Savaitgalio horoskopas – sausio 30–31 d.

2016-01-30, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Katinas
Fotolia nuotr. / Katinas

Štai ir puikusis savaitgalis!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį neskubėkite į priekį, vos pamatę jums prieš akis atsiradusią prošvaistę. Verčiau gerai apžiūrėkite pasiūlymą iš visų pusių ir su savimi ar su kitu protingu asmeniu pasitarkite. Antraip tampysite likimą už ūsų ir nieko daugiau. Sekmadienį gavę kažkokius atsakymus į jus neraminančius klausimus, paaiškinti to negalėsite.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį harmoninga dienotvarkė, ne tik skanus, bet gražiai patiektas maistas bei tvarkingi namai bus jūsų siekiamybė, dėl ko, regis, pasistengsite. Sekmadienį jūsų santykiai su antrąja puse gali tapti šiltesni, jei draugo ar bičiulio geranorišku patarimu pasikliausite. Beje, atsiradus galimybių mokytis ar keliauti, jas verta apsvarstyti.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį taip įniksite į pramogas, mėgstamą veiklą ar laisvalaikį su vaikais, kad kažin ar ką nors be to dar pamatysite. Sekmadienį, priešingai, atrasite sau kalną buities darbų, kuriems su malonumu skirsite paskutinę mėnesio dieną. Be to, kažkas atvers jums savo piniginę, norėdamas paremti jūsų siekius.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį jums nebus nieko geriau už namus, kuriuose sukursite tikrą ramybės oazę. Sekmadienį iš savo mylimųjų ar vaikų sužinosite intriguojančių dalykų, kurie leis jums praplėsti savo suvokimo ribas. Svajokite, svajokite ir dar, drąsiau aptarkite jums rūpimas temas su jūsų antrąja puse. Panašu, kad užstrigęs derybų traukinys jau juda pirmyn.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį rasite pakankamai laiko pasikalbėti ar šiaip kur nors išvykti, kad tik būtų kuo daugiau jums malonių žmonių ir kuo daugiau gerų naujienų. Sekmadienį mokėsite pritaikyti dosnius kitų žmonių pasiūlymus, galbūt tokiu būdu ką nors pakeisdami namuose. Tiesa, ir kažkoks buities darbelis galų gale bus atliktas.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį žvilgsnis kryps į pirkinius, tačiau ne visi jie bus tokie sėkmingi, kaip jums norėtųsi. Sekmadienio tema – atotrūkis nuo žemės, kuris jums labiau padės nei trukdys. O jei kas nors vyks ne taip, kai jūs tikitės, nesiliaukite klausinėję ir gilinęsi į esmę. Beje, savaitgalį galbūt galų gale grįšite prie užmesto hobio.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį dėmesio jums netrūks ir jūs ne vieną kartą persistengsite, kad jo būtų dar ir dar daugiau. Juo pasisotinę, sekmadienį šiek tiek išlaidausite ar savo gebėjimus panaudosite, norėdami įveikti sveikatos problemas ar palengvinti buities naštą. Negana to, užsidegs žalia šviesa norintiems ką nors gražaus ar gero atlikti dėl savo namų ar šeimos.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį skyrę poilsiui, turėsite tobulą dieną. Na, o sekmadienį daugelio žvilgsniai atsigręš į jus, o jums teliks tuo pasinaudoti. Ir nieko tokio, jei dėl to teks pastatyti ne vieną menamą sniego senį ar dar kaip nors kitus savo kūrybiškumu nustebinti. Beje, jus pasieks ilgai laukta informacija, tačiau ar jau žinote, kaip su ja elgtis?

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį paaukoję draugams, galų gale suprasite, kad tai jokia auka, o vienas malonumas. Sekmadienį įsisvajoję dėl šeimos ar namų, turėsite galimybę padaryti kelis vidinius apsisprendimus, apie kuriuos kol kas galima nekalbėti. Verčiau pasikalbėkite apie šeimos finansus ar būtinus pirkinius namams.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį turėsite tikslą, kuriam skirsite visai nemažai savo savaitgalio ir jei tai ne nauja idėja – laiko veltui nesugaišite. Sekmadienį išgirsite daug pažadų, kurie gali aukštai pakylėti jus su draugais. O jei turite minčių, kurios jau netelpa jūsų galvoje – kalbėkite dabar. Būtų keista, jei jūsų genialių minčių neišgirstų. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį arba svajosite, arba leisitės į tikras, o gal tik į virtualias keliones. Kai kas gal net paskirs dieną knygai ar apsilankymui seminare. Deja, naujovės į galvą nelįs, todėl verčiau tęsti, kas pradėta. Sekmadienį viskas priklausys nuo to, kiek norėsite pritaikyti savo gebėjimus ir paaukoti to, kas priklauso jums.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį mieliau plauksite pasroviui, na, o nusprendę pakeisti kryptį, įsitikinkite, kad su jumis plauks ir antroji pusė ar kiti su jumis esantys asmenys. Sekmadienį bent jau manysite, kad regite prieš save kažkokius tikslus ir kitiems apie tai su įkvėpimu pasakosite. Laimei, draugai klausysis jūsų ir ieškos sprendimų kartu su jumis.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?