Ledo virusas pasklido Katyčiuose

2016-01-26, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Nugalėtojai - Degučių komanda.
Nugalėtojai - Degučių komanda.

Jeigu šaltis kažkam šeštadienį reiškė norą lindėti namuose, tai žinokite, kad Katyčiuose atvirkščiai – čia tik dėl to prasidėjo linksmybės. Nuo ankstaus ryto žingsniavo žiemos didvyriai su šypsenomis veiduose, ant pečių pasikabinę pačiūžas, rankose sugniaužę lazdas.

Taigi, Katyčiuose šurmulio netrūko nuo ankstaus ryto iki sutemų.  Po atviru dangumi į ledo ritulio varžybas visus sukvietė Katyčių kaimo bendruomenė. Kovojo 5  komandos, kurias sudarė 4 kaimų ledo ritulio entuziastai. Tai - „Katyčių pagyvenęs jaunimas“, „Katyčių kačiukai“, „Žalpiai“, „Degučiai“ ir „Vainutas“. Kol vyrai kovėsi dėl geriausiųjų vardo, sirgaliai ir žiūrovai nesėdėjo rankų sudėję – kepė mėsą, dešreles, virė arbatą. Trumpai tariant – vieni su kitais bendravo ir vieni kitus vaišino.

Po ilgų kovų, jau sutemus, paaiškėjo, kad neįveikiami tądien buvo degutiškiai. Todėl Katyčių seniūnijos įsteigti prizai - rankų darbo medaliai, taurės, iškeliavo į Degučius. Nugalėtojų komandą sudarė Elmutas Lengvinas, jo sūnūs Dovydas ir Paulius, Stasys Dragūnas bei Vytautas Suščianovas. Garbinga antra vieta atiteko žalpiškiams. Treti liko vainutiškiai.

Ne tik ledo ritulininkų galvos sudrėko nuo prakaito, bet ir susirinkusiųjų stebėti varžybas. Jie pertraukėlių metu dalyvavo vykusiuose šokiuose ant ledo, kurie vėliau tęsėsi ir sutemus po nugalėtojų apdovanojimų.

Renginio metu šmėsčiojo ne vienas politikas. „Žiemos metu tokių renginių trūksta. Aš šiemet pats atradau šią sporto šaką ir labai nustebau, kad yra mūsų rajone puikiai žaidžiančių ledo ritulį. Aš už tai, kad šį žaidimą reikia populiarinti. Pamaryje daug užliejamų pievų, todėl būtų galima kažką panašaus padaryti netoli Šilutės, kad iš namų būtų iškrapštyta kuo daugiau šilutiškių“, - kalbėjo Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys, stubriškis Ričardas Stonkus.

Itin daug organizuojant renginį prisidėjo Katyčiuose gerai pažįstami visuomenininkai - Tadas Girčius, Giedrius Overlingas, Rolandas Eičas, Rimas Bertašius, Elmutas Lengvinas.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

dar2016-01-27
dabar galit plaukima organizuot Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vietinis22016-01-26
Padangos vaiku vartai, 0 jei liko siuksliu tai tik is po taves nebent. "Vietini" Komentaras patinka Komentaras nepatinka
julius2016-01-26
sagggggggggggggggggggggggg Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vietinis2016-01-26
susirinkit siuksles ir padangas po sventes Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Balderis2016-01-26
ši sporto šaka tokia populiari, kaip pas mus futbolas. Ledo ritulys populiaresnis Vilniuje, Elektrėnuose, Rokiškyje, ten daug gerų žaidėjų, tačiau, bėda ta, kad nėra kur treniruotis – žaidžiama ant užšalusių vandens telkinių, važiuojama į Klaipėdą, ant „Akropolio“ ledo. Sovietske taip pat yra arena, kur norintys treniruotis važiuoja su vizomis. Tai – arčiausiai esanti arena. Vyru nuomone, įkurti neapsimoka dėl palyginti nedidelio šiuo sportu besidominčių žmonių skaičiaus, tačiau kažką būtų galima sugalvoti, veiklos žiemą tikrai trūksta. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vaida2016-01-26
Sauniai sugalvota :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ritulys2016-01-26
Šaunuolei vyrai :) Pats buvau ir tikrai patiko , tiesa pačiūžų nedrįsau dėtis, bet negalėjau patikėti, kad šitiek vaikų ir vyrų sugeba su jomis puikiai čiuožti, o dar ir žaisti.. Super!!!!!!!!!

o žemiau rašančiam, norėčiau palinkėti, kad išmoktų pavydėti baltai ;)
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-26
garbėtroškinių paradavimai. straipsnis tai persmelktas kažkokiu pilkojo turinio mentalitetu iš tarybinių laikų propagandinio politruko-fizruko makaulės. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad žydų bendruomenei perduodami pastatai prestižinėse miestų vietose?