Mažieji rusniškiai šėlo naujos žaidimų aikštelės atidaryme

2014-11-11, Gerda BELOKOPYTOVA
Rusnėje, šalia Donelaičio g. 9 namo, atidaryta nauja žaidimų aikštelė vaikams, iki 12 metų. Aikštelė aptverta, todėl joje esantys vaikai tikrai bus saugūs.
Rusnėje, šalia Donelaičio g. 9 namo, atidaryta nauja žaidimų aikštelė vaikams, iki 12 metų. Aikštelė aptverta, todėl joje esantys vaikai tikrai bus saugūs.

Ne kartą „Šilokarčemoje“ rašėme apie tai, kaip gražinasi Rusnės sala, vis pasipuošdama naujomis erdvėmis. Štai dar prieš žiemą įkurta nauja erdvė, skirta mažiesiems salos gyventojams. Aptvertoje žaidimų aikštelėje nuo šiol galės dūkti patys mažiausi – vaikai, iki 12 metų.

Lapkričio 6 dieną, priešpiet, į naująją žaidimų aikštelę skubėjo ne tik jos įkūrėjai, sumanytojai ir statytojai, bet ir mažieji rusniškiai, kurie degė noru išbandyti naująsias sūpynes. 

Dar prieš atidarymą buvo baigiami paskutinieji tvarkymo darbai, kad aplinka atrodytų idealiai.

Taigi suskambus rusniškio Valdo Lacko atliekamoms dainoms susirinkusieji linksmai lingavo kartu, o mažieji nekantriai laukė – kada gi galės išbandyti naująsias sūpynes.

Anot atidarymo renginyje kalbėjusios Rusnės seniūnės Dalios Drobnienės, šventės laikas specialiai pasirinktas ankstyvas, kad kuo daugiau mažųjų rusniškių galėtų dalyvauti. „Tai Rusnės darželio, pradinukų žaidimų vieta. Aikštelė skirta vaikams iki 12 metų. Ne vyresniems. Tai aikštelė vaikams su mamomis. Teritorija aptverta, kad joje nevaikščiotų šunys ar katės. Joje vaikams bus tikrai saugu“, - pasakojo seniūnė.

Naujoji erdvė įkurta bendruomenei „Nemuno sala“, kuriai vadovauja Darius Soščeka, parašius projektą. Žaidimų aikštelės įkūrimas atsiėjo 25 000 Lt. Čia įrengtos sūpynės, čiuožyklos, lipynės, svyruoklinės sūpynės, smėlio dėžė, taip pat yra suolelių ir šiukšliadėžių. Tai nauja, saugi, puiki vieta šeimoms. Mamos ar tėčiai patogiai įsitaisę ant suolelių galės stebėti mažąsias savo atžalas.

Žaidimų aikštelės atidarymo šventėje dalyvavo ir žaidimų įrenginių autorius – meistras Algis Taroza. „Norėjome, kad šie pramoginiai įrenginiai būtų padaryti tomis pačiomis rankomis, kaip ir po Rusnę išsibarstę suoleliai, kad miestelio erdvėse būtų viskas suderinta“, - kalbėjo D. Drobnienė.

Po oficialios atidarymo dalies susirinkusiųjų, o labiausiai mažųjų, laukė staigmenos. Juos aplankė linksmieji piratai iš Klaipėdos – tai D. Soščekos dovana. Piratai įvairiais raštais papuošė mažųjų veidus, žaidė linksmus žaidimus. Tuokart Rusnės sala prisipildė vaikiško klegesio, nuoširdumo ir tikrų, nesuvaidintų emocijų.

Atidarymo renginyje vaikai linksmai išbandė naujuosius pramoginius įrenginius.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?