Savaitės horoskopas – vasario 8–14 d.

2016-02-08, ji24.lt, 15min.lt
Shutterstock nuotr. / Atokvėpio akimirka.
Shutterstock nuotr. / Atokvėpio akimirka.

Dar septynios dienos jums, kad padarytumėte savo gyvenimą geresnį, o artimus žmones – laimingesnius.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitė prasidės jaunatimi Vandenio ženkle, kuri taip pat pradės ir naujus rytietiškus metus. Kurkite planus kartu su savo draugais ar bendražygiais, pasinaudodami savo originalumu. Jų dėka įkvėpsite komandą ir priartėsite prie savo ateities tikslų. Galimi iššūkiai, trikdantys komandinį darbą ar ryšius su bičiuliais, susiję su bendromis lėšomis, dar nepažintais dalykais ar neįveiktais slenksčiais.

Savaitės viduryje bus priežasčių pasimėgauti jums miela veikla, kolegų paslaugumu ir vadovybės prielankumu. O kuo arčiau link savaitgalio – tuo daugiau norinčių įsitraukti į jūsų veiklą ar net reikiamu momentu paremti jūsų sumanymus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią savaitę nusitaikykite kuo aukščiau, nes jūsų karjeros ir gyvenimo tikslų srityje įvyks jaunatis ir prasidės nauji, Beždžionės metai. Taigi, kuo aukštesnius tikslus numatysite, tuo daugiau galimybių sau atversite. Jums padės išties keistos įžvalgos, o jūsų kelionės prieskoniu ir priežastimi ūgtelėti taps konkurencija su jūsų partneriais.

Savaitės viduryje atsiras ne viena priežastis ir ne vienas jums patrauklus būdas panaudoti savo žinias ir parodyti savo erudiciją. Lai savo laimingos progos nepraleidžia norintys sužibėti mokymosi įstaigoje ar išvykti į išvajotą kelionę. Įgijusiems pagreitį, savaitgalį padės ir antroji pusė.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje vyksianti jaunatis Vandenio ženkle bus ir naujų Beždžionės metų pradžia. Pasitikdami šiuo naujuosius, sudarykite sąrašą dalykų, kuriuos norite išmokti, vietų, kurias svajojate aplankyti, pažinti, ir dalykų, kuriuos verta integruoti į savo gyvenimą. Atsižvelkite net į keisčiausius draugų siūlymus ir pasiruoškite koreguoti savo dienotvarkę, o tai užduotis ne iš lengvųjų.

Savaitės viduryje į aukštesnį ir jums palankesnį lygmenį pereis šeimos finansų klausimai. Nepiktnaudžiaukite šeimos narių dosnumu, tačiau to, ką jums siūlys, neatmeskite. O ir savaitės pabaigoje nebus kada nuobodžiauti tiems, kurie nori šį tą nedelsiant atlikti savo namuose.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pirmadienio popietę, kai Vandenio ženkle įvyks jaunatis, prasidės ir Beždžionės metai. Dėl jos įtakų jums teks perlipti savo vidinius slenksčius, keistis, atsisakant kompleksų ir kitų priežasčių, trukdančių būti laisvais, pasitikinčiais ir įtikinančiais. Geriausiai to pasieksite nusistatę išties didelius, bet neįprastus tikslus. Rankų nenuleisti jus skatins asmeninės saviraiškos poreikis ar noras pradžiuginti mylimus žmones.

Savaitės viduryje iki soties kalbėsite ir niekaip neatsikalbėsite. Patirdami tikrąją bendravimo palaimą, sulauksite savaitgalio, kai per savaitę gautas žinias galėsite aktyviai naudoti savo kūryboje, auginant vaikus ar užsiimant savo pomėgiu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Vos prasidėjusi savaitės neleis jūsų galvoti vien apie save, nes jūsų partnerystės srityje įvyks jaunatis, kuri taip pat bus ir naujų rytietiškų metų pradžia. Vis primindami sau, kad kitas žmogus namuose ar darbe yra svarbesnis už jus, formuluokite tikslus, kurių sieksite šią savaitę, mėnesį ar net metus. Panašu, jog tam jums reikės kitaip pažvelgti į jau žinomus dalykus ir taikiai susitarti su savo šeimos nariais.

Savaitės viduryje geriau nei bet kada žinosite, kaip dirbti, kad užsidirbtumėte, ir net atrasite bei pritaikysite darbe savyje vieną kitą iki šiol nepanaudotą gebėjimą. Savaitgalį visa tai net savo namuose pritaikysite ir dosniai apdovanosite šeimos narius, išleisdami dalį per savaitę uždirbtų pinigų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pirmąją šios savaitės dieną jūsų kasdienybės, sveikatos ir darbų srityje įvyks jaunatis, taip pat pradėdama ir Naujuosius metus pagal rytietišką kalendorių. Puiku, jei jūsų iškelti tikslai šiems naujiems metams bus siekis paįvairinti kasdienę rutiną, rasti naujų būdų efektyviai dirbti ir pagerinti savijautą. Pravartu skirti laiką ne kalboms, o konkretiems veiksmams.

