Savaitgalio horoskopas – sausio 23–24 d.

2016-01-23, ji24.lt, 15min.lt
„Fotolia“ nuotr. / Kavos puodeliai
„Fotolia“ nuotr. / Kavos puodeliai

Pasitikdami dar vieną šaltąjį žiemos savaitgalį, sužinokite, ką jums žada horoskopas.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienio įvykiai jums primins apie šeimos svarbą jūsų gyvenime. Vakare Venera pereis į Ožiaragio ženklą, padėdama jums imantis atsakomybės už savo visuomeninį vaidmenį. Sekmadienį pilnatis Liūto ženkle tuos, kuriuos mylite, pavers jūsų nerimo ir džiaugsmo šaltiniu. Laimei, suprasite, kaip elgtis, kad to nerimo nebeliktų.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį malonūs pokalbiai ar laikas, skirtas broliui, sesei ar kaimynams pralėks nepastebėtas. Tos dienos vakarą ir Venera pereis į atsakingiausią Zodiako ženklą, parodydama jums daugiau būdų savo žiniomis pasidalyti. Sekmadienį pilnatis apšvies jūsų namus ir šeimą, tokiu būdu padėdama nuveikti jums šį tą gero dėl savo asmeninio gyvenimo.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienio prioritetai jus gali nuvesti į prekybos centrus – savo saugumu rūpinsitės, įsigydami naujų daiktų. Be to, finansus ir jausmus globojanti planeta pakeis ženklą, suteikdama jums ne vieną progą gauti kitų žmonių paramą ar palaikymą. Sekmadienį įvyks pilnatis, dėl kurios jūs pasikartosite kelias smagaus bendravimo pamokas.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienis jums bus gera proga parodyti, kuo esate nepakartojami. O vakare, Venerai pradėjus kelionę jūsų santykių sritimi, dar ir savo antrajai pusei teks įrodyti ištikimybę ir pasiryžimą eiti su juo ar ja per ugnį ir vandenį. Sekmadienį vyraus pilnaties nuotaikos, kurių dėka didės noras stiprinti savo vertę, permąstyti uždarbio ir išlaidų planus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį puiki diena gerai atsipūsti, pamirštant kasdienius reikaliukus – lai kiti tuo užsiima. Tiesa, vakare Venera įeis į jūsų kasdienės veiklos sritį, dėl ko artimiausiu metu meilės darbui ir kolegoms bus į valias. Paskutinę savaitės dieną įvykusi pilnatis jūsų ženkle, primins, ko nepadarėte ir ką galite padaryti dėl savo gero vardo.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį pasistengę dėl draugų, vakare dar turėsite ir atžalom, mylimam asmeniui ar pomėgiui dalį savo laiko atriekti. Pastarieji jūsų meilės ir atsidavimo jiems prašys dar ir vėliau – tol, kol Venera keliaus Ožiaragio ženklu. Sekmadienį pilnatis Liūto ženkle parodys jums, kaip gerai pasidarbavus vidiniame pasaulyje, susidėlios ir jūsų kasdienybė.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį būsite saugūs ir užtikrinti tik tuomet, kai žinosite, jog kiti žmonės nėra abejingi jums, o jūsų pastangas mato iš toli. Tiesa, Venera jūsų namų srityje, todėl ne mažiau reikšminga ir tai, ką gražaus ir gero atliksite dėl savo namų. O paskutinę savaitės dieną pilnatis jums primins gero draugo ir komandos nario taisykles.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį kai kas įniks į knygą, o kai kas į TV laidą, norėdamas praplėsti savo žinių bagažą. Ne mažiau informacijos ir bendravimo džiaugsmo vakare ir artimiausiu metu suteiks ženklą pakeitusi Venera. Sekmadienį įvyks pilnatis jūsų karjeros srityje, kurios dėka atrasite spragų, kurias užtaisę, arčiau priartėsite prie savo tikslų.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienis bus tiek smagus, kiek rasite savyje tolerancijos kito žmogaus silpnybėms ir tik tokiu būdu leisite jam ar jai atsiskleisti. Tos dienos vakarą Venera paliks jūsų ženklą, paragindama jus atsakingiau pažvelgti į savo pajamas ir išlaidas. Ir tik jums pasistengus, ji taps dosni. Galiausiai pilnatis paskatins pokyčius jūsų ryšiuose su užsieniu.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį tegul jums kelią rodo tas žmogus, kurį pasirinkote savo gyvenimo pakeleiviu ar kurį laikote svarbiu jums. Na, bet ir jūsų vaidmuo bus svarbus nuo tos dienos vakaro, kai Venera pereis į jūsų ženklą. Besirūpindami savo įvaizdžiu ar išvaizda, dar skirkite dėmesio bendroms patirtims su kitu žmogumi ir keiskitės, palikdami praeityje tai, kas jus slegia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sveika siela sveikame kūne – štai koks bus jūsų didžiausias siekis šeštadienį. Na, o vakare, kai Venera kelioms savaitėms apsilankys Ožiaragio ženkle, savo jausmams valios neduodami, rinkitės atleidimo kelią. Sekmadienį pilnatis jūsų partnerystės srityje pakuždės kelis svarbius sklandžių santykių raktažodžius. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Romantika, pomėgis ir vaikų juokas – tai dėl ko jūsų šeštadienis taps tobulu. O vakare Venera aplankys bičiulių ir bendražygių sritį, suteikdama jums ne tik daugiau laimės komandoje, bet ir kviesdama imtis atsakomybės už komandinius veiksmus. Dėl sekmadienį vyksiančios pilnaties, koreguosite maitinimosi ir darbo įpročius.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?