Seimo narys Bronius Pauža lankėsi Pagėgiuose

2016-02-01
B. Pauža su Vilkyškių seniūnijos kolektyvu.
B. Pauža su Vilkyškių seniūnijos kolektyvu.
Siekdamas geriau pažinti Mažosios Lietuvos kraštą ir suprasti jame gyvenančių žmonių poreikius Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Bronius Pauža sausio  mėnesį net keletą kartų lankėsi Pagėgių savivaldybėje.

Susitikęs su Pagėgių savivaldybės meru Virginijumi Komskiu, mero pavaduotoju Sigitu Stoniu, administracijos direktore Dainora Butvydiene  B. Pauža aptarė šio istoriškai unikalaus krašto kultūrinius, ekonominius ir socialinius reikalus. Atsidėkodamas už vizitą, Pagėgių meras V. Komskis Seimo nariui įteikė knygą „Pažink Mažąją Lietuvą. Pagėgių kraštas".

Seimo narys B. Pauža jau apsilankė Stoniškių, Natkiškių, Vilkyšių ir Pagėgių seniūnijose. Susitikime su seniūnais ir darbuotojais Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas itin didelį dėmesį skyrė kaimo vietovių gyventojų užimtumui ir socialinėms problemoms aptarti.

"Bendraudamas su seniūnijų  darbuotojais, žemės ūkio specialistais supratau, kad Pagėgių krašte sėkmingai veikia daug pieno ūkių, klesti mėsinė gyvulininkystė, tačiau šeimos ūkių savininkai nesiryžta patys perdirbti ir parduoti savo produkciją. Dėl to žemdirbiai netenka didžiosios dalies pajamų, o ūkiškai nesiverčiantys kaimo gyventojai kenčia nuo bedarbystės. Paskatinti žmonių iniciatyvą, parodyti jiems kelius į sėkmę turėtų būti visų mūsų bendras tikslas",- sakė Seimo narys B. Pauža.

Gerą įspūdį Seimo nariui paliko viešnagė Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namuose bei apsilankymas Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-02-01
koks veidukas įraudęs. matyt nuo kažko. stribinė pavardė... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
a2016-02-01
niekam neidomu kur cia jie lankosi Komentaras patinka Komentaras nepatinka