Pirmadienio horoskopas – vasario 15 d.

2016-02-15, ji24.lt, 15min.lt
 Shutterstock nuotr. / Akmenėliai
Shutterstock nuotr. / Akmenėliai

Linkime harmoningo pirmadienio. Dar dvi savaitės – ir džiaugsimės atėjusiu kalendoriniu pavasariu!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje stokosite įgūdžių komandiniame darbe, tačiau su malonumu įvykdysite jums vadovybės iškeltus uždavinius. Ypač jei jūsų veikla susijusi su grožiu ar finansais. Vėliau nuoširdus ir aktyvus bendravimas atvers jums visas duris. Dar geriau seksis, jei iki tol išliejote pamatus savo šios dienos sumanymams.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dieną pradėsite turėdami konkretų profesinį tikslą, tačiau kelias link jo bus nelengvas. Laimei, laiku pasitelksite įtikinėjimo meną, nepamiršdami visko daryti lėtai, tikslingai, nuosekliai ir gražiai. Vakarėjant aptardami savo darbo planus, lengvai atsirinksite tai, kas jums naudinga, o kas gali pakenkti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors ryte jūsų tikėjimas savo žiniomis ar pasitikėjimas savimi šiek tiek svyruos, vėliau iš kitų žmonių gausite būtent tai, ko pastaruoju metu lūkuriavote, nes žinojote, jog esate to nusipelnę. Vakare net nereikšmingi jūsų poelgiai bus išgirsti toli, tokiu būdu padidindami jūsų kelionių, mokymosi ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena prasidės tikint, kad atsiras norinčių paremti jūsų komandos tikslus, tačiau tai įmanoma tik perlipus vieną kitą slenkstį. Laimei, laiku atsiras reikalingi žmonės, linkintys jums paties geriausio. Vakarėjant, nepaisant išaugusio noro atsiriboti, tikrąjį pasitenkinimą suteiks tie, į kuriuos galite atsiremti ir su kurias pasitarti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje pergalės darbe skonis kiek apkars, kai šalia nebus jus palaikančio asmens. Alkį numalšins malonumas, kurį patirsite darbuodamiesi. Popietę kompensuosite ryte patirtą tikrosios partnerystės trūkumą ir patys tapsite tikroji grupės siela, užvedanti įvairiausiai veiklai ir pokalbiams įvairiomis temomis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje žygiuosite iškelta galva, nematydami kai kurių nereikšmingų smulkmenų ir ignoruodami nedideles užduotis. Jei vis dėlto ryšitės jums skirti dalį dienos laiko, būsite apdovanoti maloniais įspūdžiais. Vakarėjant pravartu apsvarstyti tai, ką verta padaryti, kad jūsų profesiniai tikslai būtų lengviau pasiekiami.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje nebus malonu prašyti jums reikalingo palaikymo, tačiau netrukus suprasite, kad jo ieškote ne visai ten, kur reikia. Dienos pabaigoje versis platesnės perspektyvos, jei grįšite prie ankstesnių kūrybinių projektų, laisvalaikio pramogų planavimo ar nuoširdžiai pasikalbėsite su savo atžalomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienos pradžia, regis, nebus lengva dėl namuose neišspręstų galvosūkių, be to, sunkiai įsiliesite į dienos įvykių srautą. Situaciją gerins malonūs susitikimai ir pokalbiai. Vėliau žinosite, kaip paskirstyti gautas lėšas ar energiją tam, kad namuose įsivyrautų aiškumas. Gal net kažkokią šeimos paslaptį galų gale įminsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pirmoji dienos dalis bus skirta kasdienei veiklai, kuri iš dalies bus maloni ir jums naudinga, bet iš dalies verčianti atsisakyti dalykų, kuriuos jūs kitomis aplinkybėmis pasirinktumėte. Vakarop galėsite kompensuoti iki tol buvusį bendravimo trūkumą ir aptarti jums ne viena diena rūpimas temas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžia gali būti visai džiugi, kūrybiška ir teikianti teigiamų emocijų, jei nekreipsite dėmesio į tai, kad ne viskas jums naudinga, o už kai ką tenka kiek per brangiai sumokėti. Tikroji nauda paaiškės vėliau, pavyzdžiui popietę. Tuomet atsiraitosite rankoves norėdami atlikti kelis konkrečius darbus tam, kad gautumėte geidžiamą atlygį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžioje jūsų poreikiai nesutaps su jūsų šeimos narių norais, tačiau rasite veiklos, kuri jus nuo nemalonių minčių atitrauks ir ragins kurti kol kas tik jums vieniems žinomus planus ar puoselėti savitas svajones. Vakare nelaukdami geresnių laikų išsakykite savo nuomonę ir, regis, suprasite, jog išmušė valanda pasiekti savo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte norėdami užmegzti reikalingus kontaktus, susidursite su sunkiai paaiškinamomis kliūtimis, kurios turbūt su susijusios su jūsų praeityje padarytomis klaidomis. Geroji žinia ta, kad bus bičiulių, galinčių jums bet kuriuo momentu padėti ar su jumis pasikalbėti bet kokia tema. Vakare tyliai pildysis svajonės, kurias kūrėte apie savo namus.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?