Ketvirtadienio horoskopas – vasario 11 d.

2016-02-11, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Lietus
„Fotolia“ nuotr. / Lietus

„Laikas tarp 10.50–12.50 val. nėra efektyvus svarbiems darbams. Tačiau vėliau, jei tik panorėsite, galėsite nuveikti tuos darbus, kuriems paprastai reikėtų ypač daug jėgos ir drąsos. Puiki diena meilės ryšiui, tačiau tik tokiam, kuriame partneriai rimtai vertina vienas kitą ir yra nuoširdūs. Galite suvokti, koks žmogus šiuo metu yra ypač svarbus jūsų evoliucijai“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki pietų turėdami rimtų profesinių diskusijų ar apmąstymų savo profesine tematika, gausite reikalingus atsakymus, net jei kol kas ne viską galėsite pritaikyti. Popietę norėsite ir žinosite, kaip ne tik aplinkinių dėmesį į save atkreipti, bet ir kitus paskatinti skubiems ir ne visai apgalvotiems poelgiams.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje jus įkvėps galimybė savo žinias panaudoti komandiniame darbe ar pasidalyti savo mintimis su draugais. Popietę pravartu išlikti kukliems, nekopijuojantiems kitų žmonių ir nebandantiems suspėti su minia. Kur kas svarbiau tai, kas vyksta jūsų viduje, kokios mintys ir kokios įžvalgos kyla stebint aplink vykstančius įvykius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gauta informacija ryte jums leis susitelkti ir tinkamiau susidoroti su šios dienos tikslais. Popietę jūsų stiprybės atsiskleis jūsų bendražygių ar bičiulių grupėje. Tiesa, būkite tikri, kad ne vien laukiate, kol kas nors už jus atliks jūsų sumanymus, bet ir patys parodykite pavyzdį ar suburkite komandą veiklai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki pietų turėsite genialių minčių, kuriomis mielai dalysitės su savo partneriais. Ne tik savo mintis išlieję, bet ir kitų pasiklausę, kai ką sau atrasite ar suprasite. Vėliau bus daugiau darbų nei kalbų. Kai jus skubins kuo greičiau ką nors atlikti, visų pirma atsižvelkite į savo galimybes ir tik tuomet imkitės veiksmų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte turėsite progą įsitikinti, kad daug rankų didelę naštą pakelia, jei kartu su savo kolegomis imsitės darbo, užuot tuščiai aušinę liežuvį. Popietę griebsitės tai vieno, antro, trečio, tikėdamiesi tokiu būdu kam nors ką nors įrodyti. Perspektyvos versis staiga – ženkite ryžtingą žingsnelį ir netrukus turėsite daugiau.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžia gali būti permaininga: nuo džiaugsmo iki ašarų, ir atvirkščiai. Svarbu, kad būtų kam savo širdį išlieti. Popietę reikės susigrumti su savo silpnybėmis, tikintis kuo geresnio rezultato. O jei jums pasirodys, jog ši užduotis jums gerokai per sunki, tikrai rasite tų, kurie nors jums padėti su ja susidoroti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje darbuositės nesidairydami aplink save, nes jausite, kad veikla jums teikia ramybės ir tikrumo, o kuo daugiau įsitraukiate – tuo daugiau įkvėpimo įgyjate. Popietės valandomis bus svarbu ryžtingi veiksmai, kurie bus tuo sėkmingesni, kuo dažniau pasimokysite iš savo partnerių ar pasiklausysite jų rekomendacijų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte nuotaiką pakels susitikimai, sklandus ir kūrybiškas bendravimas, o jūs jausitės visai tinkamai pasiruošę pasitikti visokiausius dienos iššūkius. Jei jų pasitaikys popietę, tai bus susiję su darbu, buitimi ar sveikata. Susidūrę akistata su kliūtimis ilgai nesvarstysite – imsite ir išspręsite bet kurį galvosūkį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dieną pradėsite labiau įnikę į namines užduotis ar savo asmenines problemas. Įsiklausykite į kitų poreikius, bet neatsisakykite savųjų. Po pietų bus priežasčių skristi pavėjui: ko tikėsite – to sulauksite, ko sieksite – to pasieksite. Nenuostabu, jei pajutę skrydžio malonumą, sugalvosite ką nors ekstremalaus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte jūsų žodžiai bus svarūs bet kokiame pokalbyje. O tų pokalbių ir visokiausių susitikimų bus išties nemažai. Popietę dirbsite taip, kaip esate įpratę, nenorėdami taikstytis su kitų žmonių prašymais, nurodymais ar pasiūlymais. Už viską geriau įvykdysite savo, kaip šeimos nario ar šeimos galvos, pareigas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nuo ryto saugosite viską, ką esate įgiję, nenorėdami su niekuo dalytis, ypač savo mintimis ir svajonėmis, kurių bus nemažai. Popietę mesite apmąstymus iš galvos ir susitelksite į veiksmą, į kurį labiausiai įsitrauksite per visokiausius ryšius, pažintis, susitikimus, pokalbius ar kitokio pobūdžio bendravimą.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pusę dienos kam nors iš draugų paaukosite, visai nemanydami, kad veltui kažko jums svarbaus atsisakote. Priešingai, vien tame įžvelgsite savo šios dienos prasmę. Popietę reikės pasirūpinti savimi: pastiprinti savo pasitikėjimą, įrodyti kam nors ko esate verti ar suspėti atlikti kai ką dėl savo tvirtesnės pozicijos.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?