Trečiadienio horoskopas – vasario 17 d.

2016-02-17, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Paukščiai
Fotolia nuotr. / Paukščiai

Laukia dar viena puiki diena. Ką žada žvaigždės?

​​AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien lengviau nei bet kada išjudinsite bet kokį grupės veiklos akmenį, pasitelkę komandą, informaciją, žinias ir komunikabilumą. Ir ne tik dėl to jums reikės jausti komandinę dvasią – jausmų planeta Vandenio ženkle stiprins jus siejantį bendrumo jausmą, o tarp kai kurių draugų  įžiebs ne tik draugiškas simpatijas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien turėsite ką pasiūlyti darbo vietoje, pavyzdžiui, savo gabumus ar įgūdžius, ir kuo aktyviau ir lanksčiau tai naudosite, tuo didesnė sėkmės tikimybė. Darbe jus gelbės ir Venera, ankstį rytą perėjusi į jūsų karjeros sritį. Ji ne tik padės gražiai lipti karjeros kopėčiomis, bet ir atsiųs daugiau palankių žmonių, ypač moterų, padedančių jums šiame kelyje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūsų žodžių, minčių ir požiūrio bus visur. Optimizmas neblės, žinių netrūks ir jums bus atviros visos durys. Viena, ko tam reikia – tikėti savimi ir nesustoti dėl menkniekių. Tame jums pritars ir naujoji Veneros padėtis oro ženkle. Ieškote jausmų objekto – dairykitės jo kuo toliau ar tarp bendramokslių, o žavėkite originaliai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien gali vykti daug svarbių diskusijų, kurios bus skirtos tik labai siauram žmonių ratui, tačiau jos bus palankios ir keičiančios iki tol vyravusią situaciją. Tam tikri pokyčiai nuo šios dienos vyks ir jausmų srityje - jie nestatys barjerų tarp jūsų ir mylimųjų, o griaus, jei rizikuosite imti tai, ką labai neįprasto, bet dosnaus pasiūlys jūsų partneriai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien darbuodamiesi ar kitų tikslų siekdami su bendražygiais, turėsite priežasčių išspręsti bet kokias problemas ir įgyti patikimų sąjungininkų. Kitų žmonių palankumas jums bus svarbus ir dėl to, kad Venera nuo šios dienos jūsų partnerystės srityje. Vertinkite tai, ką jie jums siūlo, o jei esate vieniši – ieškokite su kuo eisite asmeniniu ar profesiniu keliu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite ne tik populiarūs ir gerbiami tarp kolegų, bet dar produktyvūs ir neįtikėtinai darbštūs. Šias jūsų savybes ne tik šią dieną, bet ir vėliau pastiprins jūsų darbo ir kasdienės rutinos srityje įsikūrusi Venera. Nuo šiol reikės išradingumo, novatoriškų sprendimų ir meilės savo darbui bei šiltų santykių su kolegomis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien skraidysite kupini optimizmo, džiugių planų ir suvokimo, kad juos galima įvykdyti lengvai ir be jokio pasipriešinimo. Tiesą sakant, taip galvodami būsite teisūs. Ir artimiausiu metu kuo labiau džiaugsitės, tuo daugiau susižavėjusių žvilgsnių į save atkreipsite. Patirsite daugiau romantikos ir kūrybos džiaugsmo, nes Venera aplankė jūsų sritį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien turėsite noro pasikalbėti, bet tam rinksitės tik patikimus žmones. O su jais, ypač savo šeimos nariais, kai ką išties lengvai išspręsite, palikę už nugaros tai, kas jūsų netenkino. Poreikis kurti jaukumą ir gerus santykius namuose išaugs dėl Veneros, kuri kelias savaites skleis savo kerus jūsų namuose ir šeimoje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien įsitikinkite, kad turite šalia jums palankų žmogų ir esate neatsieti nuo jums reikalingo informacijos srauto. Leiskite naujienoms tekėti iš lūpų į lūpas ir mokykitės iš tų, kuriuos vadinate savo partneriais. Bus ir naujų pažinčių, smagių pokalbių ir žavių susitikimų dar ir šiai dienai užgesus, nes šią jūsų sritį nuo šiol globos Venera.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Turėdami galimybę aptarti svarbiausias naujienas su kolegomis ir dar išsiaiškinti, kokie jūsų įgūdžiai padėtų geriau atlikti savo pareigas, turėsite sklandžią ir turiningą dieną. Kiek jums atlygina už pastangas, kaip jus vertina ir kaip geriau pritaikyti savo gebėjimus, jums bus svarbu dėl Veneros, kuri nuo šiol lankysis jūsų asmeninių vertybių srityje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien geriau už kitus žinosite, kaip sau džiugią dieną sukurti ir kaip kitų gera nuotaika pasirūpinti. Turintys planų su vaikais, pramogomis ar kūryba, lai nedelsia. O norintys parodyti pasauliui savo grožį ir žavesį, tegul tobulina įvaizdį, drąsiai išsiskirdami iš minios. O kaip gi kitaip – grožio planeta jūsų ženkle.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien daugiau darbo atliksite vidiniame pasaulyje ar asmeninėje erdvėje nei viešumoje. Jei prireiks kam nors iš šeimos narių atleisti, dėl jų pasiaukoti – dėl savo šeimos gerovės lengvai šitą vaidmenį atliksite. Tokiu būdu ne tik šiandien, bet ir vėliau atsisakysite savo poreikių dėl tų, kuriuos mylite ir apie jausmus svajosite, užuot juos rodę.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?