A. Pupšys: „Mažas žingsnis į priekį patrauklesnio Šilutės krašto link“

2016-02-01, Stasys BIELSKIS
Arūnas Pupšys džiaugiasi, kad pirmaisiais metais Taryboje, nors ir mažais žingsneliais, eina į priekį patrauklesnio Šilutės krašto link.
Arūnas Pupšys džiaugiasi, kad pirmaisiais metais Taryboje, nors ir mažais žingsneliais, eina į priekį patrauklesnio Šilutės krašto link.

Pasibaigus pirmiesiems Šilutės rajono savivaldybės8-ojo šaukimo tarybos metams, spėta sudėti tik pradinius pamatus planuojamiems nuveikti darbams.

O kokius konkrečius darbus per tą laikotarpį suspėjo atlikti pirmą kartą Tarybos nariu tapęs Arūnas Pupšys? Apie tai ir kitas krašto aktualijas su šiuo politiku kalbėjosi „Šilokarčemos“ žurnalistas.

- Ką veikiate Taryboje, ar jau galite pasidžiaugti geromis permainomis?

- Būdamas Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariu, dirbu Socialinių reikalų komitete, vykdau Sporto tarybos pirmininko pareigas, esu išrinktas į Šilutės rajono VšĮ „Šilutės sportas“ stebėtojų tarybą, tapau Visuomeninės administracinės ginčų komisijos bei Šilutės kultūros ir pramogų centro tarybos pirmininku, Šilutės miesto istorinio parko infrastruktūros ir stadiono sutvarkymo darbo grupės nariu.

Nemažai darbų buvo padaryta Socialinių reikalų komitete - po apsilankymo Šilutės šaulių kuopos būstinėje buvo išspręsta problema dėl patalpų - pasirašyta Šilutės šaulių kuopos statinio panaudos sutartis su Savivaldybe. Buvo aplankyti šeši Šilutės miesto lopšeliai-darželiai, kurių administracijos ir Savivaldybės administracija, komiteto iniciatyva, susitiko prie apskrito stalo - buvo kalbama apie vidaus remonto darbus. Pateikiau pasiūlymą, kad lopšeliai-darželiai turi būti tvarkomi centralizuotai, atsižvelgiant į įstaigos problemas - taip būtų sukurtos geros darbo sąlygos administracijos darbuotojams, o Šilutės mažamečiai jaustųsi saugiai.

- Tapęs Tarybos nariu pradėjote vadovauti ir Sporto tarybai. Papasakokite apie sportinį gyvenimą Šilutėje.

- Darbas vyksta pagal Savivaldybės tarybos patvirtintą veiklos planą. Ypatingą dėmesį praėjusiais metais skyrėme Šilutės rajono savivaldybės sportininkų ugdymo centrams, sporto klubams ir nevyriausybinėms sporto organizacijoms dėl sportinės veiklos dalinio finansavimo, taip pat buvo pritarta skirti 1 121, 39 eurų viešąjai įstaigai „Šilutės sportas“ bei 200 eurų - Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ varžyboms Nicoje. Pinigai buvo skiriami atsakingai išnagrinėjus prašymus.

Buvo apdovanoti 26 sportininkai ir 8 jų treneriai – premijoms skirta 6 040 eurų. Pirmą kartą, nors ir paveldėjome prastą palikimą, racionaliai naudodami sportui skirtas lėšas, sugebėjome paimti pinigus iš einamųjų metų biudžeto. Anksčiau tokių lėšų būdavo prašoma ir gaunama jau iš būsimųjų metų biudžeto.

Kaip Sporto tarybos pirmininkas manau, kad ši taryba dirbo efektyviai, į visus prašymus atsižvelgė, o nutarimai buvo priimti nuosekliai bei nešališkai.

Pritariant Šilutės rajono sportininkų atstovams, inicijavau Šilutės miesto istorinio parko infrastruktūros ir stadiono sutvarkymo darbo grupės sudarymą. Šios grupės pirmajame susirinkime buvo aptartos Šilutės miesto istorinio parko infrastruktūros, panaudojant Šilutės miesto stadiono infrastruktūrą, sutvarkymo finansavimo galimybės ir tvarka. Būdamas šios darbo grupės nariu rūpinausi, kad biudžetas, kuris yra skirtas renovacijai, būtų tikslingai ir naudingai panaudotas.

- Šilutės kultūros ir pramogų centro stebėtojų taryboje esate išrinktas pirmininku. Kaip sekasi padėti kultūros darbuotojams?

- Praėjusiais metais surengtas vienas šios tarybos susitikimas, kuriame buvo aptarti įstaigos veiklos rodikliai kitiems metams. Taip pat buvo svarstoma dėl Šilutės kultūros ir pramogų centro renovacijos darbų, kurių pirmieji žingsniai numatyti jau 2016 metams.

