R. Šalaševičiūtė: jaunieji gydytojai ypatingai domisi E. sveikatos sistema

2016-01-21, sam.lrv.lt
sam.lrv.lt nuotrauka
sam.lrv.lt nuotrauka
Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė susitiko su Medicinos studentų, gydytojų rezidentų ir jaunųjų gydytojų forumo (toliau - MSRG) atstovais. Pasitarimo metu buvo aptartos trys pagrindinės MSRG 2016 metų veiklos kryptys. Pasak ministrės R. Šalaševičiūtės, labiausiai jaunieji gydytojai domisi Lietuvos E. sveikatos sistema bei jos posistemėmis.

„Pasitarimo metu buvo išgrynintos pagrindinės šių metų forumo veiklos kryptys – rezidentūros studijų finansavimas ir gydytojų poreikio apskaičiavimo strategija, rezidentūros studijų teisinis reglamentavimas bei nacionalinė E. sveikatos sistema. Pastaroji tema yra ypatingai aktuali, nes ji liečia tiek gydytojus, tiek rezidentus, tiek pacientus. Jaunųjų gydytojų forume šiam klausimui sukurta ir atskira darbo grupė, kuri kartu su sveikatos apsaugos ministerijos specialistais sieks efektyvesnės E. sveikatos sistemos veikimo –  sakė sveikatos apsaugos ministrė, – Žinoma, džiaugiuosi, kad atnaujinome forumo veiklą su jaunaisiais gydytojais. Iš tiesų, vertinu jų siūlymus, veiklą bei tikiuosi, kad toliau sėkmingai dirbsime Lietuvos žmonių sveikatos vardan“.

Šiais metais MSRG forumą papildė nauji nariai – Lietuvos medicinos studentų asociacijos (LiMSA) atstovai. Jie papildė jau esančius Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) studentų atstovybės, LSMU Rezidentų tarybos, Vilniaus universiteto studentų atstovybės, VU Rezidentų tarybos, Jaunųjų gydytojų asociacijos (JGA) forumo narius.

MSRG forumas įkurtas 2014 metų liepos 14 dieną kaip medicinos studentų, rezidentų, jaunųjų gydytojų ir SAM bendradarbiavimo platforma. Forumo veikla yra atvira, joje gali dalyvauti visi mediciną studijuojantys studentai, rezidentai ir jaunieji gydytojai. MSRG forumo narius (turinčius balsavimo teisę) skiria VU ir LSMU Studentų atstovybės bei JGA.


Straipsnio komentarai

Nesvarbu2016-01-21
O jie ne zmones negali sedeti,nejuokinkit!!!!!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-21
šitokie "domėjimaisi" ir "susitikinėjimai" nieko bendro neturi nei su gydymu nei su medicina. Reiktų žiūrėti į tai lygiai taip pat kaip į daktarų grupuotės pasisėdėjimus "vilijos" restorane. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Per kiek laiko gaunate šeimos gydytojo konsultaciją?