Ketvirtadienio horoskopas – sausio 21 d.

2016-01-21, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Kačiukas
Fotolia nuotr. / Kačiukas

Nauja diena – nauji lūkesčiai ir tikslai. Ką žada šiandienos horoskopas?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei iki popietės gausite pastabų, kad užuot plepėję, grįžtumėte prie darbų, neįsižeiskite, nes iš tiesų daugiau kalbėsite nei darysite. Smagiausi pokalbiai bus su užsieniečiais ar bendramoksliais. Vėliau kad ir ko imsitės, vis prie minčių apie namus sugrįšite ir viską darysite dėl tų, su kuriais gyvenate.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje kažkas norės jums padėti ar patalkinti, o gal pakvies pokalbiui apie pirkinius ar kokias kitas išlaidas. Net jei ne viskas jums tiks ir ne iš visko išpešite naudos, laiką praleisite puikiai. Popietę norėsite kai ką aptarti su tais, kurie šalia ar ieškote šilto patarimo netoliese, pavyzdžiui, socialiniame tinkle.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki popietės imsitės iniciatyvos bet kokiame pokalbyje ar diskusijoje, tačiau ne mažiau bus svarbu ir kitus žmones išklausyti, juolab kad jie bus malonūs ir geranoriški, net jei ne visada juos suprasite ar pateisinsite. Vakarop niekaip neatsikratysite noro ką nors įsigyti, kuo nors save praturtinti ar kitaip savo vertę įrodyti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nenuostabu, jei iki popietės būsite išsiblaškę ir neiniciatyvūs. Bus nelengva apsispręsti, kas geriau: ar nuoširdžiai patinginiauti, ar puoselėti meilę darbui ir palankumą kolegoms. Atsipūskite, nes, kai popietę Mėnulis pereis į jūsų ženklą, jums atiteks didesnis emocinis krūvis. Nepamirškite kitiems priminti, kuo esate unikalūs.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki popietės mieliau rinksitės komandą, o tapdami jos dalimi, daug laiko skirsite bendravimui, naujų įgūdžių lavinimui ar deryboms. Tiesa, bus pagundų nukrypti į nereikšmingus pokalbius su kolegomis. Popietę jūsų norai kirsis su realybe: užuot sulaukę trokštamo dėmesio, turėsite jį skirti kitiems. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki popietės stengsitės kuo geriau pasirodyti savo darbo vietoje, tačiau tai viena, tai kita nereikšminga smulkmena trukdys imtis reikšmingų veiksmų. Gal dalį darbo laiko paaukosite ir šeimai. Popietę ne tik kreipsitės pagalbos į kolegas, bet ir rūpinsitės kažkuo iš draugų arba gera atmosfera savo kolektyve.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje teks paderinti savo didelius užmojus su mažais kasdieniais kitų žmonių prašymais ir juos išklausyti. Tiesa, tam sugaišę dalį dienos laiko visai nesigailėsite, veikiau išvengsite nesusipratimų. Gerą popietę turėsite savo pasiekimus darbe suderinę su jaukios atmosferos kūrimu darbo vietoje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienos pradžioje bus daug informacijos – vos spėsite ją gaudyti ir vertinti. Neapsirikite darydami išvadas, kas jums naudinga, o kas ne, nes viskas po minutės gali apsiversti aukštyn kojomis. Popietę jausitės įkvėpti ir pakylėti, kai gausite progą kitiems įrodyti tai, kuo tikite ar savo žiniomis pasidalyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Permaininga, judri ir kiek nerūpestinga pirmoji dienos pusė bus gera proga kitiems parodyti, kuo esate žavūs, tačiau šito vaidmens ilgai netęskite. Kur kas svarbiau bus įsiklausyti į kitų žmonių rekomendacijas. Vakarėjant teks susitarti su kitais dėl jums visiems rūpimų dalykų, nepaliekant vietos nepasitikėjimui.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien susitelksite į kasdienius darbus, bet kur kas daugiau šnekučiuositės su kolegomis nei darbuositės. Todėl jums pasisekė, jei jūsų darbas susijęs su komunikacija, pardavimais ar derybomis. Tiesa, venkite išsiblaškymo. Popietės nuotaikos priklausys nuo kitų žmonių nuotaikų ir elgesio su jumis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kažin ar dienos pradžioje pavyks jus motyvuoti rimtiems darbams. Tai jums reikės ką nors aptarti su kolegomis, tai reikės kokias nors laisvalaikio pramogas suplanuoti, tai į kokias nors smagias veiklas įsitrauksite. Nesitikėdami didelių pergalių popietę suprasite, jog pramogos baigėsi, o jums reikia imtis rimtesnių darbų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kažin ar kas nors įstengs jūsų mintis atitraukti nuo gana asmeniškų užsiėmimų ir subjektyvaus požiūrio į visus dienos įvykius. Na, bet kažkokius profesinius reikaliukus ryte atliksite nepriekaištingai, net jei ir be didelio entuziazmo. Vakarop atsiras norinčių, kad juos paguostumėte ar kaip nors sušildytumėte.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?