Trečiadienio horoskopas – vasario 10 d.

2016-02-10, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Šypsena
„Fotolia“ nuotr. / Šypsena

„Viena iš gražiausių vasario mėnesio dienų, ypač vaisinga tiems, kurie planuoja nukreipti savo dėmesį į asmeninį gyvenimą. Graži diena meilės pasimatymams, draugiškiems susitikimams bei naujų pažinčių užmezgimui. Galimi naudingi verslo pasiūlymai, galimybės užsidirbti. Puikus metas pirkiniams bei apsilankymui grožio salone, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors šiandien kažkokios durys iki jūsų svajonių užsidarys dėl žinių stokos, jų atsidarys pakankamai dėl jūsų uolaus ir nuoširdaus darbo bei kolegų palankumo jums. Regis, bus proga ką nors pataisyti, perdaryti, grįžti prie nebaigtų tikslų, tačiau puoselėjant pačias šviesiausias ir drąsiausias viltis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte negavę trokštamos paramos, reikalingos jūsų ar komandos tikslams įgyvendinti, vis dėlto nenusiminsite, nes ore tvyrančios nuotaikos ragins jus tikėti ateitimi ir siekti daugiau. Tinkamai naudosite savo žinias, jei grįšite prie nebaigto kūrybinio projekto, pramogų organizavimo ar jūsų vaikų lavinimo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Norėdami darbo vietoje ką nors prasminga įvykdyti, pernelyg daug vilčių nedėkite į savo partnerius – jie kažin kodėl bus skeptiški jūsų sumanymų atžvilgiu. Laimei, rasite prasmingos ir malonios veiklos, kuri jus dar labiau įkvėps veikti. Negana to, atsiras galimybių įgyvendinti vieną kitą šeimos siekį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien tikėsite savimi ir, be abejo, žinosite, kad kiti turi taip pat jumis patikėti. Ir nors ryte darbų gausa ar jų sudėtingumas jus atitrauks nuo jūsų polėkių, vėliau kažkas jums taps įkvėpimo šaltiniu. Be to, turėsite susitikimų su seniai matytais žmonėmis ir malonių pokalbių dar iki šiol neišdiskutuotomis temomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Viena vertus, šį rytą jausite žiną, ką daryti, kad jūsų finansinė situacija žymiai pagerėtų, kita vertus, niekaip nepavyks kitus tuo įtikinti, dėl ko jūsų džiaugsmo resursai pamažu ims sekti. Laimei, vėliau namuose rasite kažką, dėl ko verta pasidarbuoti iš peties, kiek pakeičiant savo įprastus elgesio būdus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nenuostabu, jei šiandien jausitės žavūs, tarsi jūsų asmenybė būtų pražydusi pačias kvapniausiais žiedais. Tam įrodymas bus jūsų kūrybiškumas, mylimųjų dėmesys ar mokėjimas džiaugtis mažais dalykais. Ryte namuose atlikę slegiančias pareigas, sieksite ryšius su kitais užmegzti ir savo puikią nuotaiką tarp jums svarbių asmenų paskleisti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį tą dėl savo šeimos paaukoti šiandien jums išties verta. Tokiu būdu jausitės ne tik ūgtelėję, bet ir išpirkę kažkokią praeities nuodėmę. Tiesa, bus dar ir konkrečių darbų, kuriems reikės jūsų kantrybės, kūrybiškumo, noro kitaip pažvelgti į įprastą situaciją, ryžto atrasti savyje neatrastų gebėjimų ir neišduoti savo svajonių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors ryte trikdys lėšų ar pasitikėjimo savimi trūkumas, geros nuotaikos resursai dėl to neišseks. Juos pagausinti galėsite pasidalinę naujienomis su bičiuliais, kai ko naujo išmokę ar pasikartoję tai, kas primiršta. Be to, turėsite tiek noro veikti, kad kiti negalės atsilaikyti, kai jūs juos raginsite imtis veiksmų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien pravartu šį tą sutvarkyti namuose, imantis visos atsakomybės už tai, kas jums aktualu. Ir jei ne visi tinkamai kol kas įvertins jūsų pastangas, jos nenueis veltui. Be to, tai diena, kai galima išreikšti kažkur paslėptą savo gebėjimą, pritaikant jį darbe, kas ne tik padidins jūsų perspektyvas, bet ir uždarbio galimybes.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien turėsite tiek optimizmo, žinių ir tikėjimo, kad kitiems teliks jūsų atidžiai pasiklausius, mokytis iš jūsų to, ko iki šiol neišmoko. O ir pakalbėti jums bus svarbu ir lengva. Tiesa, jei prisiminimai ryte visko neapkartins. Tai kompensuos komandinis darbas ar jūsų pasiryžimas padaryti kai ką svarbaus dėl savo ateities. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėsite slaptų ketinimų ir jūsų pastangos nenueis veltui. Gal net kai ką įtikinsite padėti jums jūsų svajones įgyvendinti. O jei jūsų bendražygių gretos ryte bus negausios, vėliau įgysite tokį pagreitį, kad net patys savo gebėjimais ir darbo apimtimis stebėsitės. Regis, tam padės ir jūsų vidinės įžvalgos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Norintys sustiprinti santykius su draugais ir atnaujinti nutrūkusius ryšius, šiandien neturėtų snausti. Tai, ką su savo komanda sumanysite, bus ir malonus, ir prasmingas laiko praleidimas. Suburti bičiulius padės ir jūsų asmeninės pastangos, tikėjimas bei žinios. Jūsų nesulaikys net sudėtingos užduotys darbo vietoje.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!