Ketvirtadienio horoskopas – sausio 14 d.

2016-01-14, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Tortas.
Fotolia nuotr. / Tortas.

„Kas išmoko pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies, tas jau išvengė gyvenimo kančių“ (Oscaras Wilde'as).

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien lengvai išpūsite burbulą iš bet ko: tiek iš sėkmės, tiek iš nesėkmės. Svarbu, neleisti gailesčiui jūsų užvaldyti ir nesitikėti per daug iš išaugusių galimybių jūsų darbo vietoje. Tiesa, darbe galite būti pakviesti diskusijai viena jau senokai aktualia ir  neišbaigta tema. Panašu, kad dar ne kartą prie jos sugrįšite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Komandinės užduotys šiandien jums bus lengvai įvykdomos, nepaisant to, neatsispirsite pagundai skirti dalį dienos saviraiškai. Beje, kelionių, studijų ar mokymų aptarimai jus kiek nuo to atitrauks ir primins, kad šioje srityje turite dar daug gražaus darbelio. Pakoreguoti situaciją bus dar laiko, tačiau greičiau pradėję, greičiau ir pabaigsite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien labiausiai už viską norėsite užsitarnauti gero darbuotojo titulą ir tam atskubės ne viena rimta pagalba. Tiesa, taikydami šeimoje įdiegtas vertybes ar pasitelkdami į pagalbą šeimos narius, turėsite ne kažin kiek naudos.

Be to, bus priežastis pasigilinti į temas, kurios buvo jums iki šiol neprieinamos, ar sėkmingai aptarti šeimos finansus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien bus proga kažko išmokti ar kokiu nors būdu išplaukti į platesnius vandenis. Tiesa, labai nesureikšminkite gautos informacijos, nes tai gali sutrikdyti jūsų dienos planus ir versti atsisakyti to, kas jums naudinga. Beje, susitikimai su seniai matytais žmonėmis ar svarbių dalykų aptarimas su partneriais – neišvengiama.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien leiskite kitiems pasireikšti ir nekaišiokite kaskart to, kuo jūs tikite ar ką turite. Verčiau naudokitės tuo, kas jums yra pasiūloma. Tokiu būdu sutaupysite ir kitiems suteiksite malonumą pabūti dosniais. O jei mylite savo darbą, nusiteikite dabar išgirsti kolegų nuomonę apie tai, ką verta perdaryti, kad ilgainiui pasidžiaugtumėte rezultatais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nieko tokio, jei šiandien nusipelnysite kiek mažiau dėmesio už kitus, dalindamiesi su kitais tai, ką gero savyje turite, ir skirdami jiems dėmesio, save labiausiai praturtinsite. Prikandę liežuvį ir pagalvoję apie savo žodžių ar poelgių pasekmes, neapsiriksite. O jei kažkuriuo metu atrodys, kad įstrigote – nesiliaukite judėję, net jei tai judėjimas atgal.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien bus noro pasislėpti kasdienių darbų ir visokiausių rūpesčių gausoje. Matydami priežastį kam nors patalkinti, skubėkite pagalbon, bet jokiu būdu nesiaukokite. O namuose bus apie ką padiskutuoti ir atrodys, kad toms diskusijoms nebus galo. Tas tiesa, pabaigos dar nematyti, bet ji vis tiek pasirodys, kai jums aktualius galvosūkius išspręsite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien turėsite galimybę skirti laiko veiklai, kuri jums patinka, ar tai, kuri padeda jums save išreikšti. Tiesa, gali kilti pagundų pasislėpti kokiam nors jaukiame kolektyve ar leisti jam susižerti apdovanojimus už jūsų pastangas – bet to nedarykite. Beje, pakviesti į susitikimą, būkite tikri, kad laiką skirsite ne naujai, o anksčiau neišbaigtai temai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien ką nors atlikę dėl savo šeimos, daugiau pliusų užsidirbsite nei nukreipę savo energiją į karjerą. Tiesa, profesinių dalykų ignoruoti nepavyks, tačiau čia vyks kai kas išties keisto: du žingsniai atgal ir tik pusė pirmyn. Pasiklausę pasiūlymų tobulinti tai, kas netobula, regis, ateityje pamatysite, kad neklydote.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien bus apie ką pasikalbėti, tačiau kalbos kol kas neduos jokios akivaizdžios naudos, išskyrus pasikeitimą nuomonėmis, akiračio praplėtimą ar pasikartojimą to, ką jau žinote. Tačiau išgirdę gautą informaciją ir ją pritaikę dar ir dar ne kartą, vėliau suprasite, kad visai neprastai pasistūmėjote pirmyn.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien džiaukitės tuo, ką turite, tuo ką galite įgyti, uždirbti ar įsigyti, nesitikėdami dosnumo iš kitų asmenų, kurie, berods, tai šiandien bandys įrodyti. Tiesa, išgirsti kitus vertėtų labiau nei išsakyti savo nuomonę, nes yra rizika būti neišgirstiems ar nesuprastiems. O tai jus nublokštų tolyn į abejones.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien leisite kitiems pasižiūrėti, kas slepiasi jūsų galvoje ar sieloje, atvirai išreikšdami visokiausiais emocijas. Kažkoks žmogus, tiesa, turės savo planų, kurie kiek temdytų jūsų saviraišką. Ir bent kiek saiko jus apsaugos, kaip ir ryžtas dar kartą pasikalbėti su komandos nariais ar draugais jiems rūpinčiomis temomis.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?