Ketvirtadienio horoskopas – vasario 4 d.

2016-02-04, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Orchidėja
Fotolia nuotr. / Orchidėja

Vakarykštė diena – jau istorija, šiandien – dovana, rytojus – tamsi paslaptis, nežinomybė. Tad priimkime dovaną – šią dieną – tokią, kokia ji yra.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Entuziazmas šiandien bus jūsų ištikimas palydovas, tačiau ne visuomet tinkamai patars darbe, ypač ryte. Bus tiek daug veiklos, bet kuo plačiau užsimosite – tuo mažiau atliksite. Laimei, optimizmo neprarasite, o kaskart atrasite priemonių, kurios nuskaidrins ne tik jūsų, bet ir kitų žmonių dieną.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dieną pradėsite turėdami išties nemažus norus, ypač susijusius su jūsų saviraiška. Tiesa, kuklumo stoka įsiviešpataus ir tarp jūsų artimiausių, kuriems vis kažko reikės – jausmų, pinigų, dovanų ar pan. Kai viskas atrodys įmanoma ir pasiekiama, tai panaudokite savo tikslams pasiekti, o ne rizikuoti tuo, kas jums brangu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus svarbus kitų žmonių buvimas šalia, tačiau bus nelengva atrasti pusiausvyrą tarp norų ir galimybių. O jums visa tai bus susiję su kitais žmonėmis, kurie, norėdami jums padėti, kiek persistengs ar net jums pakenks. Taigi, norėdami išlikti sėkmingi, kitus išklausykite, bet ir savo galva vadovaukitės.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandiena iš jūsų turbūt paprašys darbštumo ir optimizmo atliekant įprastas užduotis. Neatidėliokite to, ką privalote atlikti, net jei jus vilios įvairiausi pokalbiai ir kvietimai susitikti. O kai jums kils noras užsiimti nauja veikla ar bus tokių siūlymų iš aplinkos, verčiau susilaikykite ir užbaikite, kas pradėta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jus lydės jausmas, kad galite sau leisti daugiau nei kitomis dienomis. Kai kuriuos tai skatins išlaidauti, kiti sieks rizikingais būdais padidinti savo pajamas, o kiti noriai pildys savo mylimųjų ar vaikų užgaidas. Abejotinos sėkmės sulauks tai, ką darysite impulsyviai ar bandysite kai ką, kas jums nauja.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien norėsite kuo geriau pasitarnauti savo šeimai, tačiau dažnai neperšokę griovio sakysite „op“, nes viskas atrodys daug paprasčiau nei yra iš tiesų. Puiku, jei savo ar namiškių norams įgyvendinti rinksitės jums įprastas priemones ir nepervertinsite savo asmeninių galių. Bet kuriuo atveju, vilties neprarasite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien planuodami susitikimus ar kam nors ką nors žadėdami, įsitikinkite, ar gerai viską apgalvojote ir ar jums užteks laiko išpildyti visus pažadus. Net ir jums nuoširdžiai stengiantis, kai kurie nesklandumai gali jus persekioti, ypač tuo atveju, jei tampysite likimą už ūsų, imdamiesi naujos veiklos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien norėdami pagausinti savo draugų gretas ar pagerinti savo, kaip bičiulio ar komandos nario, įvaizdį, būsite linkę žadėti daugiau nei įmanoma išpildyti. Deja, jus bus sunku įtikinti, kad tai, ką norite padaryti, – ne kiekvienam įkandama. Laimei, tam taip išradingai naudosite savo gebėjimus, kad niekas nedrįs prieštarauti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums bus sukurtos tobulos sąlygos atsiskleisti, ir jūs tam veikiausiai rinksitės darbą. Viskas puiku, jei darbo vietoje neįsijausite į visa žinančio ir daug žadančio vaidmenį, nes rezultatai mažiau priklausys nuo jūsų valios, o daugiau – nuo susiklosčiusių aplinkybių. Situacija nesikeis, tikite jus tuo ar ne.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien noriai statysite svajonių pilis, tačiau netikėsite tais, kurie sakys, kad jos nerealios. Tiesa, būsite linkę dalinti patarimus kitiems ir mokyti juos gyvenimo tiesų, deja, visa tai atsitrenks į abejingumo sieną. Tai, kas jums svarbu, pasilikite sau ir raskite būtų stiprinti savo vidų, užuot bandę gerinti savo pozicijas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien visais jums žinomais būdais sieksite įrodyti kitiems savo komandinius gebėjimus, tai, kokie geri bičiuliai esate ir kaip esate pasiruošę daug paaukoti dėl kitų. Nors turite daug šansų sustiprinti savo kaip lyderio pozicijas, vis dėlto norėdami priimti teisingus sprendimus, devynis kartus pamatuokite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien prieš akis turėsite tikslą, link kurio noriai plauksite. Tačiau prieš išsiruošdami į kelią, gerai apmąstykite, ar tai tikrai jūsų tikslas? Ar jo siekdami nepataikaujate kam nors ir dėl kitų neatsisakote to, kas jums aktualu? Be to, labai galimas daiktas, kad jį pasiekę, pamatysite visiškai ką kita, nei buvo numatyta.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?