Pagėgiškiai, suremkime pečius bendriems darbams!

2016-01-30, Daivaras Rybakovas
Daivaras Rybakovas žada būti dažnas svečias Pagėgiuose, o taip pat kviestis pagėgiškius į Jurbarką.
Daivaras Rybakovas žada būti dažnas svečias Pagėgiuose, o taip pat kviestis pagėgiškius į Jurbarką.

Sausio 11-ąją kartu su kolegomis iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS LKD) Jurbarko skyriaus aplankėme mūsų partiečius Pagėgiuose. Susitikimo tikslas – prisistatyti ir susipažinti, aptarti bendrą skyrių veiklą.

TS LKD Jurbarko savivaldybės taryboje priklauso valdančiajai daugumai. Mūsų partija į Savivaldybės vadovų pareigybes yra delegavusi puikiai besidarbuojantį administracijos direktoriaus pavaduotoją Viktorą Ganusauską, kuris ilgus metus vadovavo Panemunių regioniniam parkui. Man, kaip skyriaus pirmininkui ir TS LKD frakcijos Jurbarko savivaldybės taryboje vadovui, tenka misija skleisti žinią apie mūsų partiją, kviesti dalyvauti jos veikloje, ieškoti naujų bendravimo ir bendradarbiavimo formų tiek Jurbarko rajone, tiek ir kaimyniniame Pagėgių krašte. Juolab, kad kandidatą rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimo narius kelsime vieną.

Džiaugiuosi čia, Pagėgiuose, radęs būrį entuziastų. Ypač optimistiškai nuteikė Pagėgių skyriaus pirmininko Vytauto Stanislovo politiniai užmojai ir sumanymai. Kartu posėdžiaudami sutarėme, kad būtina stiprinti dešiniosios politinės jėgos pozicijas šiame krašte. Turime laimėti rinkimus, tam, kad mūsų partijos demokratinės idėjos būtų įgyvendintos.

Sutarėme sudaryti sutartį dėl skyrių bičiulystės, o tuo pačiu dalyvauti vieni kitų organizuojamuose renginiuose, dalintis idėjomis. Turime planą kaip į mūsų veiklą pritraukti kuo daugiau jaunimo. Todėl tikiu ir viliuosi, kad Pagėgių krašte, surėmę pečius, būsime pajėgūs įnešti daug naujų vėjų bei tinkamai, sąžiningai atstovauti savo rinkėjams.

Jau kitą dieną, sausio 12-ąją, abiejų skyrių atstovai dalyvavome Sausio 13-ajai skirtame minėjime kultūros centre. Palikti trijų spalvų delnų antspaudai ant gediminaičių stulpų, esu tikras, yra gera pradžia pėdsakui Pagėgių krašto politiniame ir kultūriniame gyvenime.

Susipažinkime

Daivaras Rybakovas gimė 1978-10-16, Jurbarke. Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narys, TS LKD frakcijos seniūnas. Medžiotojas, verslininkų sąjungos narys. Priklauso Šaulių sąjungai. Išsilavinimas – aukštasis universitetinis, etnologas. Šiuo metu studijuoja politikos mokslus Kauno technologijos universitete. Vedęs, žmona – Irma.

www.rybakovas.lt 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

spp2016-02-03
o pagėgiuose jie dar egzistuoja, kažkaip nei vieno nežinau Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-30
bet kaip šlykščiai parašyta propaganda tarsi iš juodų sovietinių laikų... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-30
kas čia per pavardė rybakovas? nelietuviška. kaip nekeista ant to pačio IP adreso kaip rybakovas.lt hostinama ir sex shopas (sexshops.lt) ir dar ten kažkokio iškrypėliško turinio (pirmas-kartas.com). Aišku ne tai įdomiausia. Komentaras patinka Komentaras nepatinka