Trečiadienio horoskopas – sausio 20 d.

2016-01-20, ji24.lt, 15min.lt
 „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Origamio vestuvės
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Origamio vestuvės

Skaitykite astrologines trečiadienio prognozes savo Zodiako ženklui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena bus judri ir užpildyta bendravimo, šiandien susitikimai, kelionės ir pokalbiai išstums iš jūsų dienotvarkės visus kitus užsiėmimus. Ir nors kai ką pavyks įtikinti, jog jūsų idėjos vertos dėmesio, darbe jas pritaikyti bus neįmanoma. Dienos pabaigoje Saulė pereis į Vandenio ženklą, suteikdama vis daugiau progų save realizuoti kolektyve.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kiekvieną šios dienos įvykį vertinsite pagal savo pačių nustatytus matus, savo nuomonę išsakydami tik artimiausiems. Beje, pasitikėti naujais pūstelėjusiais vėjais galima, jei apgalvosite ir parinksite žodžius. Norintys sustiprinti profesines pozicijas tegul ruošiasi pasinaudoti Saulės, perėjusios į Vandenio ženklą, paslaugomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien, regis, dažniausiai kalbėsite apie save. Ir nors draugams ar bendražygiams tai bus gera proga su jumis aptarti aktualias temas ar idėjas, išaiškėjusios paslaptys nuteiks nekaip. Norintiems daugiau pamatyti ir sužinoti prasideda geri laikai, dėl Saulės keturioms savaitėms apšviečiančios jūsų akiračio plėtimo sritį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors šiandien džiaugsitės radę aplinkkelių išgirstai informacijai pranešti, didžiąją jos dalį pasiliksite sau. Ir tai geriau nei leistis į nesibaigiančius santykių aiškinimosi labirintus, į kuriuos kai kas norės jus įtraukti. Tiesa, pakitusi Saulės padėtis pažers jums sudėtingų užduočių, kurias įveikę, būsite nugalėję ne vieną savo silpnybę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kuo daugiau šalia jūsų bus žmonių – tuo daugiau galimybių jums atvers diena. Iš toli gautos žinios ar mokymosi įstaigoje gauta informacija dar labiau jus motyvuos, tačiau darbo eigą kiek trikdys. O Saulė, pradėjusi savo kelionę jūsų santykių sritimi, padės jums save išreikšti sėkmingos partnerystės pagalba.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Susitelkę į darbą, vis dėlto turėsite nuo jo kiek atsitraukti dėl netikėtai išaiškėjusios informacijos. Ji iš pradžių vers suglumti, o paskui – pamatyti tai, kas praverčia jūsų profesiniame kelyje. Deja, pokalbiai su vaikais gali jus įvaryti į kampą. Saulės Vandenio ženkle pakvies jus originalais ir novatoriškais sprendimais patobulinti savo darbą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien sulauksite palaikymo, išdrįsę lanksčiai reaguoti į keistus kitų žmonių pasiūlymus, tačiau norėdami su namiškiais susitarti ar šeimos problemas išspręsti, vis šiuo pokalbiu prieisite liepto galą. Be to, Saulė pereis į oro stichiją, leisdama jums panaudoti savo intelektualinius sugebėjimus kūryboje, auginant vaikus ar pramogaujant.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien ieškosite būdų ištrūkti iš jus varžančios rutinos gniaužtų, ir surasite. Galimas daiktas, sugalvosite, kaip originaliai pertvarkyti savo darbo aplinką, buitį, santykius su kolegomis ar su kokiu negalavimu susidoroti. Be to, Saulė Vandenio ženkle sustiprins jūsų saviraišką namuose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien originaliais būdais spręsite problemas, kurios pasipainios jūsų santykiuose su kitais žmonėmis, o daugiau klausydami nei kalbėdami, įgysite papildomų kozirių. Tiesa, nesitikėkite per greit iš to uždirbti. Saulė nuo šiol Vandenio ženkle, padidins jūsų norą bendrauti, užrašyti savo mintis ir jas paskleisti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien  noriai braidysite po kasdienių rūpestėlių liūną ir jame rasite daug džiugių užsiėmimų. Tai, kas vyks jūsų namuose, jums padės atnaujinti pabodusią dienotvarkę, tačiau ne visi jūsų žodžiai pasieks adresatą. Vakare Saulė paliks jūsų ženklą sustiprindama jūsų norą išreikšti savo gabumus ir daugiau uždirbti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien ieškodami tinkamų žodžių savo mintims išreikšti – jų rasite, noriai ir su nuostaba gerdami į save žinias bei naujienas, kurias jums praneš artimieji. Tik kažkokios vidinės nuostatos ar prisiminimai viską pamažėle temdys. Laimei, Saulė užsukdama į jūsų ženklo valdas, sukurs tobulas sąlygas parodyti pasauliui, kuo esate unikalūs.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jūsų mintys vis sukiosis apie namus ir šeimą ir kai kurie jūsų sprendimai tinkamai pasitarnaus jūsų asmeniniam gyvenime. Deja, komandiniai planai vis dar nesvarumo būsenoje. Beje, Saulė įsikurs gretimame ženkle, ir kol nepasieks jūsiškio, dažniau plaukiokite savo vidinio pasaulio vandenynuose, užuot bandę sužavėti pasaulį.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?