Penktadienio horoskopas – vasario 12 d.

2016-02-12, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Penktadienis
„Fotolia“ nuotr. / Penktadienis

„Laikas tarp 11.35–13.35 val. leis ypač produktyviai dirbti, susikaupti tik ties svarbiausiais veiksmais. Tarp 14–17 val. bus sudėtinga suvaldyti savo emocijas, tad svarbu šį laiką praleisti ramioje aplinkoje ir vengti tų, su kuriais paprastai konfliktuojate“, – apie šią dieną tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Aktyviai taikydami savo žinias ir užmegzdami ryšius su toli gyvenančiais, įprasminsite šios dienos pradžią. Na, o vėliau gali būti nelengva įtikinti savo vadovybę tuo, kuo tikite jūs. Kita vertus, pabandę – nė kiek nesigailėsite. Tiesa, venkite audrų, kurias gali sukelti jūsų poreikis nuo kažko išsivaduoti ar pademonstruoti savo išskirtinumą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte gauti palaiminimą savo sumanymams gali būti visai paprasta, jei rimtai žvelgsite į bendradarbiavimą. Popietę pasistengsite neafišuoti savo minčių, planų ar pažiūrų, nes labai panašu, jog tai atsitrenks į abejingumo sieną. Galiausiai turbūt suprasite, kad jūs sau labiau rūpite nei kam nors kitam.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos pradžioje kviesite komandos narius prisijungti prie jūsų sumanymų, nors ir iš jų gautų pasiūlymų neignoruosite. Tiesą sakant, kolektyvinio darbo eiga bus tiek sklandi, kiek ryžtingai keisite kryptį, susidarant netikėtoms situacijoms. Beje, net būdami įžvalgūs, nebūsite nusiteikę savo įžvalgas demonstruoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki popietės įgyvendinsite savo tikslus, darbuodamiesi iš širdies. Galbūt net patys stebėsitės, iš kur tiek atkaklumo ir meilės darbui. Vėliau kai ką aptarti su savo antrąja puse bus svarbu, tačiau tikrai nelengva, net jei informacija bus svarbi abiems pusėms. Beje, pasiruoškite per dieną ne kartą pakeisti savo planus ar bent jų įgyvendinimo kryptį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje viskas, kas susiję su laisvalaikiu, kūryba, romantika ar atžalomis, susidėlios lengvai ir greitai. Tiesa, nors kai ką iš savo planuojamų sumanymų atliksite beveik šviesos greičiu, kai kurie vis dėlto, nepaisant jūsų pastangų, liks neišpildytų lūkesčių lentynoje arba bus iš esmės pergalvoti ar pakoreguoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje galite kai ką gero atlikti pasitikėdami savo šeimos nariais ar pasikliaudami šeimos tradicijomis. Vėliau būsite veiklūs ir nenuilstantys, ypač turėdami galimybę panaudoti kokius jums ypatingai svarbius ar šiuo metu reikalingus įrankius. Beje, būkite pasiruošę netekti visko, ką jau manėte laikantys savo rankose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte rimtai išklausykite jums suteiktus  partnerių pasiūlymus ir atsižvelkite į protingas savo antrosios pusės ar kito svarbaus žmogaus rekomendacijas. Tačiau vos įsisavinę kažkokias žaidimo taisykles, galite nustebti, kai asmuo, kuriuo patikėjote, ims ir persigalvos. Beje, šeimos nariai gali kaišioti nosį ten, kur jiems nevalia.

SkorpionasSkorpionas

Iki pietų taikykite darbe savo gebėjimus taip rimtai, kaip tik galite, suprasdami kiekvienos net pačios menkiausios užduoties svarbą. Iš tiesų, ir vėliau darbo bus daug, o jūs, jį atlikdami pasistengsite, kad niekas jo neatliktų geriau už jus. Taip sau be rungtyniaudami, dar ir savo paslaptis nuo akylų žvilgsnių išsaugokite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte jausitės tokie atsakingi už kitų žmonių gerą nuotaiką, kad net retkarčiais lazdą perlenksite. Norėdami kuo geriau sau iškeltus tikslus įvykdyti, būkite ne tik aktyvūs, bet ir pasiruošę ryžtis tam, kas kitomis dienomis jūsų nesudomintų. Beje, ieškodami kaip mylimuosius nustebinti, be didelių išlaidų neapsieisite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje rasite kažkokius tik jums žinomus kelius iki šeimyninės laimės ar būdus sukurti vidinę harmoniją. Tiesą sakant, būsite nesustabdomi tuomet, kai ką nors sumanysite dėl savo šeimos, tokiu būdu priversdami aplinkinius gūžčioti pečiais. Tačiau kažin ar artimiesiems patiks jūsų noras viską ir visur kontroliuoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžioje susitelksite į veiksmą, judėjimą, bendravimą ir tokią kryptį pasirinkę, jos nepaliksite iki vakaro. Tiesa, iš pradžių jums reikės rimtų pašnekovų, kurie turbūt atsiras tarp jūsų bičiulių ar kolegų. Po to, kai jūsų dienotvarkė kelis kartus bus perdėliota iš pagrindų, dar atsėlins keli nepatogūs prisiminimai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos pradžioje žinosite dėl ko dirbate ir kaip geriausiai pasiekti to, kas sumanyta. Net jei kelias nebus iš lengvųjų, kažkodėl jis jums bus žavus ir viliojantis. Tiesa, savo finansinius reikalus neperleiskite tvarkyti kitiems, nes galite greit nustebti, pamatę ten toli gražu ne tai, kas jūsų buvo numatyta.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?