Inkaklių mokiniai UAB Rochen saldainių fabrike Klaipėdoje

2016-02-05, Inkaklių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius Algimantas Jokšas

Baigėsi pirmas mokslo metų pusmetis ir Inkaklių mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojų taryba, svarstydama mokinių ugdymo (-si) rezultatus, nusprendė apdovanoti geriausiai padirbėjusius vaikus ekskursija į Klaipėdos UAB Rochen saldainių fabriką. Ši nemokama ekskursija ateityje turėtų motyvuoti visus mokinius geram ir atsakingam ugdymosi rezultatų siekimui.

Ankstų vėjuotą trečiadienio rytą saldainių fabrike Inkaklių mokinius su mokytojomis Petrute Freitakiene bei Danguole Volkova pasitiko gidė Oksana Zalikienė, kuri pravedė turiningą ekskursiją po fabriko patalpas. Ugdytiniai dalyvavo atviroje edukacinėje pamokėlėje, kurios metu kiekvienas pasigamino po didelį ledinuką. Gidė rodė vaizdo medžiagą api saldainių fabriko istoriją, gamybos procesą ir apie produkcijos kelionę į parduotuves.

​​​Saldainių fabrikas Rochen padovanojo vaikams savo produkcijos reklaminį bukletą ir pasigamintus ledinukus bei po maišiuką produkcijos gaminių. Visi sužavėti ir laimingi grįžo į mokyklą-daugiafunkcį centrą kartu su visais mokiniais tęsti jau prasidėjusio antrojo pusmečio ugdymo programos įsisavinimo


Straipsnio komentarai

..2016-02-06
tas rochen tai kvepia cžvistiniais dalykėliais Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?