Pirmadienio horoskopas – vasario 1 d.

2016-02-01, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Tulpės
Fotolia nuotr. / Tulpės

Štai ir įžengsime į naują mėnesį. Kokia bus jo pirmoji diena?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien atrasite svarbių motyvų veiklai, nors ne visus juos būsite linkę atskleisti. Popietę galite sulaukti vadovybės palankumo, jei išmintingai darbe naudosite jums patikėtą informaciją, pinigus ar kitus resursus. Galiausiai susitarimai su vadovais ar kolegomis dėl profesinių planų jūsų nuostabai įvyks lengvai ir sklandžiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien kažkas jus skatins veikti ir net nebandykit jo ar jos sustabdyti. Derybos, diskusijos ar bendri projektai, kurių metu atsižvelgsite į kitų žmonių pageidavimus ir rekomendacijas, atneš teigiamų ir produktyvių permainų. O perskaitytos ar iš toli gautos žinios, padės užmegzti ryšius su aplinkiniais ar geriau juos suprasti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien galėsite daug darbų atlikti, jei susitelksite į veiklą, o ne bandymus laimėti kokias nors kovas darbo vietoje. Popietę darbe būsite nepatiklūs ir įtarūs, tačiau visuomet įžvelgsite esmę ir būsite linkę keisti ar koreguoti netinkamą situaciją. Vakarop diskusijos apie lėšų panaudojimą bendriems tikslams bus vaisingos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien būsite kūrybiški, siekiantys save išreikšti ir ryšitės tam, ką paprastai atidėliojate. Popietę, atsižvelgę į savo partnerių siūlymus ar rekomenduotus pakeitimus, tinkamai savo projektus ar kūrinius pristatysite. Vakare pavyks susitarti su antrąja puse dėl vaikų auklėjimo, pramogų ar laisvalaikio planų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite aktyvūs tuomet, kai galėsite ką nors nuveikti dėl savo šeimos ar asmeninio gyvenimo. Popietę galite pamąstyti apie permainas darbo vietoje ar buityje, kurias derėtų nedelsiant įvykdyti. Tiesa, prieš imdamiesi ką nors koreguoti, vis dėlto pasitarkite su kolegomis ar namiškiais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jus, norinčius pasikalbėti, naujienomis pasidalinti ar kur nors nuvykti bus sunku sustabdyti, o būdami pernelyg aktyvūs, greitai į visokias diskusijas įsitrauksite. Popietę noriai taikysite įvairius būdus tam, kad pagerintumėte savo bendravimo įgūdžius ir išgautumėte jums reikalingą informaciją.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite pasiruošę kuo daugiau atlikti dėl savo gerovės. Tiesa, ne tik į uždarbį susitelksite. Ne mažiau svarbu bus ir ką nors įsigyti savo namams. Tam jus skatins permainų poreikis. Tačiau prieš apsispręsdami, padiskutuokite ta tema su savo šeimos nariais. Regis, galiausiai, trokštamas susitarimas įvyks.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūsų, pasiruošusių parodyti save, sustabdyti bus neįmanoma. Be to, tikėsite, kad vien jūsų buvimas bet kurioje situacijoje yra būtinas. Popietę galite gauti informacijos, įgyti žinių arba sulaukti svarbaus pokalbio, kurio metu jums bus įrodyta, kad nemažai dalykų priklauso nuo jūsų valios, pastangų ir jūsų noro.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien norėdami ką nors atlikti suprasite, kad dažnai atsitrenkiate į kažkokią vis jus sustabdančią sieną. Dėl to gali kilti negatyvių jausmų, apie kuriuos turbūt niekam neprasitarsite. Tiesa, dienai įsibėgėjus, atrasite savyje stiprybių, kurios jus skatins nenuleisti rankų. O galiausiai rasite priežastį save apdovanoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien neverta blaškytis norint sužibėti grupėje, o reikia griebti jautį už ragų ir parodyti visiems sektiną pavyzdį. Popietę daug lengviau perimsite lyderio pozicijas ir visais įmanomais būdais demonstruosite savo galią, įžvalgas, neleisdami jumis abejoti. Ir jei turite ką pasakyti savo bendražygiams ar bičiuliams – kalbėkite atvirai ir drąsiai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite aktyvūs visame kame, kas susiję su jūsų profesija. Nesiliausite siekę to, kas jums svarbu ir kitus į tai įtrauksite. Be to, galimas daiktas, popietę nugalėsite kokią nors savo silpnybę, ydą, priklausomybę ar kitaip per save perlipsite. Vakare įkvėpimo jums suteiks ne žmonių nuomonės, o jūsų vidinės įžvalgos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite nepralenkiami, kai reikės ką nors išmokyti ar įtikinti. Dalinkitės turimomis žiniomis su savo komandos nariais ir patys plėskite savo akiratį ir net noriai keiskite kai kuriuos įsitikinimus, atsižvelgdami į savo komandos narių pasiūlymus. Regis, pokalbis su draugu vakarop suteiks jums ir žinių, ir naujų vilčių.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?