Savaitgalio horoskopas – vasario 6–7 d.

2016-02-06, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Kava.
Fotolia nuotr. / Kava.

Gal ir gerai, kad gyvenime neįmanoma visko paaiškinti ir viską žinoti – juk kitaip nebūtų paslapties, sužadinančios smalsumą.

AvinasAvinas 

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį jūsų norai bus dideli, bet ir galimybės nemenkos, ir jūs ieškosite žmonių, norinčių dalyvauti jūsų inicijuotoje veikloje. Tiesa, būsite linkę ne tik kuo aukštesnių tikslų pasiekti kitiems padedant, bet ir kuo efektyviau panaudoti savo įžvalgas. Deja, kitiems jos gali atrodyti keistos, skubotos, neapgalvotos ir nederančios prie esamų planų.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį jums bus svarbiau ne ilsėtis, o tęsti savo darbus, kas gali nepatikti jūsų artimam žmogui. Laimei, rasite argumentų, kurie padės jums įtikinti net pačius kiečiausius skeptikus. Koją kiš nebent nykūs prisiminimai ar atsinaujinusios žaizdos, kurias geriausiai gydys knygų skaitymas, apsilankymas seminare ar kelionė.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ko jau ko, o aistrų savaitgalį netrūks. Ir jūs su malonumu į jas įsivelsite, ypač tuomet, kai reikės išsiaiškinti šeimos išlaidų ar kitus bendrus finansinius klausimus. Išklausydami skirtingas nuomones ir nedarydami skubotų išvadų, sukursite tinkamas sąlygas ne tik gerai praleisti savaitgalį, bet ir užtikrinti stabilumą ateityje.

VėžysVėžys 

(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį jums bus svarbiausia sudėlioti aiškias gaires jūsų santykiuose su partneriais. Neleiskite, kad pavydas ir panašūs jausmai trukdytų jums matyti aiškiai jūsų kartu nueitą kelią. Tegul jie būna katalizatoriumi, kuris padės jums patirti daugiau jausmų (jei tai artimi santykiai) ir kartu ryžtis tam, kam iki šiol nesiryžote.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį turėsite planų ir svajonių, pavyzdžiui, apie keliones ar atostogas, tačiau juos keis ar koreguos įvykiai, vykstantys jūsų šeimoje. Be to, gali prireikti lankstumo ar būtinybės greitai reaguoti dėl netikėtų buities nesklandumų ar su sveikata susijusių rūpesčių. Laimei, rasite kas šildo ir suteikia jaukumo jūsų aplinkai.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų savaitgalis gali tapti išties romantišku ir kūrybišku, bet ne be jūsų pačių dalyvavimo. Net labai stengtis nereikės, nes visokiausi jaudinantys ir žavintys pokalbiai abi dienas liesis upeliais. Tiesa, ne viskas paprasta – menkiausias priekaištas, neatsargi kritiška replika ar pavydas gali viską apversti aukštyn kojomis.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį jūsų reikės šeimai, vaikams, namams ir jūsų mėgstamai veiklai. Viena vertus, taip norėsite parodyti meilę savo artimiesiems, kad jūsų santaupos tirpte tirps, kita vertus, jūsų antroji pusė, turėdama kitokią nuomonę, vers jus suglumti. Laimei, rasite sprendimų, kurie pakylės jūsų asmeninį gyvenimą virš nykios kasdienybės.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalis gali atrodyti daug žadantis, ypač, jei vos jam prasidėjus, kažkokia pažintis suvirpins jūsų širdį ar jūsų mintis suintriguos kokia nors naujiena. Ir tai tiesa, kad yra ko tikėtis, ypač iš draugų, brolių, seserų ar kaimynų. Tačiau ar jūs patys nebūsite tas viesulas, savo beprasmėmis pastangomis sujauksiantis savo asmeninį pasaulį? 

ŠaulysŠaulys 

(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį daug reikalų sukiosis aplink jūsų asmeninius finansus, kuriems grės neplanuotos išlaidos dėl vaikų, pramogų, mylimo žmogaus ar jūsų pomėgio. Tačiau gali paaiškėti priežastys, trukdžiusios jums savo pajamas padidinti. Be to, bus dar progų smagiai pasišnekučiuoti, kur nors apsilankyti ir su kuo nors susipažinti.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vien jums žinomais metodais savaitgalį sieksite kuo daugiau žvilgsnių į save nukreipti. Ir tai jums bus vieni niekai. Galimas daiktas, kad pagaliau susitarsite dėl kelionės, apsispręsite dėl studijų, sužavėsite kai ką iš bičiulių ar šį tą novatoriško įsigysite savo namams. Ir net nepastebėsite, kad, pavyzdžiui, namuose tvyro chaosas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį kiekvienas įvykis turės ne vieną, o dvi ar net tris puses. Ir jei dėl vienos priežasties norėsite tapti nematomais, pažvelgę į tą pačią situaciją iš kitos pusės, privalėsite imtis lyderio vaidmens. Tiesa, kaskart tam reikės įveikti kokį nors barjerą ar baimę, antraip liksite stebėtojais, norinčiais, bet negalinčiais nieko pakeisti. 

ŽuvysŽuvys 

(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį jums vertėtų visur ieškoti aukso vidurio, nes lengvai įnikę į viena, pamesite siūlo galą, neišnaudodami pasitaikiusių progų. O jų išties bus ir nemažai, ypač dėka jūsų artimo žmogaus, dėl draugų įtakų ar žinių, kurias esate sukaupę. O kai jus užvaldys noras laimėti, išsivaduoti ar pabėgti, pažvelkite į situaciją iš tolimesnės perspektyvos.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?