Pirmadienio horoskopas – sausio 18 d.

2016-01-18, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Pusryčiai.
Fotolia nuotr. / Pusryčiai.

Naujos savaitės startui pasiruošę? Tada štai jums energijos dozė – košė su uogomis, na, ir, žinoma, dienos horoskopas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien susitelkę į darbą ne tik puikiai savo pareigas įvykdysite, lengvai savo gebėjimus ir įgūdžius pritaikysite, bet ir savo pastangomis stabilizuosite finansinę padėtį. Tiesa, įkvėpimas ir šeštasis jausmas bus tinkamiausios priemonės, padėsiančios jums sutelkti partnerius ar paskatinti kitus prisijungti prie jūsų sumanymų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien eikite per dieną pakelta galva ir būkite tikri, kad dauguma iš jūsų ims pavyzdį. Todėl, kokį toną kitiems padiktuosite – tokią aplinką aplink save sukursite. Be to, kažkas iš jūsų partnerių, draugų ar bendražygių jus paskatins imtis veiksmų. Panašu, kad būsite pasiruošę dėl jų kai ką paaukoti, o jausmai veiks stipriau už proto balsą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien matydami, kad prastai sekasi gyventi dienos ritmu, pasilikite nuošalyje, labiau susitelkdami į savo vidų, o ne išorinius įvykius. Tiesa, gims svajonių, susijusių su karjera, ir jums pakaks energijos bei motyvacijos juos įgyvendinti. Idealistiniai sprendimai bus viena jūsų gairių, todėl nepameskite jos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien svarbu būti ten, kur vyksta tikrasis gyvenimas, užuot skubėjus patirti nuotykių ar surasti jums įdomių pašnekovų. Regis, jie patys atsiras laiku ir vietoje. Beje, būsite nesustabdomi tuomet, kai reikės pakovoti už savo atžalas ar veiklą, kuri jus džiugina. Laimėsite, įkvėpimo šaltinį radę kur nors toli ir atsiremdami į tai, kuo tikite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums prieš akis bus stirtos darbų ir tikslų, kurių pagalba norėsite įsitvirtinti ar daugiau užsidirbti. Kuo lėčiau judėsite link tikslo – tuo daugiau pasisekimo sau užtikrinsite. Tiesa, kai daug energijos skirsite šeimai ir namams, vis priminkite sau, kad verta kai kuo dalintis ir kai ką paaukoti dėl artimųjų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien įtaigiai kalbėsite ir, kuo daugiau žinių esate sukaupę ar kuo geresnį autoritetą užsitarnavę, tuo daugiau žmonių kreipsis į jus patarimo ir išklausys jūsų rekomendacijas. Be to, sustiprės noras prabilti apie savo svajones ir poreikis pamatyti jas realizuotas. O jūsų artimas žmogus gali suteikti sparnus jūsų skrydžiams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tinkamai įsiliesite į dienos įvykių srautą, pasitikėdami kitais žmonėmis ir dalindamiesi ne tik materialiomis gėrybėmis, bet ir savo patirtimis ar net paslaptimis. Be to, jei puoselėjate viltis apie gražesnę buitį, geresnes darbo sąlygas ir jūsų gebėjimų vertą atlyginimą – nelaukite, o imkitės pokyčių dabar.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ši diena dviprasmiška. Viena vertus, ji bus gera tiek, kiek gebėsite įsiklausyti į kitus žmones ir būti komandos dalimi, kiek pavyks neskubėti ir patikėti tais, kurie šalia. Kita vertus, būsite aktyvūs ir uždegantys kitus, tačiau save geriausiai išreikšite savo mėgstamos veiklos ar kūrybinių projektų dėka, vaikų paskatinti ar mylimų žmonių įkvėpti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien tikrasis džiaugsmas jus aplankys ten, kur verda kasdienis gyvenimas ir kur jūs vykdote savo įprastas užduotis. Ir į tai kuo labiau įsitraukę, galite kaupti įdirbį savo profesinei sėkmei. Be to, geriausiai prisidėsite prie savo artimųjų gerovės, atlikę kai kuriuos vidinius darbus, tokius kaip atleidimas, susitaikymas ar nuoskaudų atsikratymas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien matysite, kad maži dalykai, kuriuos darote dėl mylimų žmonių ar mėgstamos veiklos, paverčia jūsų dieną ypatinga. Ir jūs įvairiose dienos veiklose sėkmingai taikydami savo požiūrį ar žinias, gal savo akiratį praplėsite. O dar, žinosite istorijų, kurias papasakoję, įkvėpsite savo draugus ar bendražygius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien labai subjektyviai vertinsite kiekvieną dienos dovaną jums, ir, laimei, žmonių, kurie norės su jumis kuo nors pasidalinti, bus nemažai. O darbe, turėdami sumanymų ir dar, be to, pakankamai gebėjimų jiems atlikti, priversite kitus trauktis jums iš kelio. Viskas puiku, jei jūsų ketinimai nesavanaudiški.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums bus gera plaukioti visokiuose bendravimo vandenynuose, kaip ir neskubant suspėti ten, kur širdelė geidžia. Megzdami jums reikalingus ryšius ir dalindamiesi informacija, vis dėlto nepraleiskite progos savo stiprybes ir įžvalgas panaudoti, siekiant kitus įtikinti dėl to, kuo patys tikite.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?