Orai.lt: penktadienį kritulių išvengsime ir džiaugsimės šiluma

2016-02-05, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
15min.lt nuotrauka
15min.lt nuotrauka

Penktadienio dieną per Lietuvą nusidrieks aukštesnio slėgio laukas. Todėl žymesnių kritulių nesulauksime. Pūs vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas. Įdienojus aukščiausia temperatūra pakryps link 1-5 laipsnių šilumos.

Šeštadienio naktį žymesnių kritulių taip pat išvengsime. Tik vietomis susiformuos rūkai. Žemiausia temperatūra nukris iki 0-5 laipsnių šalčio, Baltijos pakrantėje laikysis 1-3 laipsnių šilumos. Daug kur pašalus, vietomis pasirodys ledas ir bus slidu. Dieną debesų padaugės. Ir kai kur iškris nedideli krituliai. O naktį susiformavusį plikledį ištirpins 1-5 laipsnių šiluma.

Sekmadienį iš Vakarų priartės žemo atmosferos slėgio sūkurys. Krituliai į Lietuvą dar nespės atkeliauti. Tačiau stiprės pietinių krypčių vėjas. Ir iš pietinių platumų atkeliaus šiltesnių orų banga. Naktį temperatūra laikysis apie nulį, o dieną kops link 4-7 laipsnių šilumos.

Naujos savaitės pradžioje išliks šilti orai. Tiek naktimis, tiek ir dienomis temperatūra žada išlikti teigiama. Bet atklys drėgnesni orai ir retkarčiais sulauksime kritulių.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?