Pažymiu, kad renovuotame kultūros centre bus sudarytos sąlygos įvairaus amžiaus gyventojams ir neįgaliesiems tenkinti savo kultūrinius poreikius, o darbuotojai, turėdami geresnes darbo sąlygas, galės gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Trumpai apžvelgęs praėjusių metų darbus manau, kad tinkamai atstovavau tiek rinkėjams, tiek bendruomenėms, tiek Socialdemokratų partijai. Ir tikiu, jog tai tik mažas žingsnis į priekį modernesnio, saugesnio, patrauklesnio investuoti ir ekonomiškai stipresnio Šilutės rajono link. Kviečiu Jus taip pat prisidėti prie mūsų krašto gerovės kūrimo - visuomet esu atviras Jūsų pasiūlymams, idėjoms bei susirūpinimams.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

SK Leitė2016-03-03
<p>Orientavimosi sportas tau
<a>Šilutės sporto klubas „Leitė“
<i>Šilutės sporto klubo „Leitė“ iniciatyva – „Orientavimosi pamokos tau“ - kviečia visus norinčius pažinti sportinį žemėlapį ir išmokti orientuotis. NEMOKAMOS pamokos skiriamos 10 - 15 metų moksleiviams.
<t>Jeigu nusprendėte išmokti orientuotis, jums tereikia su mokytoju, mama, tėčiu, seneliais ar draugais atvykti į žemiau paskelbtą vietą (vietos ir data bus skelbiamos du mėnesius į priekį) ir su orientavimosi mokytoju pasimokyti sportinio žemėlapio pažinimo abėcėlės. 2016 m. pamokos vyks PENKTADIENIAIS, nuo 16-17 val.

Pavasario sezono pamokų vietos:
1. Kovo mėn. 11, 18, 25 Hugo Šojaus dvare šalia Kultūros ir pramogų centro.
2. Balandžio mėn. 8, 15, 22, 29 d. Šilutės miesto stadionas.

"Orientavimosi pamokos tau" – dešimties – penkiolikos metų moksleiviams yra NEMOKAMOS.
Atėję pirmą kartą (nesvarbu nuo kurios datos), pradedantieji užpildo dalyvio anketą ir pasirenka trasą (pradedančiujų, pasirinktinai arba duotos krypties). Kiekvienas pradedantysis, ar dalyvis (arba jo mokytojas, tėvelis,senelis) pasirašo, kad atsako už savo (arba vaiko) sveikatą. Užpildęs anketą naujokas gauna žemėlapį ir kortelę, o instruktorius-mokytojas supažindina su orientavimosi ABC. Jei 10 - 15 amžiaus mokinys yra labiau patyręs, jis gali bėgti OS trasą (ar pasirinktinai, ar duota kryptim). Šiuo atveju savo norą reikia pažymėti anketoje ir gauti žemėlapį su kontroliniais punktais, ar trasa.
Kiekvieno sezono (rudens, žiemos, pavasario) pabaigoje, atskirų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti prizais. Visi Jūsų pasiūlymai, pastabos, pageidavimai yra laukiami el.paštu: leitesk@gmail.com
<f>Įsivaizduok, kad pasiklydai miške.Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Lietuvis2016-02-03
Pavyduoliai, nesikapstykite ten kur nieko nerasite, nes ,, man sakė", tai dar ne tiesa. Jūs tik keli kurie taip šnekate, ir tik pasislėpę, pasakykite ar paklauskite pačio žmogaus kas Jus domina, tikrai bus atsakyta. O šmeižti pasislėpus nėra garbinga.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tadaz2016-02-03
ka jie cia peza, smugdo ta silute tik zemyn ir vargingiausiai gyvenancius, kuria cia grandioziniusplanus is vargsu pinigu asilo beretes Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vaclovas2016-02-02
Jei pats viriai samagona pagavo tai pats ir kaltas ,o daba rasineji smeizi zmogu nekalta negrazu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to ana2016-02-02
kaip nekeista tokie paliudyjimai ir yra pagrindinė veikla tokių daktarinių grupuočių brigadų kaip jehovos liudytojai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ana2016-02-02
nesupratau, kuo čia dėta A lma P upšienė, juk interviu su A.Pupšiu, bet jei pradėjot apie ALMĄ, GALIU PASAKYTI, KAD TAI LABAI protinga ir maloni moteris. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
gaila2016-02-02
ka Arunas policininku nebedirba,buvo bent kur nusipirkti gero samagono,ir kaimai darbo turejo judejo su broga gyvulius greitai uzaugindavo,poto atejo monopolinku mafija mokejo ka policininkai isgaudytu visus bravarus ir zmones pirktu ju myzalus is pardotuves.Kaip sakant legalei pradejo trucinti lietuviu tauta.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tikras supermenas2016-02-01
kiek daug paregu tikiu ,kad Silutes rajonas suklestes taip ,kaip kazkada suklestejo samagoncikai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-02-01
čia kiek suprantu iš m klasės kur būdavo. Kaip įdomu kad nepažinčiau jog buvo kartu toje mokykloje tas veidas kažkoks išpurtęs nepanašus į žmogų. Tarp kitko jo žmona yra kažkokia alma pupšienė kuri dirba Socialinio darbo organizatore. Kas čia per darbas? Ar čia kaip tos ES išmokos už žemes kur irgi gauna? Susiradau pupšienės nuotrauką tai įdomu pasidarė dar labiau.. Aišku gali būti kad čia viskas surakštisteinuota ir gali būti kelios almos pupšienės. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
gardamas2016-02-01
samagono stogas Komentaras patinka Komentaras nepatinka