Migracijos skyrius primena: kviesdami į Lietuvą užsienietį, atidžiai pildykite dokumentus

2016-01-31, taurage.policija.lt
policija.lt
policija.lt

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai primena visiems norintiems į šalį pasikviesti užsienietį (trečiosios šalies pilietį), atidžiai pildyti reikalaujamus dokumentus.

Tam, kad išvengti dokumentų tvirtinimo procedūrų uždelsimo ar nesukelti pareigūnams įtarimų dėl tikrojo užsieniečio atvykimo tikslo, pareigūnai ragina gyventojus atidžiai pildyti prašymus ir kitus reikalingus dokumentus: teisingai nurodyti savo, kaip kviečiančiojo ir užsieniečio, kaip kviečiamojo, asmens duomenis, teisingą užsieniečio laikino apgyvendinimo vietą ir pan. Gyventojai prašymus gali pateikti migracijos padalinyje, taip pat patvirtinti kvietimo prašymą laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką pildant ir teikiant informaciją per Elektroninių valdžios vartų portalo informacinę sistemą EPIS. 
Tauragės apskr. VPK Migracijos skyriaus darbuotojai ragina gyventojus atidžiai ir atsakingai pildyti reikalaujamus pateikti dokumentus ir vengti tyčinių ar netyčinių klaidų. Nustačius neatitikimus su prašyme nurodytais duomenimis, gali būti priimtas sprendimas atsisakyti tvirtinti kvietimą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?