Savaitgalio horoskopas – vasario 13–14 d.

2016-02-13, 15min.lt, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Širdelė
„Fotolia“ nuotr. / Širdelė

„Šeštadienį nesinorės skubėti, labiau trauks rami aplinka, skanus maistas, lėtas tempas. Sekmadienį žodis turės didžiulę jėgą, taigi pasistenkite niekam nelinkėti ir nedalinti pažadų, jeigu nesate tikri, jog juos įgyvendinsite, o tuo labiau nemeluokite. Svarbiausia bus neskubėti ir viską, ką pradėjote, užbaigti iki galo“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį nereikės nuobodžiauti ar toli dairytis jums malonios veiklos bei galinčių jums patalkinti – lengvai atsiras norinčių prisidėti prie jūsų planų. Visų įsimylėjusiųjų dieną jums patiks viskas, kas suteiks galimybę jaustis turtingiems ir vertinamiems, todėl jūsų mylimieji lai išrenka jums kuo prabangesnę dovaną.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šis įsimylėjusiųjų savaitgalis jums turėtų būti tikra dovana. Šeštadienį galite įveikti pačias tikriausiais romantikos viršukalnes. Jei nežinote kaip, perleiskite vairą savo antrajai pusei. Sekmadienį galėsite perimti lyderių pozicijas ir parodyti, kuo esate ypatingi. Tiesa paprasta: kai jūs būsite laimingi, ir žmogus šalia švytės iš laimės.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį surasite daug veiklos namuose ir dar visus, kuriuos tik įmanoma, į tai įtrauksite. Na, o sekmadienį labiausiai norėsite ne ko kito, o poilsio. Ir jei jums brangus asmuo supras šį jūsų šventą norą – jūsų meilės diena išgelbėta. O jau tuomet leisite sau pasvajoti, visai nenusimindami, kad niekas neskuba tų svajonių įgyvendinti.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį reikės ne tik su didžiuliu informacijos srautu susidoroti, bet ir turėsite tokį didžiulį būrį malonių pašnekovų, kad vos spėsite suktis. Nenuostabu, jei vienišių širdeles meilės dienos išvakarėse kažkas suvirpins. O kai toji diena išauš, svarbiausia jums bus tai, kad tas žmogus būtų ne tik mylimasis, bet ir geriausias draugas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį būsite dosnūs savo šeimai ir namams. Jei ko nors nenupirksite, tai kažkaip namus patobulinsite ar šeimos gyvenimą praskaidrinsite savo talentais. Įsimylėjėlių dieną jums bus visų svarbiausia žinoti, kad jūsų nuopelnai yra matomi viešumoje. Todėl šią šventę švęskite ir savo jausmus demonstruokite ten, kur jus mato kuo daugiau akių.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kad ir ką kalbėsite šeštadienį, jūsų vis tiek klausysis akis išpūtę. Todėl nepraleiskite progos papasakoti tai, ko anksčiau niekaip nepavyko. Sekmadienį, kai visi bus pamišę dėl meilės, jūs savo jausmų objektą žavėsite savo optimizmu, pasitikėjimu savimi ir savo žiniomis. Puiku, jei meilės savaitgalį leisite ne gimtinėje.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį kam nors tyliai pasitarnausite, tikėdamiesi atleidimo ar norėdami sustiprinti savo savivertę. Ir, panašu, kad jūsų pastangos nenueis niekais. Gerai padirbėję, galėsite mėgautis meilės teikiamais malonumais, pasirinkę kuo intymesnę aplinką. Širdelę virpins ir mylimojo dosnumas, tačiau čia neperdozuokite.  

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį turėsite veiklos kartu su bičiuliais, visai neslėpdami to, kad norite imti vadžias į rankas, tikėdamiesi visiems jiems parodyti kryptį. Seksis jums lyderiauti ar ne, nebus svarbu sekmadienį, įsimylėjėlių dieną, kai jums bus pasiūlytas pats didžiausias šaukštas meilės malonumams ir visokiems skanumynams kabinti.  

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį nebūsite kuklūs ir jei tik matysite priežastį – tai užsimosite visu pajėgumu. Ir nors ne visi matys, kaip stengiatės, rezultatas netruks išryškėti. Sekmadienį, kai reikės sėsti prie meilės, malonumų ir jausmų stalo, svarbiausi dalykai jums bus ne romantiški žodžiai, o viskas, ką galima pamatyti, užuosti, paskanauti ir dėl to jaustis puikiai.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį galite planuotis keliones kartu su savo draugais, dalytis žiniomis, požiūriais, nuomonėmis ir kitaip plėsti savo akiratį. Sekmadienį, pasibeldus meilės dienai, jūs būsite tikrieji romantiškos nuotaikos kūrimo ekspertai, mylimuosius vaišinantys gurmaniškais pietumis, juos kviečiantys į kultūrinį renginį ar pamaloninantys masažu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį pamiršę, kad laikas atsipūsti, griebsitės darbų. Ir, matydami jūsų uolumą, kiti nevalingai prie jūsų prisijungs. Valentino dieną mieliau rinksitės tokias romantiškas pramogas, kurias galima atlikti savo namuose. O geriausios dovanos bus tos, kurios praturtina namus ir papuošia jūsų asmeninę erdvę.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį verta pasimokyti iš savo antrosios pusės ir su malonumu leistis su juo ar ja į kokius nors jo ar jos pasiūlytus nuotykius. Meilės dieną jus džiugins bendravimas su žmogumi, kuris jums rūpi. Tačiau nesitenkinsite vien tuščiomis kalbomis, norėsite, kad pažadai, kuriuos girdite, būtų prasmingi ir realiai įgyvendinami.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?