Savaitgalio horoskopas – sausio 16–17 d.

2016-01-16, 15min.lt, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Pusryčiai lovoje.
Fotolia nuotr. / Pusryčiai lovoje.

Mokykitės iš katinų – profesionaliai tingėti, mėgautis laiku, šiluma, dėmesiu ir nepriimti į širdį aplinkinių sakomų priekaištų. Visas savaitgalis – jūsų!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį savo iniciatyvomis pranoksite kitus, tuomet ir patys skubėdami, ir kitus skubindami tikėsitės kuo daugiau suspėti. Sekmadienį, jei patys tempo nesulėtinsite, tai už jus padarys kiti. Panašu, jog tai bus diena, kai noriai smaližiausite, užkandžiausite ir savo buitį visais įmanomais būdais bandysite patobulinti.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį rasite ne vieną priežastį atsiriboti nuo kitų žmonių, kurie, regis, norės jus matyti darniai žygiuojančius viename būryje. Sekmadienį leiskite sau atsiskleisti, net jei tokiu būdu ne vien gerosios savybės išlįs į viešumą. Tiesa, stebėkite, kad veltui nešvaistote ne vien jums priklausančių pinigų ar neprarandate kitų žmonių pasitikėjimo.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį, leisdami laiką su draugais ar susitelkę į savo tikslą, atliksite kai ką dėl savo ateities. Beje, kiek per dažnai skubėsite, neatsižvelgdami į kitų žmonių rekomendacijas. Sekmadienį stabtelėsite, tikėdamiesi pailsėti. Vienintelis rimtas darbas, kurį dirbsite, – tai namų gražinimas, kiek sutrikdantis jūsų santykius su antrąja puse.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį galėsite įrodyti savo sugebėjimą pasiekti bet kokias jus sudominančias viršukalnes, net jei link jų keliauti teks lipant per kitų žmonių galvas. Laimei, tai darysite grakščiai ir gražiai. Sekmadienį raskite laiko draugams ir susitikimams su tais, kuriuos seniai matėte. Beje, nuo to kiek nukentės kiti jūsų savaitgalio planai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį vis kam nors pamokslausite, vis ką nors mokysite, tikėdamiesi kitus įtikinti tuo, kuo patys tikite. Tiesa, ir patys nesibaidysite naujų žinių ar įspūdžių, per daug neatsirinkdami, kas jums reikalinga, o kas ne. Sekmadienį jums bus svarbu gera kitų nuomonė apie jus ir to sieksite labai materialiomis priemonėmis bei noriai išlaidaudami malonumams.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį sau patogią vietą rasite, jei neatsiribosite nuo kitų žmonių įtakų. Laimei, dauguma jų bus jums malonūs ir gero linkintys. Sekmadienį pasirinksite savo kelią ir neleisite niekam jo koreguoti – kam gi, jei jį taip nuosekliai apgalvojote? Be to, jūsų pastangos dėl šeimos bus didelės, regis, netgi gerokai per didelės.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį paskyrę savo antrajai pusei, galiausiai suprasite, kad tai buvo geriausias jūsų savaitgalio pasirinkimas. Sekmadienį laikysite kažkokį pasitikėjimo kitais egzaminą, o ar išlaikysite, sužinosite tuomet, kai kažkas jūsų santykiuose ar nuostatose pasikeis. Beje, padarę gerą darbą, neskubėkite to papasakoti kaimynei ar sesei.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį per galvą versitės, kad atliktumėte kuo greičiai visokius susikaupusius buities darbus. Nenuostabu, jei ir savo tiesioginės pareigoms su malonumu dalį laiko atrieksite. Sekmadienį pabūkite su savo artimu žmogumi, liedami jam ar jai jus pagloboti ar palepinti. Na, o draugų dosnius pasiūlymus verčiau gerai apgalvokite prieš juos priimdami.  

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienis bus geras tiek, kiek bus džiugus, aktyvus, sportiškas, pripildytas vaikų juoko ir visokių pramogų. Sekmadienio tendencijos bus kitokios – lėtai, bet užtikrintai dėliosite išsibarsčiusias buities smulkmenas ar taisysite pašlijusią sveikatą. Tiesa, savo darbų niekaip nepamiršite, tuo pablogindami savo savijautą ar kažkieno nuomonę apie jus.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien tiek daug darbų atsiras namuose, kuriems nebus galo ir kuriuos daug nesirinkdami lyg kokiu riešutus gliaudysite. Sekmadienį mieliau dairytės pramogų, užuot save varginę rimtais užsiėmimais. O norėdami kažką perprasti, kitus išmokyti ar įtikinti, savo tikruosius motyvus nuo kitų žmonių nuslėpsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį bus kas jus įtraukia į dienos įvykius – būsite pakviesti aktyviai bendrauti, tai šen tai ten nuvykti ar su kuo nors susitikti. Sekmadienį savo energiją skirsite šeimai ar namams, tačiau šįkart visai nesiskubinsite, nes žinosite, kad skubėti verta lėtai. O ieškodami paramos jūsų komandos projektams perdozuosite.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį rasite priemonių sustiprinti savo saugumą ar gerinti materialinę padėtį, o sekmadienį neatsispirsite galybei su kai kuo pabendrauti, pasimokyti ar kaip nors pasižmonėti. Tiesa, turėsite ne ypač realių lūkesčių, susijusių su jūsų gyvenimo ar karjeros tikslais, kurių jūsų antroji pusė nesupras ar nepalaimins.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?