Mėgstamiausios automobilių spalvos Lietuvoje: patikrinkite savo

2016-02-13, lrytas.lt
lrytas.lt nuotrauka
lrytas.lt nuotrauka
Kokios spalvos automobilį vairuojate?

VĮ „Regitra“ paskelbė, kokios spalvos automobilių Lietuvoje daugiausiai registruota ir kiek jų buvo prieš penkerius metus.

Lengviausias spėjimas – vairuojate pilką arba sidabrinį modelį. Šios spalvos automobilius renkasi daugiau nei trečdalis Lietuvos vairuotojų.

Jų paplitimas per pastaruosius penkerius metus išaugo labiausiai.

Taip pat gatvėse matyti labai daug juodos spalvos automobilių, bet jie, „Regitros“ duomenimis, užima tik trečiąją vietą. Už juos labiau paplitę mėlynos spalvos automobiliai.

Prieš penkerius metus buvę labai populiarūs raudonos spalvos automobiliai prarado beveik pusę gerbėjų. Juos aplenkė ne tik juodi, bet ir žali automobiliai.

Kaip dar keitėsi lietuvių skonis per pastaruosius penkerius metus, galite pamatyti žemiau esančioje lentelėje. Joje palyginta, kokią dalį tarp Lietuvoje registruotų automobilių sudarė įvairių spalvų mašinos 2010-ųjų pradžioje bei 2015-ųjų pabaigoje.


Straipsnio komentarai

Juozas2016-02-14
Juoda geriausia spalva solidziausia Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-02-13
čia jau Regitra viršija savo įgaliojimus. neturėtų knaisiotis po lietuvių privačius duomenis ir juos analizuoti kaip kokie cžvistai. čia gal prisidengiant "spalvytėmis" ir buvo kažkas ieškoma duomenų bazėse? pažeidžiami konkretūs įstatymai. turėtų būti baudžiami visu įstatymo griežtumu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
JP2016-02-13
Noriu stypriai ryzos masinos, kaip mano plauku zmonos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2016-02-13
Pilka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?