Trečiadienio horoskopas – sausio 13 d.

2016-01-13, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Neužmirštuolės.
Fotolia nuotr. / Neužmirštuolės.

Laisvė – tai atsakomybė. Atsakomybė už save, už kitus. Atsakomybė prisiminti, kodėl esame laisvi.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien kai ką nujausite, tačiau negalėsite ar nenorėsite to paaiškinti. O jei jus aplankys jausmas, kad kupini vilčių brendate ne pirmąkart į tą pačią upę, tai bus priežastis kai ką suprasti ar perdaryti darbo vietoje, nepervertinant savo jėgų. Vakare priversti kai ko išmokti, liausitės tingiai plaukę pasroviui.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite žavūs ir pakiliai nusiteikę, o jūsų lūkesčiai, ypač susiję su jūsų vaikais, saviraiška ar pramogomis, iškils iki dangaus. Nepaisant to, kad tikite savimi jūs ir kiti jums palankūs, neperšokę griovio nesakykite „op“. Popietę netikėkite tuščiais komandos narių pažadais, o vakare neliūdėkite negavę paramos savo sumanymams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Popietę blaškysitės tai šen, tai ten, bandydami darbe tai viena, tai antra, bet niekaip neapsispręsite. Vakare jūsų antroji pusė išreikš visai jums nepatrauklią nuomonę apie jūsų tikslus ar darbo rezultatus. Tiesa, pritariant šeimos nariams noriai rizikuosite, tačiau ne visuomet suveiks jūsų savisaugos saugikliai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien bandysite ne tik save, bet ir kitus įtikinti, kad gyvenimas puikus, o jums – jūra iki kelių. Netgi turėsite tai patvirtinančių faktų, kurie, regis, bus ne visai patikimi. Vakare pareigų gausa ištrauks jus iš fantazijų pasaulio į realybę. Be to, galite gauti informacijos, kuri bus reikalinga jūsų santykiams paremontuoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors šiandien kitų žmonių palaikymas ir sustiprėjusi įžvalga jus gali nuvesti toli, tačiau prieš išsiruošdami į šitą žygį, įsitikinkite, kad neinate per toli. Vakare įprastas jūsų džiaugsmo šaltinis trumpam nustos jus džiuginti. Be to, gali atsirasti pakartotina galimybė pritaikyti anksčiau nepritaikytus gebėjimus darbe.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kupini vilčių žvelgsite į savo antrąją pusę ar kitą jums svarbų žmogų, matydami tik tai, ką matyti norite. Nors retkarčiais būsite nuvilti, be kitų žmonių šiandien neišsiversite. Tiesa, vakarop dėl įvykių šeimoje artimi santykiai kiek apkars, bet savo charizmos pagalba bet kokią beviltišką situaciją išgelbėsite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nieko nuostabaus, jei darbo vietoje ar buityje šiandien įsivyraus šioks toks chaosas. Jis gali būti visai malonus tiems, kuriuos vargina visokios taisyklės ir apribojimai. Jų, tų apribojimų, padaugės nebent vakare. Ketinimai dėl šeimos gali būti vaisingi, jei taisysite praeities klaidas, o ne naujiems skrydžiams ruošitės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Įsitraukę į bendravimą, šiandien jausite šalia esančios komandos ar bičiulių palaikymą. Tačiau ne viską, kas jums žadama, gausite nedelsiant. Be to, bus priežasčių pasimėgauti tuo, ką patiriate kartu su mylimaisiais ar užsiimdami mėgstama veikla. Vakare galite stokoti lėšų ar gebėjimų kai ką atlikti buityje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kad ir kur būsite, kad ir ką veiksite, savo širdį ir sentimentus būsite palikę namuose. Nežinia, ar realybė nesudaužys jūsų vilčių. Galimas daiktas, kad ir jūs patys vakare prie to kiek prisidėsite. O per dieną rūpindamiesi savo asmeniniais finansais, darbo vietoje prarasite bet kokius stabdžius ir net kuklumą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien bus sunku išsiaiškinti tikrą tiesą – visos naujienos bus įvyniotos į kažkokį kiekvienam priimtiną popierėlį. Vakare tam skirdami laiko, nemažai prakaito išliesite ir dar priešų įsigysite. Be to, kai kas, norėdamas įsitvirtinti, atras galimybę sugrįžti į studijų suolą, išvykti į vietą, kurioje jau buvo, ar iš naujo atsivers jau skaitytą knygą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien, norėdami ką nors įsigyti ar savo vertę sustiprinti, panaudokite visus šešis savo pojūčius. Tiesa, būsite dosnūs prašantiems ar stokojantiems, o tai vakare nesutaps su jūsų grupės interesais. Be to, dar turėsite vidinių išgyvenimų ar patirčių, kuriuos išgryninti padės žmogus, kuriuo visa savo esybe pasitikite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nersite į savo mėgstamus vandenis ir ieškosite žmonių, kurie jus supranta. Liedami savo širdį – džiaugsmus, širdgėlas ir viltis, dažnai pamiršite, ar tai rūpi jūsų pašnekovui. Norėdami to, ko nėra, o nevertindami to, ką turite, pasieksite vakarą, kai teks akis į akį susidurti su neįveikiamu tikslu. Beje, antroji pusė vėl pažadės jus ištraukti iš bėdos.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?