Tęsiasi miškininkų ir mažųjų šilutiškių draugystė

2016-02-02, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Miškininkai ir vaikai rūpinosi, kad miško žvėrys turėtų ką valgyti.
Miškininkai ir vaikai rūpinosi, kad miško žvėrys turėtų ką valgyti.
Šilutės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ auklėtiniai - puikus pavyzdys, kaip reikia rūpintis miško žvėrimis. Jie paskelbė akciją „Vaikų vaišės žvėreliams“. Idėjos autorės - lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ direktorė Donė Normantienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena Gvildienė bei Žibutė Šaulienė.

 

Visą savaitę vaikai nešė į darželį ir kaupė daržoves, vaisius, kruopas, šieną ir kitus skanėstus. Todėl penktadienio rytą lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ auklėtojos ir 20 mažųjų miško draugų kartu su miškininkais susikrovė surinktas gėrybes ir pajudėjo Kintų link.

Nuvykusieji Kintų girininkijoje dalyvavo miškininkų Romo Gečo ir Loretos Skirbutienės vedamoje edukacinėje pamokoje. Visus domino jų pasakojimai, kokie žvėrys gyvena mūsų miškuose, kuo jie minta. Atvežtą maistą šėrykloje vaikai sudėjo į krūveles, šieną išbarstė ant medžių šakų, padainavo dainą, žvėreliams palinkėjo skanių pietų.

Netrukus miškininkai parodė vaikams ir didžiausią Lietuvoje augančią tują. Prisiminimui nusifotografavo prie Kintų girininkijos pastato. Vaikai ir jų auklėtoja Irena Gvildienė dėkojo miškų urėdijai už prasmingai praleistą laiką ir padovanojo vaikų nupieštą piešinį. Vaikai taip pat neliko be dovanų. Atsakinga už ryšius su visuomene L. Skirbutienė miškų urėdo vardu įteikė auklėtojoms kalendorių bei knygą. Girininko pavaduotoja Dalia Barkauskienė mažuosius pavaišino specialiai jos virta arbata.

Miškų urėdas Vaidas Bendaravičius džiaugėsi, kad akcija vyksta jau penktus metus. Jis už tai dėkojo lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ direktorei, auklėtojoms, vaikams ir jų tėveliams bei visai bendruomenei. Urėdas pakvietė prisijungti ir kitus darželius prie šios gražios akcijos.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-02-02
aferizmai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-02-02
kas čia per vardas Donė? Nors ir paminėtos pavardės įdomios, kai kurios labai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka