirmadienio horoskopas – lapkričio 10 d.

2014-11-09, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Moteris bėga jūros pakrante
Fotolia nuotr. / Moteris bėga jūros pakrante

Gyvenimo džiaugsmai susideda iš mažų dalykų, o geras rytas prasideda nuo Ji24.lt astrologinių prognozių. Smagaus ryto, džiugios dienos, jaukaus vakaro, mielieji!


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Vienos jėgos šiandien jus valdys taip, kad jūs apie tai net neįtarsite. Todėl nė nesukite dėl to galvos ir leiskitės nešami srovės, kurios dėka pavyks su partneriais susitarti dėl to, dėl ko iki šiol susitarti nepavyko. Kita kalba apie jūsų profesines viršukalnes. Čia galite atsidurti ant griuvėsių krūvos arba padėti tvirtus pamatus ateities projektams. Jei neskubėsite. Rinktis jums. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums bus su kaupu atseikėta bendravimo džiaugsmo, kurį patirsite pokalbiuose su sutuoktiniu, draugais ir kitais jums svarbiais žmonėmis. Bus nesunku suprasti juos iš pusės žodžio. O jei visas jūsų mintis užima studijos ar bendravimas su toli gyvenančiais, čia ruoškitės permainoms, būtinybei keisti požiūrį arba kryptį, pakeitus strategiją ar numačius naują. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visa jūsų energija, skirta darbui, šiandien jums neš geidžiamą atlygį. Vienintelė sąlyga – privalote būti kūrybiški ir pasikliauti vaizduotės galiomis. Net dalykiniai pokalbiai turėtų būti grįsti ne logika, o intuicija ir įžvalgomis. O jei ramybės jums bus nepagailėta sprendžiant bendrus finansinius klausimus, sugalvokite būdą, kaip net neigiamas bendras patirtis paversti nauda visiems.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Svajonių bus daug, o ir joms išsipildyti galimybių nemažai. Ir apie tai lai žino visi. Žibėsite savo asmenybės galia, demonstruosite savo kūrinius, didžiuositės atžalomis arba džiaugsitės išskirtiniu mylimojo dėmesiu.  Deja, dalis viso šio žaidimo bus tik bandymas paslėpti tas asmeninių santykių problemas, kurių nenorite matyti patys ir, žinoma, rodyti kitiems.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Palikę sceną kitiems, šiandien pasirinksite (arba būsite priversti pasirinkti) sunkias lyg akmuo kasdienes pareigas. Jei dėl to jausitės nuskriausti, tiesiog iššvaistysite ne tik jums skirtas šios dienos valandas, bet ir jums šiandien visatos dovanojamą jėgą atlikti daug mažų žygdarbių. O jei dar jums pavyktų kiekviename žingsnyje kliautis neklystančiu vidiniu žinojimu?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Sėkmė priklausys nuo to, kaip paskirstysite ne tik prioritetus, bet ir jums šią dieną dovanojamą energiją. Visų pirma,  atkreipkite dėmesį į draugus ir bendražygius, kurie jums bus ir užuovėja, ir paguoda, ir atidūs klausytojai, ir nuoširdūs pašnekovai. Užuot vien juos idealizavę, atsigręžkite į savo vaikus ar kitus savo kūrinius, kuriais norėdami didžiuotis, turėtumėte atlikti sudėtingus ir daug kantrybės reikalaujančius namų darbus. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Profesiniai užmojai šiandien leis jums patikėti, kad viskas yra paprasta ir viskas įmanoma. Net jei kieno nors galva per daug kalbėsite ir galvosite apie savo gabumus bei galimybes iš jų užsidirbti – čia jūs nesuklydote. Tikėkite tuo, kas nematoma akimis ir jūs jau arti pergalės. Kita vertus, yra namai, kuriuose vyksta dalykai, reikalaujantys jūsų atsidavimo ir visiško susitelkimo. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kiekvienas jūsų sumanymas ir ištartas žodis gali tapti auksu, todėl nevenkite jais praturtinti savo aplinkos. Čia dar klaidžios šeštasis jausmas – jis gali padėti atverti duris į tuos kambarius, kurie iki šiol buvo jums užverti. Tačiau ar nebus taip, kad norėdami kažką sužinoti naudosite ne įžvalgas, o jėgą, norėdami ką nors įtikinti – ne argumentus, o savo galią? 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei šią dieną jums bus sunku susitaikyti su permainomis ir netikrumo būsena jūsų finansiniame fronte, pagalvokite apie savo šeimą ar pasižvalgykite į savo namus. Juose tikrai rasite vietą, daiktą ar žmogų, kuris suteiks taip trokštamą atgaivą. Ne viską, kas slegia jus, mokėsite tinkamai išsakyti. Pakaktų jūsų noro būti atidiems ir švelniems visoms gyvoms būtybėms.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galėtumėte irtis per dieną pasikliaudami partneriais, kolegomis, draugais ir mėgautis intuityviu bendravimu su jais. Deja, ne viskas taip paprasta, kaip norėtųsi. Jums dabar patikėtas svarbus vaidmuo, su kuriuo nesusidorodami sugriausite tai, ką galbūt ilgai statėte. Priešingu atveju, galite savo pavyzdžiu parodyti, kaip įveikti neįveikiama. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien norėsite to, ko negalėsite gauti. Bus dalykų, kurie jums žadės sotumo ir pasitenkinimo savo darbo rezultatais jausmą, bet giliai viduje žinosite, kad siekėte visiškai ne to. Mesite iš galvos išankstines nuostatas ir mėgausitės tuo, ką bangos jums išmeta į krantą. O jei dar atleistumėte tiems, kuriems atleisti niekaip nepavyksta?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasikliaukite tuo, ką žinote ir neleiskite niekam sugriauti jūsų žinojimo. Net jei visi faktai neigs jūsų tiesą. Net jei draugai išduos. Net jei bičiuliai rėš jums negailestingą tiesą, kurios girdėti nenorite. Jūs vis tiek statykite savo svajonių pilis ant pamatų, kuriais tikite patys. O tokiu būdu subursite komandą, kuri palaikys jus ir parems net tada, kai suklysite.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar jūsų namas – renovuotas?