Antradienio horoskopas – lapkričio 11 d.

2014-11-11, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kavos puodelis
Fotolia nuotr. / Kavos puodelis

Gražaus ryto ir skanių astrologinių prognozių!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Vos įsiropštę į dienos įvykių traukinį, trumpai pasigailėsite, kad į jį įlipote. Tačiau greit suprasite, kad atsitraukimui reikėtų daugiau laiko nei trukdžiams pašalinti. Todėl, užuot konfliktavę su vadovais, atlikite tai, ko jie prašo. Vakare laukia malonesnės užduotys, pavyzdžiui, sugalvoti, kaip paversti savo namus patogesniais ir jaukesniais. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei šį rytą nesivelsite į ginčus, o kelyje pasaugosite save ir kitus – perlipsite slenkstį, už kurio nuoširdūs pokalbiai ir daug vertingos informacijos. Čia pat, jūsų kieme, biure, laiptinėje ar socialiniame tinkle bus žmonių, norinčių su jumis pasikalbėti. Gali būti, kad netoliese išsirikiuos gerbėjų minia, tikinčių, kad tik jūs vieni galite juos suprasti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tikėsite, kad būtent šiandien galima dirbti ir užsidirbti, na o po to išleisti tam, ko labai reikia ar labai norisi. Tačiau kol iki šios stotelės atvyksite, turėsite susitvarkyti bendrą su partneriais daržą, antraip asmeninė finansinė sėkmė išslys jums iš rankų. O norėdami kokybiškai įvykdyti svarbią profesinę užduotį, žvelkite giliai į pačią jos gelmę. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien žinosite, kad viskas yra taip, kaip turi būti. Nenusiminsite net tada, kai kažkas iš partnerių ar klientų bandys jums parodyti iš kur kojos dygsta. Žinosite viena – tai jų ir tik jų problema. Patys sau rinksitės kitus ir toli gražu ne antraeilius vaidmenis. Čia jūs būsite teisūs, nes nėra tinkamesnės dienos už šią parodyti žmonėms, kaip juos suprantate ir vertinate.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien užleidę kitiems dominuojančią poziciją nesibaiminkite, kad šis plaukimas pasroviui užgesins jūsų ugningą prigimtį. Tvirtybės, o ne emocijų reikės tam, kad atidžiai sudėliotumėte viską į vietas darbe, nesipainiodami įsiaudrinusiems kolegoms po kojomis. O vakare namuose sužinosite tai, ką seniai turėjote sužinoti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų atžalos ryte jums primins, ko dėl jų nepadarėte ar kur persistengėte. Kad ir kas ten būtų, jums susimąstyti bus dėl ko. Gal net apie tai norėsite su kažkuo pasišnekėti. Geroji žinia ta, kad girdėsite ne tik žodžius, bet ir tai, kas slepiasi už jų. Visko, ką sužinojote, vien sau nepasilikite – šiandien jūsų reikia bendražygiams ir draugams, o jie reikalingi jums.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien mielai rinktumėtės darbą ir viską, kas su juo susiję. Tačiau visų pirma privalėsite įveikti keletą kliūčių namuose ar dėl šeimos narių kaltės. Prariję tai, kas jums visai neskanu, įnikite į pareigas. Čia protingai panaudoję kūrybiškumą, būsite abstulbinti rezultatais – šeštasis jausmas jums pakuždės, kas padeda, o kas trukdo įvykdyti vieną ar kitą užduotį. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums palankūs žmonės nuoširdžiai išreikš savo simpatijas. Netrūks ir svajonių, kurias norėdami pasiekti dar turite nueiti netrumpą atkarpą. O jos pradžioje teks išklausyti audringą diskusiją, į kurią verčiau nemerkti kojų. Nesugriauti, o tinkamai nutiesti tiltai (be abejo, jūsų asmeninės charizmos dėka) padės užmegzti patikimą ryšį su žmonėmis, kurie jums brangūs.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte neskubėkite kirsti jums neva trukdančios šakos. Gali būti, kad patys ant jos šiuo metu sėdite. O jei ji ne jūsų – kodėl kišatės ne į savo reikalus? Šioje vietoje neprisivirę košės vėliau matysite, ko paprastai matyti nenorite ar negalite. Deja, apie tai geriau kol kas atvirai nepasakoti niekam, nebent savo šeimos nariams – svetimi jus gali neteisingai suprasti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kai kažkas aplink klegės ir skleis aplink save tirštą emocijų debesį, jūs galvosite, kad tai ne jūsų reikalas. Deja, tai tik jūsų nuomonė. Savo abejingumu ir griežtumu įnešite daugiau sąmyšio nei taip trokštamos ramybės. Todėl pasidėkite į šalį savo rūsčią kaukę ir pabūkite džiugios šventės dalimi. Nesuklysite pasikalbėję su draugais apie tai, kas jiems svarbu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors ryte jums nepavyks išvengti povandeninių srovių, jas įveikę vėliau lengvai susidorosite su užduotimis. Ypač, jei būsite be galo rūpestingi su savo su kolegomis ar klientais. O susikoncentravę į savo profesinius tikslus ir čia pasitelkę ne proto balsą, bet intuiciją, ne tik sustiprinsite savo pozicijas, bet ir galbūt gausite neplanuotų pajamų. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos pradžia paskleis abejonių draugais ar grupės nariais rūką. Tačiau jis greitai išsisklaidys ir jūs suprasite, kad šitas pasaulis, kuriame šiandien esate, skirtas būtent jums. Dar daugiau – jūs norite jį patobulinti ir tai įmanoma. Viskas labai paprasta: būkite savimi ir patys tuoj suprasite, kad tapote ne tik artimų, bet ir svetimų žmonių traukos centru. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!