Valstybės sienos sergėtojai įvertino savo praėjusių metų veiklą

2016-02-18, Viešųjų ryšių vyresnioji specialistė Asta Šimkuvienė

Pasikvietę Seimo narių, savivaldos vadovų, būrį bendradarbiaujančių institucijų atstovų bei kolegas iš VSAT savo praėjusių metų veiklą pristatė Pagėgių rinktinės pasieniečiai. Baigėsi tokių VSAT padaliniuose vykusių ataskaitinių renginių maratonas, o į juos stengtasi pakviesti kuo daugiau svečių iš įvairių institucijų ir bendruomenių.

Į ataskaitinį susirinkimą Pagėgių rinktinėje atvykusiems svečiams ir rinktinės darbuotojams Sienos kontrolės skyriaus viršininkas Laimonas Pocius pristatė rinktinės darbo rezultatus ir situaciją saugomame sienos su Rusija ruože. Buvo pristatyta statistika, prisiminti svarbiausi įvykiai, laimėjimai, visuomeninė veikla, įvairių švenčių akimirkos.

Susirinkimo metu visos tarnybos rezultatus bei pagrindinius rinktinės rodiklius įvertino laikinai VSAT vado pareigas einantis Antanas Montvydas.

Apie VSAT finansinę padėtį bei aprūpinimą kalbėjo kiti centrinės įstaigos atstovai.

Ataskaitiniame susirinkime pasisakė ir į rinktinę atvykę Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, Seimo narys, Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininkas Darius Petrošius, Pagėgių, Šilutės, Šilalės savivaldybių, Tauragės teismo, Tauragės apskrities policijos vadovai, kitų bendradarbiaujančių institucijų atstovai.

Siekdamas skatinti darbuotojų iniciatyvą, profesinį tobulėjimą, naujų ir nestandartinių darbo bei kasdienės veiklos sprendimų ieškojimą, jų taikymą darbe, taip pat siekdamas tobulinti visos Pagėgių rinktinės darbą keliant VSAT prestižą Pagėgių rinktinės vadas Rimantas Timinskis apdovanojo geriausius rinktinės Štabo bei užkardų darbuotojus : Kriminalinės žvalgybos skyriaus viršininką Rimantą Petrauską, Sargybų skyriaus jaunesnįjį specialistą, dirbantį Vileikių užkardoje, Alfredą  Bendiką, Sargybų skyriaus jaunesnįjį specialistą, dirbantį Plaškių  užkardoje, Rimantą Puodžiūną, Sargybų skyriaus specialistą, dirbantį Bardinų  užkardoje, Marių  Zajančkauską, Sargybų skyriaus jaunesnįjį specialistą, dirbantį Specialiosios paskirties  užkardoje,  Žilviną Venckų, Sargybų skyriaus jaunesnįjį specialistą, dirbantį Viešvilės  užkardoje, Nerijų  Nacą, Sargybų skyriaus vyresnįjį  pasienietį, dirbantį Rociškių  užkardoje, Saulių Butkų,  Sargybų skyriaus specialistą iš Šilgalių užkardos, Marių Jazukevičių ir  Kudirkos Naumiesčio užkardos raštvedę Asta Morkevičienę.

Apibendrindamas renginį R. Timinskis akcentavo pagrindines problemas bei kreipėsi į Seimo narius, kad šie darytų įtaką iškeltų problemų sprendimams paspartinti. Rinktinės vadas taip pat padėkojo savivaldybių merams, policijos ir kitų institucijų vadovams už bendradarbiavimą ir geranoriškumą.

Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė, mokytoja Regina Pilkionienė ir šios mokyklos vokalinis tercetas – Dovilė Pavilionytė, Kamilė Jankevičiūtė ir Roberta Valentina Zubrickaitė - Pagėgių rinktinės kolektyvui ir į ataskaitinį susirinkimą atvykusiems svečiams padovanojo puikius muzikinius kūrinius.

Šiųmetė tokių ataskaitinių susirinkimų naujovė buvo ta, kad dauguma jų organizuoti ne pasieniečių rinktinių būstinėse, o vietinių bendruomenių veiklai skirtose salėse ar kitose patalpose. Į tokius viešus renginius stengtasi pakviesti kuo daugiau savivaldos ir visuomenės atstovų, kuo daugiau darbuotojų iš su pasieniečiais bendradarbiaujančių institucijų. Tai padaryti buvo siekiama ir tais atvejais, kai ataskaitiniai susirinkimai vyko VSAT padalinių patalpose. Taip pasieniečiai ne tik aptarė ir pristatė savo veiklos rezultatus, bet ir atsiskaitė tų regionų, kuriuose dirba, bendruomenėms.

Visos tarnybos ataskaitinis susirinkimas planuojamas vasario 19 dieną Pasieniečių mokykloje.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

rimas2016-02-20
Kur Timinskas,ten tvarka. Gražu pažiūrėt Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kažkam2016-02-19
sunkiai sekėsi lietuvių kalbos gramatika. Sakoma - pagal Jurgį ir kepurė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
atreipkit dėmesi 2016-02-18
KOMSKIS DALIVAVO ŠILUTEI GLOSTĖ PETUKUS LAURINAIČIUI O DABAR LAURINAITIS GLOSTO PETUKUS KOMSKIUI AR NE PER DAUG SUTAPIMU KAD MUSU ŠILUTE ŠEFUOJA KOMSKIU SPARNELIAI Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?