Naumiestiškių lūpomis kalbėjo poezija

2016-01-22, Laimonas Žvirblis, IIIb klasės mokinys
Konkurse dalyvavę skaitovai.
Konkurse dalyvavę skaitovai.
Poezija – visų pirma – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir ilgesys, nuoširdus vaiko juokas ir mąstančio žmogaus sarkazmas, verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų… Viskas, kas žmogiška. P. Širvys

Jau keletą metų Žemaičių Naumiesčio gimnazijos bibliotekoje vyksta meninio skaitymo konkursas. Jame kasmet dalyvauja patys meniškiausi gimnazijos mokiniai, kuriems patinka deklamuoti ar klausytis gražaus lietuviško žodžio.

Šįkart konkursas vyko dviejose amžiaus grupėse tarp 5-8 ir I-IV klasių moksleivių. Renginį vedė lietuvių kalbos mokytoja Lilija Lengvinienė, o vertino gimnazijos bibliotekininkė Ksevera Toliušienė, socialinė pedagogė Daiva Lengvinienė ir mokytoja Virginija Rupainienė. Girdėjome Maironio, V. Mačernio, J. Marcinkevičiaus ir kitų autorių eiles. Specialią dovaną – savo kūrybos eilėraščių knygą „Ak, kaip gera jausti...“ bibliotekai padovanojo IIIb klasės mokinė Paulina Šiaudvytytė.

Konkursas yra konkursas. Visi dalyviai pasirodė originaliai, bet teko išrinkti nugalėtojus, kurie atstovaus gimnazijai rajono konkurse. 5-8 klasių grupėje III vietą užėmė Domantas Arnašius (6b), II vietą - Guoda Majutė (5). I-IV klasėse III vietą užėmė Ieva Predkutė (Ia) ir Rita Šikšniūtė (Ia), II vietą - Laimonas Žvirblis (IIIb) ir Paulina Šiaudvytytė (IIIb). Geriausiomis gimnazijos skaitovėmis pripažintos Henrika Vindžigalskytė (6a) ir Monika Plauškaitė (IIb). Jos dalyvaus rajoniniame konkurse.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-01-22
kas ten per violetiniai popiergaliai pas violetines ant krūtinės? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?