Ketvirtadienio horoskopas – vasario 18 d.

2016-02-18, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Krokai
Fotolia nuotr. / Krokai

Sveiki! Trumpa savaitė bėgte bėga. Kokie astrologiniai nutikimai laukia?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums gali būti nelengva susitaikyti su tuo, kad ne jūs esate savo likimo kalviai, o kažkokios nematomos jėgos tuo užsiima. Verčiau perkelkite dėmesį nuo savęs į savo namus ar šeimą, jiems kuo nors pasitarnaudami ar pasiaukodami. O kaip tai geriausiu būdu atlikti, jums patars nuojauta.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien svarbu kalbėtis, ypač su tais, kurie sudaro jūsų komandą ar kuriuos vadinate savo draugais. Pokalbiai gali jums padėti suprasti, kaip vieni kitiems galite pagelbėti. Tiesą sakant, jūs įkvėpsite vieni kitus: jūsų bendražygiai bus  pasiruošę jus išklausyti ir jums padėti, o ir jūs nestokosite atjautos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums svarbu pasirūpinti savo gerove, savo talentais, savo vertybėmis ir visu tuo, kas padeda jums jaustis tvirtiems, saugiems ir vertingiems. Regis, darbe pasitelkę vaizduotę, puikiai visus šiuos tikslus įvykdysite. Nežinodami, kaip elgtis, kad visi liktų patenkinti, šįkart rinkitės tai, kas naudinga jums.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandiena tobulai tiks tiems, kurie nori atskleisti savo stiprybes: gebėjimą rūpintis kitais, juos įtikinti, įkvėpti mokytis, siekti savo tikslų ar kaip nors nukreipti. Tiesą sakant, tikėsite savimi ir savo žiniomis, lyg išgėrę optimizmo kokteilį, ir ne tik matysite perspektyvas, bet ir kitiems tinkamas parodysite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien verčiau išmeskite bet kokias mintis apie dėmesį jūsų asmenybei, nes visokiausios pastangos ta linkme duos priešingą rezultatą. Užuot siekę dėmesio ir palankumo jums, verčiau skirkite dieną geriems darbams, kuriuos galite atlikti kitų žmonių dosnumo ir geranoriškumo padedami.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandienos prasmę matysite būdami su žmonėmis, ypač tais, kurie sudaro jūsų darbo komandą ir su kuriais siekiate bendrų tikslų. Jums bus paprasta parodyti, kaip juos vertinate ir tarp jų atsiras žmonių, kurie kelia jums susižavėjimą. Regis, net iš pusės žodžio vieni kitus suprasite, jei tik to norėsite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien savo karjeros tikslus, nuoširdų darbą ir atsidavimą savo profesijai tinkamai derinsite su kūrybiškais sprendimo būdais. Ir jei darbas neteiks tokio malonumo, kaip jums norisi – nieko gero nepešite. Todėl, visų pirma, pasistenkite užsitikrinti kuo daugiau kolegų palankumo ir susikurti kuo jums priimtinesnę darbo aplinką.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite daugiau žinantys ir toliau matantys. Leiskite svajonėms jus vesti į priekį ir padėkite kitiems prie jūsų prisijungti. Iš tiesų, jums reikės artimųjų dėmesio. Neatsilaikysite prieš visokiausius jums rodomus palankumo ženklus. O gavę tai, ko trokštate, ir patys turėsite ką jiems pasiūlyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien vis dažniau rasite priežasčių nurimti ir susitelkti į savo vidų, o dar daugiau dėmesio skirti savo asmeninei erdvei ir kitiems dalykams, apie kuriuos niekas atvirai nekalba. Be to, noriai pildysite kažkokią savo šeimos nario svajonę, tokiu būdu užsitarnaudami jo ar jos palankumą bei dėkingumą. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums bus gera žinoti, kad šalia jūsų yra kitas žmogus, kuriuo galite pasitikėti. Ir, panašu, kad kuo labiau savimi tikėsite, tuo stipresni jausitės, todėl abejingumą ar abejones pasidėsite į šalį. Ir net tuo atveju, kai informacija, kuri jus pasieks, atrodys nepatikima, vis tiek tikėsite istorijomis, kurias girdite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite darbštūs ir žinantys, kaip geriausiu būdu pritaikyti tai, ką mokate ir kuo esate iš prigimties apdovanoti. Galbūt jums ateis į galvą tokie sprendimai, kurie kitomis dienomis būtų neįmanomi. Be to, su savo pareigomis susidorosite taip lengvai, kaip jums seksis būti rūpestingiems ir maloniems su savo kolegomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien net labai nesistengdami tapsite mylimų žmonių traukos centru. Ir jei kažkas iš jų labai tikėsis, kad jam ar jai skirsite dalį savo laiko – taip ir padarykite, neskaičiuodami to, kiek sugaišote darydami paslaugą tam žmogui. O jei užsiimsite kūrybine veikla, pasitikėkite ne faktais, o tuo, ką kužda jūsų nuojauta.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?