„Indigo jaunimas“ tradiciškai šventė Heloviną!

2014-11-13, Evaldas Fetingis

Baisiausia metų šventė – Helovinas – neaplenkė ir Pagėgių jaunimo. Spalio 31 dieną, 20 valandą, jaunimo organizacijos „Indigo jaunimas“ nariai ir visi kiti norintys rinkosi restorane „Peronas“.

Visi jaunuoliai buvo pasidabinę įdomiomis, netradicinėmis bei baisiomis kaukėmis, o geriausi kulinarai su savimi atsinešė ir po baisų-išradingą patiekalą. Vakaro metu vyko šokiai, žaidimai, o vakaro pabaigoje ir šauniausiųjų rinkimai. Šauniausios kaukės prizą laimėjo raganaitė Gabrielė, o šauniausio patiekalo prizą laimėjo Livetos patiekalas „Take my hand“. Muzikinį vakaro ritmą dirigavo Nerimantas ir Simas. Visi vakarėlio dalyviai džiaugėsi puikiu vakaru, geru muzikiniu ritmu, džiugia nuotaika ir nekantriai laukia kitų pasibuvimų kartu. Jaunimas džiaugiasi ir dėkoja restorano „Peronas“ šeimininkei Kristinai už šiltą priėmimą ir prisidėjimą prie šventės organizavimo.

Nors jaunimas ir švenčia tokias Lietuvai netradicines šventes, bet nepamiršta prisidėti ir prie pilietinių akcijų. Šiemet, kaip ir kasmet, pirmininko Vaido iniciatyva jaunimas rinkosi Pagėgių kapinėse bei uždegė žvakutes prie apleistų, netvarkomų kapų lapkričio 1-ąją. Pirmininkas pastebi, kad kasmet vis daugiau jaunimo lieka neabejingi tokioms akcijoms ir su malonumu prisideda, taip parodydami savo pilietiškumą ir pagarbą mirusiems.
 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar jūsų namas – renovuotas?