Atlikti ir planuojami darbai apžvelgti partijos „Tvarka ir teisingumas“ ataskaitiniame susirinkime

2016-01-27, Partijos "Tvarka ir teisingumas" Pagėgių skyriaus informacija

Prasidėjus 2016-iesiems, į ataskaitinį susirinkimą rinkosi partijos „Tvarka ir teisingumas“ nariai, kurių sąrašuose yra keturi šimtai trisdešimt keturi - du šimtai septyniasdešimt dvi moterys ir šimtas šešiasdešimt du vyrai. Sausio 15-ąją vykusiame susirinkime dalyvavo keturi šimtai dalyvių.

Pirmininkas Kęstas Komskis, pristatydamas 2015 metų Pagėgių skyriaus veiklos atskaitą, pabrėžė, kad skyriaus partijos valdyba dirbo puikiai. Pasak pirmininko, nė vienas svarbus sprendimas nebuvo priimamas skubotai, nepasitarus. Partijos valdybos nariai ryžtingai ir dalykiškai teikė siūlymus ir tik tuomet buvo priimami žmonėms patys palankiausi sprendimai. Pirmininkas dėkojo poskyriams, kuriuose vyksta sistemingas, nuolatinis darbas.

Pasak Kęsto Komskio, nuveiktais darbais partijos nariai įrodė, kad tikrai dirba vardan žmonių. Pastarieji atsiliepia tuo pačiu - rinkimų rezultatai yra geriausias įrodymas, jog žmonės pasitiki ir patiki rimtus darbus partijai „Tvarka ir teisingumas“. Partijos Pagėgių skyriaus primininko ataskaitai buvo pritarta.

Susirinkimo dalyvius sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, kuris kalbą pradėjo padėka už galimybę stovėti šioje scenoje, tęsti pradėtus darbus. Taip pat padėkota rinkėjams už pasitikėjimą. Tolimesnė Savivaldybės vadovo kalba - tai išsamus atliktų darbų sąrašas - suremontuotos mokyklos, renovuoti daugiabučių kiemai, sutvarkytos viešosios erdvės, atidarytas daugiafunkcis centras, įsteigtos naujos darželio grupės, į erdvias patalpas perkelti vaikų globos namai, ir t. t. Ateityje taip pat numatomi dideli darbai - Pagėgių miesto turgaus aikštės įrengimas, viešųjų erdvių už kultūros centro tvarkymas, buvusių vaikų globos namų pastato tvarkymas, baseino statyba, kelių, gyvenviečių asfaltavimas ir dar daugybė kitų darbų, kuriuos pavyko įgyvendinti arba numatyti įgyvendinti artimiausiu metu. Pasak mero, didelę pagalbą pritraukiant lėšas atlieka LR Seimo Pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis.

Rinkimai į svarbiausius partijos Pagėgių skyriaus postus įvyko sklandžiai. Skyriaus pirmininku pasiūlytas ir vienbalsiai išrinktas K. Komskis, atsakinguoju sekretoriumi - Sigitas Stonys, finansininke - Palmyra Kinderienė,  revizore – Aldona Bartušytė. Patvirtinti šeši pirmininko pavaduotojai.

Susirinkimo metu į partijos bendraminčių gretas buvo priimti septyniolika naujų narių. Jiems įteikta po Pagėgių skyriaus partiečių Svetlanos Jašinskienės ir Aksaveros Mikšienės sudarytą knygą „Lietuvininkų valgiai“. Šios knygos leidybą finansavo Kęsto Komskio paramos ir labdaros fondas.

 Nuo pirmųjų partijos veiklos metų tęsiama tradicija pasveikinti pagausėjimo susilaukusias partiečių šeimas - praėjusiais metais pasaulį išvydo devyniolika naujagimių. Jauniems tėveliams buvo įteiktos atminimo dovanos.

 „Jie buvo pradžių pradžia“ - taip buvo įvardinti aštuoni asmenys, prieš šešiolika metų pradėję telkti bendraminčius į politinę jėgą, dalyvavę 2000-ųjų rinkimuose ir šiandien tebesantys partijos gretose. Tai K. Komskis, Remigijus Špečkauskas, Viltė Miškinienė, Bronislovas Budvytis, Mečislovas Ramanauskas, Stasys Mickus, Vaidas Bendaravičius, Edmundas Mieliulis.

Tylos minute buvo pagerbti Anapilin iškeliavę partijos nariai. 

Į ataskaitinį susirinkimą kasmet kviečiami partijos „Tvarka ir teisingumas“ kaimyninių rajonų skyrių pirmininkai, visų Pagėgiuose veikiančių politinių partijų skyrių atstovai.

