Antradienio horoskopas – sausio 19 d.

2016-01-19, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Baleto šokėja
„Fotolia“ nuotr. / Baleto šokėja

Kokią gi dieną jums žada žvaigždės? Kviečiame pasidomėti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite smalsūs, bendraujantys ir siekiantys daug sužinoti: vyksite į susitikimus, trumpas keliones ir noriai įsitrauksite į įvairias veiklas, prisitaikydami prie pakitusių aplinkybių. Tiesa, daug laiko ir energijos švaistysite ne savo pagrindiniams tikslams (jei tokių turėsite), o visokiausioms smulkmenoms. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums svarbu ką nors įgyti ar kokiu nors būdu įsitvirtinti, o tai darysite naudodami įvairiausias žodines išraiškos priemones, derybinius gebėjimus, užmegzdami pažintis ar rinkdami informaciją. Be to, kuo geriau savo gebėjimus išreikšite, tuo vertesni jausitės ir kitokių realių galimybių įgysite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien žinosite, kaip sutraukti į save kuo daugiau dėmesio ir kuo platesnį klausytojų ratą aplink save suburti. Neklausykite sakančių, kad veltui plepėdami leidžiate šią dieną. Iš tiesų, kažkokias senas problemas tokiu būdu išspręsite. Be to, nesimėtydami į kraštutinumus, galų gale galėsite mėgautis pilnaverte diena. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kai šiandien įvykiai keis įvykius lyg vaizdai, stebimi pro traukinio langą, jūs užsiimkite viską stebinčio keleivio poziciją, nereiškiančio savo nuomonės ir staiga neišlipančio ten, kur verda bendravimas. Netuščiažodžiaudami, stebėkite įvykius ir supraskite, kokias pamokas jie jums siunčia.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien rinkitės ne individualius užsiėmimus, o veiklą komandoje. Iš tiesų, kuo daugiau žmonių sutiksite šiandien ir kuo daugiau idėjų tarp jų paskleisite, tuo turtingesnė bus ši diena. Būdami linksmi ir turintys ką papasakoti, užsitarnausite savo komandos narių palankumą – tai svarbu norintiems tapti lyderiais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bendravimas ir daugybė pažinčių šiandien jums bus bilietai į profesinės sėkmės traukinį. Tiesa, per dieną neišvengsite ir būtinybės pasirinkti vieną iš dviejų ar net iš daugelio - tuo atveju, nesistenkite visko aprėpti. Geriausiai seksis derybose, prekyboje, rašantiems ir kalbantiems, tačiau ne be pasikartojimų ir perdarymų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei šiandien labiau nei vakar savimi tikėsite – puiku, tęskite tai ir toliau. Tai padės išspręsti įvairius nesklandumus, susijusius su studijomis, ryšiais su užsieniu, kelionėmis ar reklama. Kažkokie pokalbiai, jūsų veiksmai ir kitos šios dienos patirtys keis jūsų pažiūras ir suvokimą apie jums jau žinomus dalykus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien savo sugebėjimus bendrauti ir derėtis naudokite tam, kad įgytumėte kitų žmonių palankumą, gautumėte finansavimą ar jų padedami su kuo nors susipažintumėte ir ką nors sužinotumėte. Tiesa, neišvengsite jau aptartų temų ir būtinybės koreguoti savo įprastą bendravimą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums bus svarbu sutikti žmonių, kurie turi gerų minčių, pasiūlymų ar yra intelektualūs. O jei kas nors iš jūsų aplinkos žmonių bandys jums įrodyti, kad melo kojos trumpos, nesiekite to paneigti. Gerai visus išklausykite, nes tokiu būdu savo santykius su artimu žmogumi ar darbo partneriu pakoreguosite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien daug darbų atlikti trukdys pokalbių su kolegomis gausa ir įvairūs neplanuoti skambučiai bei susitikimai. Kita vertus, tik bendraudami geriausiai įveiksite visas jums skirtas užduotis. Jei jūsų darbe reikalingas tarpininkavimas, bendravimas ar intelektualiniai gebėjimai – juos panaudoję įstrigusius darbus iš sąstingio išjudinsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Smagiai pasikalbėję, šiandien manysite, kad jau atlikote pusę darbo ir tai bus dalis tiesos. O kita dalis ta, kad savo veikla ar iškalba kitus pralinksminsite, išradingai priminsite tai, kur jiems derėtų pasitaisyti ir į ką verta atkreipti dėmesį. Vis priminkite ir sau, kad už gerą nuotaiką ir turiningą pašnekesį nėra nieko svarbiau.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bet kokiame šios dienos pokalbyje neišvengsite subjektyvumo, elgsitės taip, kaip įskiepijo jums jūsų šeima arba sugaišite nemažai laiko, kalbėdamiesi apie savo šeimą ar su šeimos nariais. Svarbu nepasiduoti norui kur nors izoliuotis – bendraukite, nes tai suteiks progų atrasti racionalių sprendimų, praversiančių ateityje. 


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?