Antradienio horoskopas – vasario 9 d.

2016-02-09, ji24.lt, 15min.lt
 Shutterstock nuotr. / Čirviniai blynai
Shutterstock nuotr. / Čirviniai blynai

Susipažinkite su šios dienos prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei turite laiko pasvajoti, vadinasi, galite geriausiai panaudoti jums skirtą šios dienos laiką. Tiesa, ryte dar galite gauti vieną kitą komandinę užduotį, kurią atlikdami neturėtumėte rizikuoti. Na, o svarbiausi įvykiai šiandien vyks ne išorėje, o jūsų viduje, todėl pasirūpinkite tuo, kad ten viskas būtų kuo šviesiau.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien nebūkite vieni – susiraskite draugų ar komandą, kurie jums padės ne tik gerai jaustis, bet ir arčiau savo troškimų prisiartinti. Tiesa, būsite linkę šio to atsisakyti dėl geros savo bendražygių nuotaikos ir aukositės tam, kad kiti būtų laimingi. Tokiu atveju išloš visi, jei tik kas nors iš jų jumis nepasinaudos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien niekaip neišvysite iš galvos poreikio būti kuo geresniais darbuotojais. To siekdami kiek blaškysitės į visokiausius kraštutinumus, nežinodami, ką pasirinkti ir kas jums labiausiai tinka. Jei atsitiktų taip, kad neapsispręsite, verčiau palikite viską likimo valiai, imdamiesi to, kas būtina. O ir viskam kitam ateis eilė.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums bus nelengva užsiimti mažais ir iš pirmo žvilgsnio nereikšmingai dalykais, nes jūsų žvilgsnis vis klaidžios kažkur toli. Regis, ne tik patys tikėsite didžiulėmis savo galimybės, bet ir kitus noriai įtikinėsite. Tiesa, nepasiekę norimo rezultato, kur kas greičiau nusivilsite nei kitomis dienomis, tačiau taip pat greitai ir vėl kažkuo patikėsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien visus sunkumus įveiksite ir visur suspėsite, jei neskubėdami pasikliausite ne savo patirtimi, o savo partneriais. Nors ne viską, ką jie jums patars, norėsite suprasti, tačiau sau tai pritaikę – nesigailėsite. Beje, dar gali prireikti kai ko naujo išmokti, dėl ko jums reikės perlipti per save ir savo įpročius.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų nuomonė ne tokia svarbi kaip tų, su kurias jūs dirbate ar gyvenate. Na, bet dėl to jums tik geriau – jūs galite šiek tiek atsipūsti, leisdami kitiems groti pirmuoju smuiku. Tiesa, kas svarbu, tai klausytis to, ką kitas žmogus jums nori pranešti ir, atsisakius savo norų, ką nors gero dėl jo ar jos padaryti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Darbas šiandien teiks jums džiaugsmo, jei tik įsitrauksite į jį visa savo esybe ir neieškosite malonumų kitose srityse. Antraip darbo vietoje ar buityje įsivyrautų chaosas, iš kurios niekam nebūtų jokios naudos. Be to, galite ne tik maloniai dirbti, bet ir šiltą aplinką aplink save kurti, kurioje gera dirbti visiems.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien visais įmanomais būdais sieksite maloniai leisti laiką ir tai jus geriausiai motyvuos išreikšti save, pasirūpinti savo mylimaisiais ar atžalomis. Net kai ne viskas bus aplink jus tobula, jūs vis tiek matysite viską kiek ryškesnėmis ir gražesnėmis spalvomis. Laimei, tai nekenks, o padės jums pasiekti kuo geresnio rezultato.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Puiku, jei šiandien galėtumėte leisti laiką namuose ir tarp pačių artimiausių. Tačiau negalėdami taip elgtis, kiek įmanoma, sieksite privatumo ir į visus aplinkinius žvelgsite labai subjektyviu žvilgsniu. O ten, kur būsite, susikursite tokią erdvę, kurioje jums būtų saugu ir atsirastų žmonių, kurie jus palaikytų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums bus svarbu aptarti tai, kas sukasi jūsų galvoje. O ir naujienų sraute mielai dalyvausite, ieškodami progų, su kuo nors susitikti, kur nors nuvykti ir kai ko naujo išmokti. Nors būsite įtaigūs, bet dažnai pagražinantys tiesą. Vakarop į pasaulį žvelgsite pro rožinius akinius ir tikėsitės to iš kitų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėsite nemažai vilčių, susijusių su uždarbiu, pirkiniais, jūsų vertybėmis ar talentais. Ir viskas eisis lyg sviestu patepta, jei imsitės veiksmų turtus gausinti ar savo talentus atskleisti, pasitikėdami savo svajonėmis. Tinkamiausi kelrodžiai bus tie, kurie bus pagrįsti nuojauta, o ne loginėmis išvadomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien su malonumu nardysite bet kokiame jums patinkančiame vandenyne. Rinkitės jį patys, nelaukdami kitų malonių ar pritarimo, nes ši diena – jūsų. Galbūt kai kam atrodys, kad per plačiai atveriate savo širdį, tačiau dauguma nevalingai ims kopijuoti jūsų poelgius. Jums tereikia tikėti tuo, kad jūsų geras pavyzdys gali būti įkvepiančiu.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?