Antradienio horoskopas – sausio 26 d.

2016-01-26, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Sniego senis
Fotolia nuotr. / Sniego senis

Kokia mūsų laukia nauja diena?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien galėdami nuoširdžiai dirbti – nieko daugiau nenorėsite. Jums pasitenkinimą teiks ne tik darbas, bet ir tie, su kuriais dirbsite. Tai dar stipriau pajusite, jei jūsų veikla susijusi su grožiu ar finansais. Vakare jums gali kilti noras pasislėpti išgalvotame pasaulyje, ir puiku, jei tai knyga ar kino filmas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien matysite prasmę mažuose dalykuose ir kuo daugiau savo tikėjimo ar žinių pritaikysite kiekviename savo šios dienos žingsnyje, veiksme ir kūrinyje – tuo geresnis bus rezultatas. Vakare  metę šalin tai, ką buvote suplanavę ir puolę padėti savo draugams, galite ir juos nuvilti, ir patys likti nusivylę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien mažumėlę laiko ir įprastų darbų pavogti ir paskirti savo šeimai jums bus privaloma, o kažkoks asmeninio gyvenimo planas bus lengviau įgyvendinamas dėl kito žmogaus dosnumo ar pagalbos. Vakare neieškokite paguodos kur nors už savo namų sienų, vis primindami sau, kad laimė čia, jūsų namuose.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turėsite daug susitikimų, kalbų ir visokiausių nesibaigiančių veiklų, kuriose bus svarbus jūsų atidumas detalėms ir kruopštumas. Visa kame jums talkins kitas žmogus, o kas jis toks – sužinosite patys. Vakare nesivelkite į viliojančias diskusijas, nes galų gale nusivilsite supratę, kad kalbate skirtingomis kalbomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien norėsite išdidžiai ir stabiliai žygiuoti į kokį nors savo tikslą ir, jei trykšite meile savo darbui ir būsite atidūs savo kolegoms, patys nustebsite, kaip viskas paprasta ir lengva. Vakare bus sunkoka atsispirti kažkieno dosniam pasiūlymui, kuris tik iš pirmo žvilgsnio jus praturtintų. Galimas daiktas, jog realybėje viskas bus atvirkščiai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite tokie tikri dėl to, ką darote, kad ir kiti nevalingai ims kopijuoti jūsų elgesį. O dar kai pajus, jog jūs mėgaujatės kiekvienu savo užsiėmimu, tapsite tais, į kuriuos visi lygiuosis. Vakare, tiesa, pamiršę apie savo per dieną išsikovotą lyderystės dovaną, veltui perleisite vairą kitam žmogui.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien galite sau leisti šiek tiek pavienišauti, padirbėti toliau nuo ūžiančios minios ar pasirinkti stebėtojo taktiką. Regis, tai geriausiai padės pasirūpinti savo asmenio gyvenimo harmonija. Vakare vildamiesi sutvarkyti kokį nors buities klausimėlį, kažkodėl susipainiosite tarp savo norų ir galimybių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite geri komandos žaidėjai, randantys įdomios informacijos, tinkamų žodžių ir lengvai užmezgantys visokiausius jums reikalingus ryšius. Tačiau užsimodami plačiai būkite atidūs nedideliems ir iš pirmo žvilgsnio nereikšmingiems dalykams. Vakare užplūdęs įkvėpimas nebus labai vaisingas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien turėsite tikslų, kurių sieksite labai mažais žingsneliais ir labai kruopščiai apgalvodami kiekvieną savo būsimą veiksmą. Ir turbūt tokia jūsų pasirinkta taktika jums atneš naudos. Be to, lengvai darbe pritaikysite savo prigimtinius gabumus. Vakare viską metę ir puolę sukurti kai ką tobula savo namuose, turbūt nusivilsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien savo optimistinius planus dėliosite iš mažų detalių, lyg tai būtų dėlionė. Ir tai darydami nepagailėsite savo asmenybės žavesio ir visų kitų jums būdingų ir kitus viliojančių bei įtikinančių savybių. Vakare kiek nustumsite savo planus, susižavėję istorijomis, kurias jums papasakos kaimynai, socialinio tinklo draugai ar žiniasklaida.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien nelabai norėsite dalintis su kitais tuo, kas jums rūpi, tačiau, jei kai ką vis dėlto arčiau savęs įsileisite ir kartu sujungsite savo pajėgas – diena jums bus dosni. Net jei kažkokius dalykus kol kas teks palikti paslaptyje. Vakare labiau pasikliaudami kitais, o ne aklai tikėdami savimi, mažiau klaidų padarysite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums bus gera žinoti, kad šalia jūsų yra patikimas parneris. Ir, jei tokio neturite, bet jį ar ją atrasite tarp savo komandos narių – kai kurios dienos problemos išnyks kaip rūkas. Vakare, beje, jums bus pagundų manyti, kad jūsų nuojautos daug svarbesnės už jo ar jos realius pasiūlymus, tačiau veltui.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?