Penktadienio horoskopas – vasario 5 d.

2016-02-05, ji24.lt, 15min.lt
 „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Žydinčios visterijos
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Žydinčios visterijos

Grožis išgelbės pasaulį, jeigu mes tą supantį grožį puoselėsime. Susipažinkite su astrologinėmis prognozėmis ir pasigrožėkite žydinčiomis visterijomis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien degsite noru laimėti eilinę profesinę pergalę ar būti pastebėti profesinėje arenoje ir visai išmintingai taikysite jums prieinamas priemones. Beje, darbe surasite sau palankių asmenų, ypač tarp dailiosios lyties atstovų. Tiesa, turėsite ir svajonių, kurios jūsų atsakingumo ir uolumo dėka vakarop taps pasiekiamos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite nuoseklūs ir atsakingai žiūrėsite į kiekvieną jums skirtą užduotį. Tokiu būdu susidorosite su sudėtingiausiais dalykais. Tačiau jums labiau rūpės ne darbas, o ką jo dėka galite sužinoti patys ir kitiems įrodyti. Draugai taps jūsų klausytojais, kurie įkvėps ir parodys, kaip pažvelgti į situaciją kitu žvilgsniu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums pavyks užuosti tai, kas jums ir šalia jūsų esantiems naudinga. O jei patikėsite savo kolegomis, problemos išnyks lyg rūkas. Ir net jei vėliau jos sugrįžtų, viskas bus pasikeitę, nes jūs matysite kitokius sprendimus. O vakare būsite įtaigūs tiek bendrų su partneriais finansų, tiek intymių ryšių frontuose.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien bus gera būti šalia žmonių, ypač tarp tokių, kurie jumis tiki. Jei jų nebus – nesiliausite ieškoję, o juos radę, įsitikinkite, kad turite žinių ar kitų intelektinių vertybių, kuriomis galite su jais pasidalyti. Be to, iš antrosios pusės gauti pasiūlymai padės pakoreguoti jūsų įprastą santykių eigą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien taip tikslingai ir uoliai darbuositės, kad net kiti neras kur įsiterpti. Ir jei vis dėl to leisite jiems tai padaryti, atrasite tokių vertingų dalykų, kurių iki tol net neregėjote. Na, o jei norėsite tapti sveikesniais, žalesniais ir įversti daugiau tvarkos ir harmonijos savo kasdienybėje, naudokitės jums palankia vėjo kryptimi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien rimtai įnikę į  savo mėgstamą veiklą, projektą ar vaikų auginimą, nepamiršite ir to, kokį didžiulį malonumą visa tai jums teikia. Iš tiesų nesuklysite ir pasiryždami ką nors svarbaus prisipažinti tiems, kuriems šiltus jausmus puoselėjate. O gal dar ryšitės perkelti santykius į kitą etapą?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nepralošite, visą dėmesį sukoncentravę į savo asmeninį gyvenimą, namus ir šeimos gerovę. Būtinybė pasirūpinti šeimos narių sveikata netaps našta, o prasminga veikla. Be to, puiki diena koreguoti netinkančią situaciją po jūsų namų stogu, siekiant harmoningesnio ir darnesnio šeimos gyvenimo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nesitikėdami lengvos sėkmės, į jos paieškas leisitės ryžtingai ir numatę sau tikslus. Tačiau radę jus džiuginantį užsiėmimą, pajusite, jog sėkmė atėjo nepastebėta. Ir tuomet liausitės manyti, kad viskas priklauso tik nuo jūsų pastangų. Beje, kažkokia pažintis ar susitikimas gali iš esmės pakeisti jūsų planus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien tvirtai žinosite, ko jums reikia. Popietę jums nereikės patarėjų, kurie pasakytų, kas būtų naudinga jūsų šeimai – vedami nuojautos ir noro pasitarnauti, skirsite laiką ir lėšas savo šeimos nariams ar namams. Galų gale, bus priežasčių perdėlioti savo asmeninių finansų ar kitų vertybių prioritetus, kai ką iš esmės pakeičiant savo naudai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite tvirti it kokia siena, į kurią kiti žmonės galės atsiremti. Be abejo, tegul tai netampa kliūtimi tiek jiems, tiek jums. Popietę jūsų rimtumą sušvelnins nuoširdūs pokalbiai ar jaudinantys susitikimai. Beje, turėsite kažkokio įstabaus žavesio, kuris trauks aplinkinių žvilgsnius ir poreikį kopijuoti jūsų manieras.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Puiku, jei šiandien būtų įmanoma kiek atsitraukti į nuošalę ir išvengti kasdienių rūpesčių, rutinos ir visko, kas su tuo susiję. Tai padės ne tik dvasiškai sustiprėti ar emociškai apsivalyti, bet ir atrasti to, kas jums naudinga. Tiesa, šį tą įžvelgę ir supratę, kol kas tai palikite vidinių apmąstymų pasaulyje, kaip ir jausmus, kuriuos kam nors pajusite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien, norintiems išreikšti save, jums reikės komandos ar patikimo draugo. To tikėdamiesi, bursite aplink save bendražygius ir ieškosite bičiulių, girdinčių jūsų įžvalgas ir nesiliaujančių jomis tikėti. Nenuostabu, jei jūsų gyvenime atsiras dar vienas draugas ar kolega, o gal pagerės jūsų santykiai su jau esamu?

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?