Penktadienio horoskopas – sausio 29 d.

2016-01-29, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Gėlės
Fotolia nuotr. / Gėlės

Štai ir penktadienis. Ką jam paruošė astrologai?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būtų puiku, jei šiandien ieškosite santykiuose su žmonėmis įvairių spalvų, užuot matę tik juoda arba tik balta. Taigi, norėdami pamatyti visą spalvų gamą, paklausykite kitų žmonių, ypač savo partnerių, draugų ir bendražygių. Tiesa, vakare pravers ir rekomendacijos, kurias išgirsite iš užsienio šaltinių ar perskaitysite išmintingose knygose.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Regis, šiandien jums bus labai svarbu nuoširdžiai pasidarbuoti. Tiesa, prieš pasiraitodami rankoves ir įnikdami į darbus, įsitikinkite, kad pasirūpinote gera atmosfera darbo vietoje. Vakare daug jūsų laiko ir energijos pareikalaus buitis, kur problemas spręsti svarbu ne vieniems, o atsižvelgiant į kitų žmonių poreikius ir patarimus. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūs šiandien sieksite harmonijos, ramybės ir darnos. Jas gausite be didelių pastangų, jei negailėsite dėmesio nei jums besišypsantiems, nei jums prieštaraujantiems, o dar trykšte trykšite optimizmu. Vakare rimtas antrosios pusės rekomendacijas panaudokite savo mėgstamai veiklai ar atrandant kelią į savo vaikų širdis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien sieksite užmegzti kuo geresnius santykius su jūsų artimaisiais, tikėdamiesi pajusti saugumą ar užtikrinti jaukumą namuose. Bendradarbiavimas dar labiau sustiprins jūsų galimybes, tačiau nepakeis jūsų nuostatos žiūrėti į viską subjektyviai. Vakare įvykdę buities ar sveikatos iškeltus reikalavimus žinosite, jog diena neprabėgo veltui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien žmonės, kuriuos sutiksite, turės jums vertingos informacijos ir jūsų pagrindinė dienos misija bus ją išgirsti, įsisavinti ir kitiems, kuriems tai reikalinga, pranešti. Laimei, tam jums tereikės tik nedidelio impulso iš aplinkos. Vakare susitelksite į pareigas vaikams ar būtinybę įgyvendinti sumanymą, susijusį su pramogomis ar pomėgiu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien labai daug pastangų dėsite tam, kad kiti žmonės kuo geriau jus įvertintų. Ir arčiau link šito tikslo prisiartinsite tuomet, kai ką nors reikšmingo padarysite dėl gerų santykių su aplinkiniais, ypač savo kolegomis. Vakare, pasiklausę namiškių patarimų, raskite jums visiems priimtinus sprendimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien viskas, ką darysite, jums bus daug lengviau ir paprasčiau įveikiama, kai tikėsite savimi ir savo poelgių teisingumu. Nenuostabu, jei ir iš visų kitų reikalausite elgtis teisingai, garbingai ir diplomatiškai. Laimei, darysite viską gražiai. O vakare žmonės bus atsargūs, kai reikės dalintis informacija, tačiau jums bus nesunku juos įtikinti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien kur kas svarbiau stiprinti savo vidų, o ne ieškoti saviraiškos ar bandyti gauti pagrindinį vaidmenį dienos įvykiuose. Tačiau net ir nugrimzdę į save, matykite žmones, kuriems reikalinga jūsų paguoda, atidumas ir atleidimas. Vakare bus proga kažkokias materialias ar dvasines skolas kitiems sugrąžinti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuostabu, jei šiandien būdami komandoje, tinkamai dalinsitės turima informacija. O ją pateikti bus svarbu gražiai ir siekiant ne ko kito, o harmoningų santykių. Vakarop būsite rimtai nusiteikę atlikti tai, kas jums be galo rūpi. O jūsų iniciatyva ir atkaklumas sutelks bendraminčius, sukvies draugėn bičiulius ar sutaikys susipykusius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien turėsite didelių profesinių tikslų, tačiau nežinia, ar jums pavyks ne tik regėti vizijas ir jas su kitais aptarti, bet ir prie jų priartėti. Bet kuriuo atveju įsitikinkite, kad jūsų pasirinkimai nekenkia kitiems, o jums padeda kuo geriau išreikšti jūsų gebėjimus. Vakare tinkamai panaudosite savo vidines galias ar praeities patirtis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien pasistengsite, kad visiems būtų gera. Be to, sieksite parodyti kitiems galimybes ir regsite didelius planus, kuriuose jūsų ketinimai ir iniciatyvos bus svarbios. O dienai gęstant draugų ar bendraminčių pateikti pasiūlymai kiek nuleis jus ant žemės, tačiau suteiks aiškumo ir konkretumo jūsų ketinimams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien puikiai žinosite, kaip priešininkus paversti sąjungininkais, tačiau nežinia ar pasiteisins taktika rinktis pačius tiesiausius kelius. Eidami ten, kur labiausiai bijote, rasite tai, apie ką svajojote. O galų gale, kai jau manysite viską atlikę ir nusipelnę savaitgalio, gausite užduotį, kuriai tinkamai atlikti pravartu suvienyti pajėgas.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?