Futbolas Šilutėje – populiarus

2014-11-11, Indrė VAITKUVIENĖ
Apdovanojimo ceremonija, kurios metu išdalinta per 150 medalių ir gausybė taurių.
Apdovanojimo ceremonija, kurios metu išdalinta per 150 medalių ir gausybė taurių.
Kaip ir kiekvienais metais, pasibaigus Lietuvos vaikų futbolo lygos rungtynėms, Šilutėje  organizuojamas mažojo futbolo vaikų turnyras VšĮ „Šilutės sportas” taurėms laimėti. Šiais metais turnyre dalyvauja  14 komandų iš visos Lietuvos.

Visą savaitgalį futbolo salėje aidėjo pačių mažiausių, aštuonmečių  jaunųjų futbolininkų šūksniai. Futbolas – pats paprasčiausias pasaulyje komandinis sportas, kurį galima žaisti visur ir visada, todėl puikiame draugiškame turnyre, kurį organizavo VšĮ „Šilutės sportas”,  netrūko  azarto, gerų emocijų  tiek berniukams, tiek visiems komandos sirgaliams. Buvo labai karšta. Tiesa, šis turnyras ypatingas – nebuvo vedami sportiniai rezultatai, todėl nugalėtojais tapo visi dalyviai. Išdalinta per 150 medalių, galybė taurių, o vaikų treneriai dovanų gavo pamario  rūkytos žuvies.

Kad futbolas Šilutėje populiarus, parodė susirinkęs gausus sirgalių būrys – daugiau nei šimtas tėvelių aršiai ir emocionaliai palaikantys savo mažąsias „žvaigždutes”. O kad palaikymas nepabostų, jiems taip pat buvo organizuotas ne vienas konkursas, geriausi apdovanoti prizais.

Jau kitą savaitgalį vyks dar du turnyrai, gimusiems 2002 m. ir 2004 m. berniukams.  Kviečiame atvykti.

Kiekvienos futbolo rungtynės prasideda oficialu pasisveikinimu.

Šilutiškių, jaunųjų futbolininkų komanda, su turnyro ambasadoriumi treneriu Svajūnu Česnuliu.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?