Ketvirtadienio horoskopas – sausio 28 d.

2016-01-28, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Puodelis kavos
Fotolia nuotr. / Puodelis kavos

Žvaigždės pasiruošusios atskleisti kažką naujo. Nepraleiskite!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Didžiąją dalį dienos turėsite daugybę įvairiausių užduotėlių, kurias atliksite atidžiai, kruopščiai ir susitelkę. Iki vėlyvos popietės svarbu neskubėti, ypač atliekant naujas užduotis ir nepradėti naujų darbų. Vakare mokykitės dar neįsisavintų taisyklių, kurias jums pasiūlys kiti žmonės. Tokiu būdu savo gyvenimą praturtinsite naujomis patirtimis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors šiandien jus gali lydėti jausmas, kad viskas sekasi, vis dėlto būkite atidesni, kai kils noras rizikuoti ar imtis kažko pirmą kartą – klaidos gali įsivelti ten, kur mažiausiai jų tikitės. Vakare raskite paprastų būdų įnešti daugiau harmonijos ir grožio į kasdienybę, pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors šiandien būsite darbštūs ir pasiruošę kitiems patalkinti, visokiausi šeimos rūpestėliai nustelbs profesines užduotis. Ir nieko tokio, jei mažumėlę atidėsite svarbius tikslus, tokiu būdu išvengdami galimų nesusipratimų. Vakare būsite pasiruošę skirti laiką ir energiją vaikams ar veiklai, kuri jus džiugina.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Viena vertus, šiandien taip daug norėsite nuveikti ir daug kur suspėti, kad net per skubėjimą ką nors pamiršite ar be rimtos priežasties pavėluosite. Kita vertus, būsite tokie įtarūs ir kritiški pašnekovai, kad pokalbio esmės nepastebėsite. Vakare visus savo geriausius ketinimus nukreipsite šeimos židiniui kurstyti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandiena nedžiugins rezultatais, nors norėsite dėti pastangas, kad kaip nors įsitvirtintumėte. O jei užsigeisite ką nors įsigyti, galite nepamatyti to, kas gali paversti jūsų pirkinį nevertu jūsų dėmesio, net jei labai atidžiai jį apžiūrėsite. Vakare lengvai reikšite savo jausmus ir mintis, retkarčiais nusileisdami kitiems dėl geresnių santykių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums bus leista ne tik būti savimi ir dažniau kitiems priminti apie jūsų poreikius, bet gal net diriguoti kitiems. Tačiau labai neatsipalaiduokite – apdairumas didžiąją dienos dalį jums bus tiesiog būtinas. Vakare jūsų neapleis poreikis ką nors įgyti, įsigyti, sustiprinti kitų žmonių tikėjimą jumis ar save kaip nors kitaip įtvirtinti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nieko nuostabaus, jei iki vakaro labiau norėsite ne dirbti, o svajoti. Galbūt dėl to jūsų atliktose užduotyse atsiras kokių nors keistų klaidų. Dienos pabaigoje kitų žmonių žvilgsniai nukryps į jus, ir jūs galite priminti kiekvienam tai, kas jums rūpi: grožis, harmonija, sklandūs santykiai bei visaip demonstruoti pasauliui savo unikalumą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums šiandien vertėtų dažniau pagalvoti apie kitus nei apie save, o ypač tuos, kurie priklauso jūsų komandai. Ir nors jausitės pilnaverčiais grupės nariais, kurie gali joje pasirinkti norimą vaidmenį, vis dėlto būkite atidūs, ar viskas vyksta pagal planą. Vėliau rinkitės ne centrinį vaidmenį vakaro įvykiuose, o susitelkimą į savo vidinį pasaulį ir jo reakcijas į aplinką.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien besirūpindami savo pasiekimais darbe, galite nepastebėti užslėptų sutarties sąlygų ar kitų priežasčių, vedančių į paklydimus. Todėl, užuot rizikavę, raskite įprastų darbų, padedančių tobulėti niekur neskubant. Dienos pabaiga gali būti svarbi sustiprinant ir harmonizuojant ryšius su bičiuliais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien turėsite optimistinių planų, net jei kitiems atrodys viskas kitaip. Tiesa, kitus su malonumu kritikuosite, bet patys savo klaidų nepastebėsite. Vakare norėdami laimėti ar sėkmingai pasiekti kelionės tikslą, tarkitės su kitais. O pastebėję, kad vienos durys užsidaro – paieškokite kitų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei šiandien viskas kristų iš rankų, nesiblaškydami tęskite tai, kas sumanyta, pasitikėdami kitais žmonėmis ir priimdami jų pagalbą. Tačiau užkariauti naujų teritorijų neskubėkite, net jei turėsite labai gundančių pasiūlymų. Vakare pamažu viena po kitos versis galimybės, jei pasistengsite, kad kiti jaustųsi ne prasčiau už jus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien vieniems būti bus sunkiau nei kitomis dienomis, nors iki vakaro sėkmę garantuos jūsų noras ir pasiryžimas įsiklausyti į partnerius, o vėliau bus svarbiausia patirti bendrumo jausmą su jums brangiais žmonėmis. O jei kai kurie įvykiai atrodys panašūs į sudėtingą slenkstį, užuot ieškoję problemų ten, kur jų nėra, bendradarbiaukite.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?