Vietinės rinkliavos – į savivaldybių sąskaitas

2016-01-12, Laima Domarkienė, Klaipėdos AVMI
muge.eu
muge.eu
Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo šiol vietinės rinkliavos, pvz., už gyvūnų registraciją, komunalinių atliekų surinkimą, leidimus, automobilių stovėjimą ir kt., turi būti mokamos į šias rinkliavas nustačiusių savivaldybių biudžeto surenkamąsias sąskaitas. Anksčiau šios įmokos buvo mokamos į VMI biudžeto surenkamąsias sąskaitas.

„Nauja mokėjimo tvarką įsigaliojo nuo šių metų sausio 1 d. pasikeitus Lietuvos Respublikos rinkliavų įstatymo nuostatoms. Prieš mokėdami vietines rinkliavas gyventojai ir juridiniai asmenys turėtų pasitikslinti sąskaitos numerius ir kitus mokėjimų duomenis, kad išvengtų klaidų“, - sako Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento direktorė Edita Cibienė, pabrėžusi, kad už savivaldybių nustatytų rinkliavų rinkimo kontrolę nuo šių metų sausio 1-osios dienos atsakingi savivaldybių, nustačiusių vietinę rinkliavą, kontrolieriai.

Klaipėdos AVMI primena, kad aktualią informaciją VMI administruojamų mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus galima rasti savarankiškai VMI  interneto svetainėje www.vmi.lt. Išsamias konsultacijas telefonu 1882 teikia Mokesčių informacijos centro (MIC) konsultantai. 1882 teikiamos konsultacijos įrašomos ir yra lygiavertės rašytinėms.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!