Šiais metais pasveikinti susirinkimo dalyvių atvyko bendrapartiečiai iš Šilutės, Tauragės, Jurbarko.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ Jurbarko skyriaus pirmininkas Algirdas Gudaitis linkėjo išlikti vieningiems ir veikliems visur ir visada, kad ne vieną LR Seimo narį turėtų Pagėgiai, Jurbarkas. Svečias vylėsi, kad rinkimuose į LR Seimą K. Komskis kandidatuos Jurbarko-Pagėgių apygardoje, kad jo aktyvumo bei rūpestingumo pakaks ne tik pagėgiškiams, šilutiškiams bet ir jurbarkiečiams.

Sveikinimo žodį tarė ir Tauragės skyriaus pirmininkas Silverijus Statkus.

Partijos Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotojas, buvęs Pagėgių skyriaus atsakingasis sekretorius Vaidas Bendaravičius minėjo, jog dirbdamas partijos labui daug gerosios patirties gavo būtent Pagėgių skyriuje. Vienybė, susiklausymas, strategija – kertiniai akmenys, vedantys į sėkmę. To pagėgiškiams partiečiams niekada netrūko.

Susirinkime taip pat dalyvavo Pagėgių krašte veikiančių partijų atstovai. Tai Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų narė, ilgametė gydytoja Teresė Šabasevičienė ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pagėgių skyriaus pirmininkas, gydytojas Vladimiras Gorodeckis.

Pasak partijos skyriaus pirmininko K. Komskio, smagu, kada kitų partijų atstovai atvyksta ir negaili gražių žodžių. Viskas, ką darome, yra mūsų krašto žmonių gerovei.

 T. Šabasevičienė ne tik atstovaujamos partijos, bet ir visų Pagėgių krašto gyventojų vardu dėkojo valdančiosios partijos „Tvarka ir teisingumas“ politikams už nuolatinį rūpestį Pagėgių Švento kryžiaus bažnyčia, jos statyba, įrengimu. T. Šabasevičienė ragino gausiai susirinkusius renginio dalyvius dažniau lankytis bažnyčioje, kurioje jauku, šviesu ir gera. T. Šabasevičienė negailėjo padėkos žodžių kultūros darbuotojams už prasmingus minėjimus, gražius renginius, kuriais garsina Pagėgių kraštą visoje Lietuvoje.

V. Gorodeckis pasidžiaugė, kad valdant partijai „Tvarka ir teisingumas“ padaryta daug prasmingų darbų. Vienybėje jėga, sakė svečias, žvelgdamas į pilną Pagėgių savivaldybės kultūros centro salę.

Vakaras tęsėsi jaukioje aplinkoje, skambant gyvai muzikai ir netylant  bendraminčių pasišnekučiavimams.


Foto galerija

Partijos „Tvarka ir teisingumasIšrinkti „Tvarka ir teisingumas

Straipsnio komentarai

Faktas2016-02-01
Pagegiu savivaldybe turi buti pnaikinta. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
sovietskas2016-01-31
Ale kiek jų daug,tikriausia kaip ir per rinkimus suvežė visus bambalinius. Šiaip tai žmonės dirba,išsivažinėję po užsienius,šitie tik ir like,niekur netinkami Komentaras patinka Komentaras nepatinka
arvis2016-01-29
Tik pagegiai jums ir beliko - AMEN paksiui ir jo partijai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
statistika2016-01-29
Pagėgiuose pragyvenimo lygis žemiausias Llietuvoje- partijos darbo rezultatas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nijole valskiene2016-01-28
kai man buvo labai blogai ir kai paprasiau atstovu is partijos pagalbos ,buvo pazadeta bet jau 5 metai jokios pagalbos tik kvietimai i susirinkimus.susitvarkiau pati.nusivylus labai
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aciu2016-01-28
Viskas, nebeprenumeruoju Šilokarčemos... Jau toks provincinis laikraštis, o dar kai ir skelbia tokius straipsnius apie supuvusią partiją... Ačiū, ne. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Paranojininkas2016-01-28
Komunistų partijos TT Pagėgių skyriaus suvažiavimas raudoname fone, kaip ir priklauso . Cha Cha Komentaras patinka Komentaras nepatinka
o kad jau susirinko kaip per rugsejo pirma skambuti 2016-01-27
oi kiek nuveike oi kiek padare tik antiek kad ant sriubos lekstes reikia aukot tik foto te moka pozuot ir visas ju darbas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jonas2016-01-27
Stovi prie mirstancios partijos karsto Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-27
toks jausmas kad iš pagėgių pasidarė kažkokie šalčininkai - tiek visokių pavardžių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?