Savaitės viduryje jūsų saviraiška pasieks piką, ypač jei išnaudosite iki šiol neišnaudotą savo asmeninį potencialą. Meilė sau ir kitų žmonių pagarba jums – geriausiais jūsų pastangų įrodymas. Savaitgalį jau galite atsipalaiduoti ir papasakoti apie tai, ką gero patyrėte per savaitę ar ketinate patirti ateityje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje Saulė ir Mėnulis, susitinkantys Vandenio ženkle, pradės Beždžionės metus. Todėl jau pirmadienio popietę kurkite planus apie gyvenimo džiaugsmą, pramogas, vaikus, kūrybą, pomėgius ir visokiausią jūsų saviraišką. Paisykite net pačių netikėčiausių partnerių rekomendacijų, tačiau būkite pasiruošę už šias smagias patirtis nemažai sumokėti.

Savaitės viduryje teks kai kam iš šeimos tyliai pasitarnauti, gal net šį tą jums svarbaus paaukojant, ar atleisti namiškiams už nuoskaudas, kurios iki šiol temdė jūsų santykius. Savaitgalį suprasite, kad jūsų pastangos sustiprino jūsų pačių savivertę.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Teigiamos permainos namuose – štai koks jaunaties, vyksiančios savaitės pradžioje, pažadas jums. Ir tai ne eilinė mėnesio jaunatis – tai metų jaunatis, pradedanti naujus Beždžionės metus. Vandenio ženklas, kuriame ji vyksta, mėgsta naujoves, todėl ir jums verta atverti namų duris pokyčiams. Naujos taisyklės buityje ir kitaip perdėlioti kasdieniai įpročiai yra kur kas svarbiau už jūsų norą žūtbūt laimėti.

Savaitės viduryje turėsite nemažai naujienų, kurias galėsite aptarti su savo bičiuliais ir dalykinių susitikimų bei susirinkimų metu. Ir, regis, jums vis bus negana. Galų gale savaitgalį tapsite neformaliais lyderiais, veiklumu atkreipę į save bičiulių dėmesį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Saulės ir Mėnulio susitikimas Vandenio ženkle pirmąją savaitės dieną bus ženklas, kad prasidėjo naujas ciklas – nauji Beždžionės metai. Jums ši jaunatis vyks artimos aplinkos žmonių ir bendravimo srityje, todėl vertėtų iškelti sau tikslus, susijusius su komunikacija bei ryšiais tarp jūsų ir jūsų brolių, seserų, kaimynų. Žavios ir stebinančios pažintys nutvieks jūsų aplinką, kiek ją apkartindamos kažkokiomis praeities nuosėdomis ir nenugalėtais vidiniais priešais.

Savaitės viduryje jūsų vertės matai gerokai išaugs, todėl žinosite, ko siekiate darbe ar gyvenime, ir kokios sumos už savo darbą ir nuopelnus paprašyti. Kuklumu nepasižymėsite ir savaitgalį, kai jūsų vidinės galios padės jums stipriai priartėti prie jūsų tikslų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šios savaitės pradžioje įvyks jaunatis Vandenio ženkle, pradėdama naujuosius Beždžionės metus ir primindama, kad jums pats laikas pasirūpinti savo saugumu, vertybėmis ir saviverte. Norėdami sustiprinti savo pozicijas, kelkite tikslus, skatinančius jus išeiti iš komforto zonos. Čia gerąjį darbą atliks kažkas iš jūsų šeimos. Tiesa, regis, ne visi bendražygiai jus supras, tačiau tai neturėtų būti priežastis savimi suabejoti.

Savaitės viduryje išaugę optimizmo sparnai padės jums parodyti pasauliui pačias geriausias jūsų savybes. Ne mažiau gėrio bus ir iš to, ką jus mokate ir kuo tikite. Savaitgalį kartu su savo patikimais bičiuliais šį tą nuveikę, dar daugiau optimizmo ir žinių įgysite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pirmadienį jūsų ženkle vyks jaunatis, todėl ši savaitė jums yra naujų asmeninių iniciatyvų laikas. Būkite drąsūs svajotojai, išdrįstantys atskleisti pasauliui neįprasčiausias savo savybes. Rūpinkitės įvaizdžiu, stiprinkite autoritetą, kad nusipelnytumėte dar daugiau pagarbos. Gaudykite keisčiausią informaciją, galinčią jums tame pasitarnauti, tačiau savo planų nekeiskite, sulaukę aukštesnio rango asmenų kritikos.

Savaitės viduryje nepasikuklinsite, norėdami suvilioti jus traukiantį asmenį, siekdami gauti lėšų ar išgauti informacijos jūsų tyliai rezgamiems planams. Į jūsų ketinimus bus sureaguota teigiamai ir net su kaupu. Savaitgalį įgysite sąjungininkų, savo darbštumu kalnus nuvertę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai visi kiti mėgausis naujais startais įvairiose srityse, jums šios savaitės pradžioje reikės stabtelėti ir įsiklausyti į savo vidų. Ir tik iš šalies atrodys, kad jūs kažko lūkuriuojate. Iš tiesų jūsų viduje įvyks ypatingi perversmai – ir tai vis dėl jaunaties gretimame Vandenio ženkle. Atraskite savyje neatrastus talentus, kurie pagerins jūsų finansinę padėtį, nepervertindami savo įsitikinimų, nes šie daugiau griaus nei statys.

Savaitės viduryje jūsų partnerių ir draugų gretos sparčiai didės, o ir esami savo poelgiais viršys visus jūsų iki šiol puoselėtus lūkesčius. Savaitgalį, tiesa, galite pabandyti įtikinti dėl ko nors savo antrąja pusę ar net ko nors jį ar ją išmokyti.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?