Trečiadienio horoskopas – sausio 27 d.

2016-01-27, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Šiaurinis elnias
Fotolia nuotr. / Šiaurinis elnias

Kokiomis nuotaikomis sužibs įpusėjusi savaitė?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte sėkmingiems darbams trukdys žinių ar pasitikėjimo savimi trūkumas, tačiau vėliau viskas pamažėle pajudės. Gal net pavyks kai ką susitarti su kolegomis dėl darbų eigos ar gauti jums reikalingą informaciją. Vėliau nebūsite tokie paskendę kasdienėse smulkmenose, veikiau norėsite ką nors savaip sureguliuoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte nesulaukę jums reikalingo palaikymo, vėliau jau galite manyti įveikę pagrindinį dienos slenkstį. O tuomet galite tikėtis giedrų įspūdžių, aptariant savo kūrybinius ar su vaikais susijusius planus. Tiesa, per dieną rasite ne vieną priežastį kitus pakritikuoti, pamokyti gyvenimo tiesų, bet ir savikritiškumo nestokosite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Veikla, kuria šiandien užsiimsite užsidarę savo asmeninėje erdvėje, bus geriausias jūsų dienos pasirinkimas. Tiesa, ryte galite kaip reikiant sunerimti ar suglumti dėl antrosios pusės abejingumo ar nepelnytos kritikos jūsų atžvilgiu. Laimei, vėliau toli nesidairydami, rasite norinčių jus palaikyti ir jums padėti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dieną pradėsite susidūrę su kiek sunkesnėmis užduotimis nei tikėjotės. Tačiau vėliau su malonumu leisitės į informacijos paieškas ir noriai ja dalinsitės, daug bendraudami ir smalsaudami. Galiausiai verta įsiklausyti į savo partnerius, kurių rekomendacijos padės jums įgyti pasitikėjimo ar reikalingų gairių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien poreikis įsitvirtinti jus motyvuos labiau nei visos kitos priežastys, tačiau ryte vos pabandę dėl savo gerovės surizikuoti – nieko nepešite. Todėl pasirinkite kitą taktiką: daug ir nuoširdžiai dirbti. Kolegos jums ne tik pritars ar pakonsultuos, bet ir pasiūlys jums kelis pokyčius, prie kurių noriai prisitaikysite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei šiandien elgsitės taip, kaip jums atrodo tinkama, daugelis bus linkę jumis patikėti ir išklausyti jūsų rekomendacijas, net jei ryte šeimos narių įtikinti bus neįmanoma. Vėliau žinokite, ką ir dėl ko darote, išlaikydami jums būdingą kuklumą, ir nuosekliai laikykitės dienos planų. Tai jums padės kitus įtikinti ir pažadins jūsų kūrybiškumą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien geriausiai tyliai ir niekam nelendant į akis atlikti savo pareigas. Ir nors ryte tai gali būti neįmanoma dėl kai kurių numatytų susitikimų, vėliau turėsite progą atsitraukti ir gal net kai kuriuos savo asmeninius reikaliukus sutvarkyti. Ypač tuos, kurie pastaruoju metu buvo beveik pakibę ore.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienos pradžioje gali būti sunku rasti tinkamus raktažodžius, norint įsilieti į komandą, tačiau vėliau visos kliūtys išnyks. Tuomet lengvai įsisavinsite komandinio darbo taisykles ir nuoširdžiai jų laikysitės. Regis, gausite pasiūlymų iš savo bendražygių, į kuriuos derėtų atsižvelgti, jei norite tapti geresniais komandos nariais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien sau užsikrausite daug atsakomybės, ypač ryte. Jei tai jūsų labai neišvargins, vėliau lengvai derinsite tai, kas jums patinka su tuo, ką atlikti privalu. Ir nors laikydamiesi grafiko ar kitų privalomų instrukcijų jausitės ne savo rogėse, kiek pasistengę gal net atrasite savyje naujų gebėjimų ar būdų užsidirbti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei ryte nepaslysite gavę nemalonių priminimų apie neatliktas užduotis ar negrąžintas skolas, vėliau tai, kas kitiems neišsprendžiama, jums bus vieni niekai. Be to, kuo šiandien geriau žinosite ką, dėl ko ir kaip darote, tuo geriau savo įtakos sferas praplėsite. O jei popietę imsite vairą į rankas, visi kažkodėl jums paklus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien pravartu būtų leisti kitiems dalyvauti savo sumanymų įgyvendinime ir priimti iš jų tai, ką gali pasiūlyti. Nors ši taisyklė ryte ne visiškai galios jūsų ryšiuose su kolegomis ar bičiuliais. Per dieną bus pokalbių, kurie spręs įsisenėjusias problemas, o atsižvelgdami į savo praeities patirtis, kai ką reikšmingo suprasite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte darbo krūvis gali pasirodyti kiek per sunkus, todėl nepasitikėkite vien savimi. Norėdami išplaukti į jums palankų krantą, raskite partnerį, kuriuo galėtumėte pasikliauti ir į jį atsiremti. Vėliau su komandos nariais bus svarbu šį tą aptarti ar padiskutuoti, leidžiant jiems vesti jus tinkamiausia kryptimi.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?