Trečiadienio horoskopas – vasario 3 d.

2016-02-03, ji24.lt, 15min.lt
Shutterstock nuotr. / Pušis
Shutterstock nuotr. / Pušis

Kas pripildo mus džiugesio ir pilnatvės? Nauji įspūdžiai! Stenkitės jų „sužvejoti“, važiuodami kitu keliu į darbą, užsisakydami neragauto patiekalo ar tiesiog stebėdami gamtos stebuklus...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte jus motyvuos ne faktai, o įsivaizduojami dalykai. Neverta savęs ir kitų apgaudinėti, kai galimybių tiek, kad tik spėkite suktis. Jų apstu dėl darbe gaunamo palaikymo, o ir komandinis darbas sklandus dėl turimų žinių ar ryšių. Tiesa, nepaisant kai kurių sėkmingų projektų, dienos finale kai kas gali suabejoti jūsų erudicija.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kolegos ryte kai ką noriai žadės, bet pildys vangiai. Laimei, darbe seksis įrodyti, kad esate ne iš kelmo spirti, bet tik padedant tiems, kurie jumis tiki. O užkariauti naujas erdves padės jūsų partneriai. Vakare negalėdami įsitraukti į jus intriguojančius žaidimus, užuot širdę, padėkokite už situaciją, kuri jus apsaugo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte jūsų profesiniai lūkesčiai jums taps užuovėja, deja, ne visiškai patikima. Užsisvajoję apie tai, kas šiuo metu neįmanoma, galite nepamatyti realių progų, kurios įneštų teigiamų pokyčių į jūsų kasdienę veiklą. Nesigailėsite, veikdami išvien su kitais. Dienos pergalės padės ignoruoti antrosios pusės nepasitikėjimą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte neapsirikite dairydamiesi toli, gal tai, ko jums labiausiai reikia, yra čia pat? Pavyzdžiui, turėsite priežastį ar tinkamas sąlygas kartu su kitu žmogumi įgyvendinti kūrybinį projektą. Be to, įgysite sąjungininkų, jei neatsisakysite atlikti nuobodžių ir sudėtingų užduočių, net jei jomis tektų užsiimti iki dienos pabaigos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nenuostabu, jei ryte bus daug pažadukų, kuriuos verta išvaikyti ar demaskuoti, užuot patikėjus. Be to, bus svarbių užduočių, kurios ragins jus keisti įprastas nuostatas ir kiek pakeis jūsų asmeninį gyvenimą. Ir nors asmeniniuose santykiuose romantikos teks paieškoti su žiburiu, žinosite, kad turite kuo pasikliauti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos sėkmę ir jūsų gerą savijautą garantuos gerai sustyguota asmeninė erdvė, iš kurios ryte norėsite ištrūkti ar kuria suabejosite dėl kitų žmonių įtakų. Tačiau jei susitelksite, tinkamai praturtinsite savo aplinką naujais ryšiais, rasite naujų išraiškos būdų ir sėkmingiau susidorosite su kasdienių darbų lavina.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte išgirdę kolegų prašymus jiems padėti, būkite įžvalgūs, antraip neišvengsite beprasmių aukų. Dieną verčiau skirkite jums svarbioms kelionėms, susitikimams ir pasidalinimui informacija. Net jei kai kas strigs, ilgainiui pastebėsite, kad jūsų pastangos pasiteisina. Be to, kažkokie sprendimai dėl šeimos finansų turės teigimų pokyčių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte jus bus lengva sužavėti tuo, kas ne tik nepalanku, bet ir rizikinga jūsų kišenei. To išvengę, vėliau būsite tobuli savo asmeninės gerovės kūrėjai, nebijantys iššūkių ir mokantys laiku apriboti savo norus. Be to, būsite aktyvūs, valingi ir iniciatyvūs, tokiu būdu nepaliekantys aplink save abejingų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Neverta ryte žvalgytis po namus, tikintis rasti priežastį juose likti. Verčiau nukreipkite savo žvilgsnį į kitus dalykus, kaip antai, savo asmenybės stiprinimą, bendravimą ir jums ateityje praversiančias pažintis. Galimas daiktas, kad dėl to įvyks kažkokie reikalingi pokyčiai, net jei atrodytų, kad, užuot judėję pirmyn, ritatės atgal.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte guosite save kažkokiais pasakojimais, užuot tikėję faktais. Net ir gavę informaciją iš labai patikimo šaltinio, pasistenkite ją gerai patikrinti. Be to, bus svarbu imtis būtinų permainų komandoje ir ištaisyti kažkokias praeities klaidas tam, kad jūsų asmeninių vertybių sritis jūsų neslėgtų, bet džiugintų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte dėl menkutės užgaidos būsite pasiruošę nemažai pakloti, ypač jei to paprašys kai kas iš jūsų bičiulių ar kolegų. Tiesa, vėliau jūsų komanda jums labiau sąlygas diktuos, nei jūsų viltis kurstys, bet tai, ką atliksite jų paraginti, jums išties pravers. Be to, bus svarbu atrasti savo praeityje ar savo viduje perliukų, kurie tinkamai pakoreguotų darbų eigą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos pradžioje skendėsite savo išgalvotose fantazijose, kurios labiau kenks jūsų darbui nei padės. Būtų šaunu, jei peržiūrėtumėte savo gyvenimo ar karjeros tikslų sąrašą, atsižvelgdami į patikimo asmens rekomendacijas. Be to, komandos nariai turės įtakos jūsų kelionių, reklamos būdų ar mokymosi programų pasirinkimams.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?