Antradienio horoskopas – vasario 2 d.

2016-02-02, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Erškėtrožių arbata.
Fotolia nuotr. / Erškėtrožių arbata.

Pasimankštinkite, pasikraukite kūrybinės energijos ir nusiteikite dienai, kurią ir patys nuskaidrinsite, ir jus supantys žmonės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien tarp jūsų bus abejojančių ar slepiančių savo mintis, tačiau per dieną perlipę tik jums vieniems žinomus slegiančius ir atstatę nutrūkusius ryšius su aplinkiniais, vakare atsidursite ten, kur jums komfortiška. Tuomet bus pagundų kurti neaprėpiamo dydžio planus. Nieko neprarasite, leisdami jiems subręsti ar įsitikinti jų svarba jums.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visaip norėdami įtikti savo partneriams, vis dėlto neretai nusivilsite, sulaukę iš jų ne palaikymo, o skeptiškumo jūsų planų atžvilgiu. Gal tik vėliau suprasite, kad toks jų požiūris jus nuo kažko apsaugojo. Vakare kiekvienas jūsų veiksmas bus skirtas tam, kad įkvėpę kitus, pasiektumėte bendrų rezultatų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien sieksite įvesti tvarką ten, kur jos, jūsų manymu, labiausia trūksta. Nors tikėsite, kad viską darote teisingai, tačiau jūsų poelgiais abejojančių netrūks, ypač tarp kolegų. O tai kliudys siekti norimo rezultato. Vakarop lengviau atsikvėpsite, jei įsiklausysite į kito žmogaus pasiūlymus ar nuoširdžiai pažvelgsite savo antrajai pusei į akis.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien rasite būdų pasimėgauti visais dienos teikiamais džiaugsmais. Jie dar padidės, jei nuspręsite nepasilikti visko vien sau. Kad ir kuo nuspręsite pasidalinti, viskas pasieks jus dominančius žmones. Vakare jūsų nepaliks tikėjimas, jog viskas įmanoma, o tai leis įveikti tai, kas kitą dieną galėjo atrodyti ne jūsų nosiai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien sieksite kiek įmanoma labiau atsiriboti nuo jums nemalonių žmonių ir susikurti kuo mažesnę ir jaukesnę erdvę. Jei iš rankų kristų darbo įrankiai ir priemonės, o kolegos nevykdytų pažadų – pernelyg dėl to neširskite. Vakare daug lengviau išpainiosite tą painiavą, atsiradusią per dieną.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien stengsitės būti informuoti ir kitiems pranešti apie tai, ką žinote. Na, bet dalį informacijos pasiliksite sau, taip tikėdamiesi išlaikyti kuo tvirtesnes savo pozicijas. Nenuostabu, jei jūsų planus keis vėlavimai dėl išsiblaškymo ar panašūs trikdžiai. Vakare rasite krūva naminių reikalų, kurie neleis jums blaškytis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien gali kilti minčių, kad neišsiversite be vieno ar kito menkniekio. Ir jus bus sunku perkalbėti, kai kažkas jums atrodys reikalinga. Tokiu būdu iššvaistysite laiko ir pinigų, o pirkinys džiugins neilgai. Vakare bus su kuo pasišnekučiuoti, ir jūs nepraleisite progos kuo gražiau atskleisti savo planus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien galite įsikalti sau į galvą, kad esate atsakingi už kitų žmonių nuotaiką, ir tai kur kas geriau nei ieškoti kaltų tuomet, kai virš jūsų galvos užslinks tamsus debesis. Norėdami pasidžiaugti šios dienos vakaru, padėkite kitiems kuo geriau jį praleisti, kuo nors juos apdovanodami ar padėdami. Teigiamas rezultatas garantuotas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nenuostabu, jei didžiąją dalį dienos jūsų nuomonė mažai kam rūpės. Todėl vertėtų pasirinkti tokią poziciją, kuri jums leidžia nekristi kitiems į akis ir tokiu būdu ramiai darbuotis, ilsėtis ar veikti tai, ką esate šiai dienai numatę. Laimei, vakare galėsite plačiai nusišypsoti ir visiems pranešti tai, kas jums rūpi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Regis, šiandien būsite nepatiklūs komandos narių ar bičiulių atžvilgiu. Kai ką tai erzins, kai kam taip patiks, o jums tai bus lyg kokia apsauga. Tiesa, netgi nepatiklumu apsiginklavę, nedidelių klaidelių neišvengsite. Vakare būtų ne pro šalį atsisakyti įvairių gundančių pasiūlymų, o užsiimti kokia nors jūsų vidų stiprinančia veikla.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien taip knietės kitus įtikinti, kad jūs verti pačio aukščiausio įvertinimo už savo pastangas, kad niekam kitam neliks laiko. Beje, triūsdami iš širdies, įsitikinkite, kad daugiau dėmesio skiriate įprastai veiklai, o ne naujiems projektams. Jei permainingi jūsų pastangų rezultatai nenumuš jums ūpo, vakare jį galėsite pakelti savo bendrakeleiviams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien kažkodėl tikėsite savo sėkme, net jei tam realių priežasčių nebus. Priešingai, visokiausi ženklai jums teigs priešingą tiesą. Tikėdami savo sėkme kai kuriuos net įtikinsite tuo, kuo tikite patys, tačiau lazdos neperlenkite. Vakare viena akimi ieškosite tų, kurie mato jūsų nuopelnus ir dėl to nesiliausite stengtis.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?