Penktadienio horoskopas – sausio 22 d.

2016-01-22, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Žirgas
„Fotolia“ nuotr. / Žirgas

Paskutinė šios savaitės darbo diena, kiek sėkminga ir darbinga ji bus? Sužinoti padės dienos horoskopas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje ieškodami būdų išspręsti šeimos finansinius reiklaus, ne vienas jums uždarytas duris atversite. Vėliau šį tą aptarsite su savo kolegomis, tikėdamiesi išjudinti užvilkintus profesinius reikaliukus. Galiausiai dėsite neįtikėtinas pastangas susitarti su šeimos nariais ar juos nustebinti, tačiau veltui.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte bus daug susitikimų, kontaktų ir sveikos konkurencijos, o vėliau būtinybės įnikti į mokslus ar išgyventi nelengvas derybas su toli gyvenančiais. Vėliau bandydami rasti tiesą kokioje nors jau iki šiol ne kartą aptartoje diskusijoje, prieisite kelio galą. Na, bet gali būti, jog netrukus kokias nors prošvaistes pamatysite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien būsite nesustabdomi, kai galėsite savo gebėjimus panaudoti savo darbo vietoje. Tiesa, bus svarbu kai ką išsiaiškinti, tačiau ne visos kortos kol kas jums bus atvertos. Vakaro nuotaikas kaip reikiant sudrums priešingi požiūriai į tai, kaip vertėtų paskirstyti lėšas ar netikėti draugų pasiūlymai. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos pradžioje imsitės veiksmų, norėdami iškovoti pozicijas savo kūriniui ar apginti savo atžalas. Vėliau teks šį tą pasiaiškinti su jums svarbiu žmogumi, dėl ko gali įvykti kažkokios permainos jūsų santykiuose. Dienai baigiantis dėl kitų žmonių ar karjeros įtakų kai ką perdėliosite ir savo asmeniniuose prioritetuose.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei ryte stengsitės – tai savo veiksmų neviešinsite ne tik dėl to, kad jūsų pastangos bus skirtos vien jūsų šeimai, bet ir dėl kitų subjektyvių priežasčių norėsite išlikti nematomais. Mielai darysite pertvarkas savo buityje, darbo vietoje, dienotvarkėje, dėl to kiek pervargindami save, bet nenuleisdami rankų ir vildamiesi, kad jūsų pastangos to vertos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte komandinės veiklos bus sėkmingos tiek, kiek naudingų ryšių užmegsite. Įdienojus turėsite galvosūkių, susijusių su jūsų atžalomis, pramogomis ar kūriniais, niekaip nesuprasdami, kodėl jūsų ketinimai vis atsimuša į sieną. Bandydami rasti atsakymą tarp draugų, gauti finansavimą ar suburti palaikymo komandą, nieko nepešite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte turėsite ką pasiūlyti darbdaviams, pavyzdžiui, savo įgūdžius, kurie nenustygs vietoje – taip norėsite juos pritaikyti, kopdami į profesines viršukalnes. Deja, bet kokios diskusijos su šeimos nariais iškels tik problemas, kol kas jų neišspręsdamos. Vakaro planus pakoreguos jūsų antrosios pusės poelgiai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kuo labiau dienos pradžioje stengsitės, tuo didesnį pagreitį gausite, geriau save atskleisite ir tuo daugiau pasitikėjimo įgysite. Tiesa, dar būsite pakviesti į susitikimą ar pokalbį, kuris teiks nemažai vilčių, tačiau ne iki galo pateisins jūsų viltis. Vakare netikėtos naujienos ir buities nesklandumai kiek apkarpys jūsų sparnus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte jūsų pastangos bus matomos tik tarp tų, kuriems jas skirsite, palikdami sau vietos atsitraukti. Tiesa, dar turėsite perdėlioti savo asmenines vertybes, kol kas nerasdami tiesaus kelio iki trokštamo rezultato. Vakaro pramogas be didelio džiaugsmo perdėliosite pagal savo mylimų žmonių poreikius ir savo kišenę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte būsite tobuli komandos žaidėjai, pamiršę apie savo asmeninius norus ir galvojantys apie bendrą sėkmę. Dar tuo ir bendražygius užkrečiantys. Tiesa, taip pasistengę, vėliau ir save prisiminsite, tačiau bandydami apie save prabilti, galite suprasti, jog kalbatės su savimi. Ir vakare, nepavykus susitarti su gyvenimo draugu ar šeima, neforsuokite situacijos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžioje taip aktyviai imsitės veiksmų, kad kitiems teliks prie jūsų prisijungti ir jums padėti. Tiesa, kad ir kaip norėsite nepakelti galvos nuo tiesioginių pareigų, atsiras praeityje neišspręstų galvosūkių, kuriems ir skirsite didelę dalį šios dienos laiko. Ne kam nors ką nors aiškindami, o pasinerdami į apmąstymus, daugiau pasieksite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte jūsų optimizmas bus užkrečiantis, o jūsų žinios nepaliks abejingų ir tai matydami, dar labiau savo pasirinkta kryptimi plauksite. Deja, su draugais ar komandos nariais turėsite ką aptarti, tačiau kuo ilgiau diskutuosite – tuo daugiau neišgvildentų temtų atrasite, galų gale suprasdami, kad šiuos pokalbius verta atidėti ateičiai.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?