Penktadienio horoskopas – sausio 15 d.

2016-01-15, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Žiema.
Fotolia nuotr. / Žiema.

Dvi Naujųjų metų savaitės taip baltai ir prabėgo. Kokių nuotaikų atneš mėnesio vidurys?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien norėsite pirmauti, ir niekas nesutrukdys jums, turintiems savo unikalų ir nepakartojamą tikslą. Veikiau kitus link jo nukreipsite nei imsite juo patys abejoti. Tai diena, kai jūsų asmeniniai poreikiai svarbiausi, todėl visai nesirūpinsite tuo, kaip šalia jūsų jaučiasi kiti žmonės, o tai gali kiek komplikuoti kai kurių santykių eigą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors jums atrodys, kad kiti šiandien veltui skuba, patys neišvengsite neapgalvotų sprendimų. Labiausiai tai gali nutikti tuomet, kai ignoruosite savo vidinius poreikius ir, paveikti inercijos, įsitrauksite į dienos įvykių verpetą, ir tuomet, kai leisite įsižiebti konkurencijai ar pykčiui, užuot pasirinkę atleidimo kelią.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums reikės komandos, draugų, bendraminčių ir bendražygių, kurių dėka jūs ne tik geriau jausitės, daugiau atliksite, bet ir geriausiai išnaudosite savo šios dienos potencialą. Tiesa, nebus lengva dalintis užduotimis – labiau norėsite, kad kiti jumyse įžvelgtų lyderį, leisdami jums tokiu būdu save realizuoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kažin ar šiandien jums kas nors rūpės labiau už darbą. Nebent tik tai, kaip jums save geriausiai realizuoti darbe ir kaip sulaukti paties geriausio įvertinimo už pastangas. Tiesa, norėdami to pasiekti, turėsite priimti greitus sprendimus ir būti užtikrinti dėl teigiamo rezultato net tada, kai aplinkybės teigia priešingai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien, turėdami sumanymų ar kuo nors tikėdami, neleisite niekam jų pakeisti, netgi kitus bandysite savo pusėn palenkti, naudodami visokiausios rūšies agitaciją. Tokiu būdu nesunkiai kils diskusijos ar net ginčai, tačiau tai jūsų nesustabdys. Regis, jūs jausite, kad tai būdas atverti sau daugiau perspektyvų, ir būsite teisūs.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų aktyvumas ir noras bet kokiomis priemonėmis pasiekti savo tikslų jums leis laimėti, bet neužkirs kelio pralaimėjimams. Tiesa, ko nors siekdami kovokite ne su kitais žmonėmis, o su savo silpnybėmis. Didžiausia šios dienos pergalė – tai jausmas, kad pereinate į kažkokį naują etapą, kai pavyks peržengti kažkokį slenkstį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kažin ar šiandien jums pavyks visokius jums netinkančius dalykus pertvarkyti savaip – tai diena kai jūsų diplomatiškos gudrybės nieko vertos. Užuot tam gaišę laiką, o po to su nusivylimų spoksoję į savo nesėkmių vaisius, mokykitės iš savo partnerių atvirų kovos būdų. Ir greit suprasite, kad jos ne mažiau vertos už tai, ką mokate jūs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Vejami skubančios minios šiandien pasirinksite kasdienį darbų šurmulį, kuriame jums svarbiausia bus puikiai atlikti savo pareigas. O tai geriausiai pavyks pernelyg nesigilinant į detales ir nesvarstant – patinka tai kitiems  ir kokios to pasekmės. Dirbdami sparčiai ir susitelkę į nedidelius tikslus, rezultatais nenusivilsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien turėsite daug pasirinkimų, kurių dėka diena nepraeis veltui, tačiau verčiau nesiblaškyti ir pasirinkti vieną iš jų. Geriausia, jei visų pirma rinksitės tai, kas greičiausiai įgyvendinama, o tik tai pabaigę imsitės kito. Kuo greičiau darbą atliksite ir kuo geriau savo veikla save išreikšite, tuo geresni bus dienos įspūdžiai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors šiandien turėsite nemažai su namais ar šeima susijusių rūpestėlių, laiko atrasite ne tik jiems. Tiesa, į viską žvelgsite labai subjektyviai ir niekaip neatsikratysite poreikio iškelti kiek aukštėliau savojo . Be to, noras kuo daugiau suspėti vers jus ignoruoti mažus ir iš pirmo žvilgsnio nereikšmingus įvykius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nenuostabu, jei šiandien būsite skubinami, lyg tai galėtų būti vienas iš būdų išgelbėti pasaulį. Galimas daiktas, kad taip įsitrauksite į visokius susitikimus, išvykas ir pan., kad pamiršite apie tai, ką planavote atlikti. Beskubant išaugs klaidų tikimybė, tačiau, kažin ar ką nors pakeis pasiūlymas stabtelėti ir geriau apgalvoti savo veiksmus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien net jumyse prabus kario dvasia, o labiausiai grumsitės už savo saugumą, turtą, pajamas ir vertybes. Norėdami gauti, ko jums reikia, ar išlaikyti tai, kas jūsų, mieliau rinksitės plaukimą ne pasroviui, bet prieš srovę. Vos pasiekę tašką A, susirasite kitą objektą ir taip plaukiosite iki dienos pabaigos.


Horoskopą sudarė astrologė Vada Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?